Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 18 | 47 | 15 | 2 | 1 | 69:15 |
2 | LKS CYPRZANÓW | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 84:19 |
3 | LKS SILESIA II LUBOMIA | 18 | 40 | 13 | 1 | 4 | 55:25 |
4 | LKS RUCH BOLESŁAW | 18 | 37 | 12 | 1 | 5 | 59:28 |
5 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 61:39 |
6 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 18 | 28 | 9 | 1 | 8 | 46:47 |
7 | LKS OLSZYNKA OLZA | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 43:41 |
8 | LKS WICHER PŁONIA | 18 | 10 | 3 | 1 | 14 | 23:78 |
9 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 18 | 10 | 3 | 1 | 14 | 23:73 |
10 | LKS BOJANÓW | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 11:109 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/16:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | LKS BOJANÓW | 3:0 |
2024-06-08/16:00 | LKS CYPRZANÓW | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 2:2 |
2024-06-08/16:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 4:0 |
2024-06-09/17:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | LKS WICHER PŁONIA | 6:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/16:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | LKS BOJANÓW | 3:0 |
2024-06-08/16:00 | LKS CYPRZANÓW | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 2:2 |
2024-06-08/16:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 4:0 |
2024-06-09/17:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | LKS WICHER PŁONIA | 6:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-24/14:00 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 3:8 |
2024-06-01/15:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 1:5 |
2024-06-01/17:00 | LKS BOJANÓW | - | LKS CYPRZANÓW | 0:12 |
2024-06-02/11:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 1:3 |
2024-06-02/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 6:1 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/15:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 0:1 |
2024-05-25/16:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | LKS CYPRZANÓW | 1:0 |
2024-05-26/11:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | LKS BOJANÓW | 13:0 |
2024-05-26/15:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 3:0 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 1:3 |
2024-05-18/17:00 | LKS BOJANÓW | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 1:8 |
2024-05-19/14:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 6:1 |
2024-05-19/14:00 | LKS CYPRZANÓW | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 4:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-12/11:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 2:0 |
2024-05-12/11:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 3:2 |
2024-05-12/15:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | LKS BOJANÓW | 6:2 |
2024-05-12/17:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | LKS CYPRZANÓW | 0:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/15:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 2:6 |
2024-05-04/15:00 | LKS CYPRZANÓW | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 3:1 |
2024-05-04/17:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 6:1 |
2024-05-05/15:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 3:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/15:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 0:3 |
2024-04-27/15:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 2:1 |
2024-04-27/16:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 1:2 |
2024-04-28/11:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | LKS BOJANÓW | 8:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 3:6 |
2024-04-20/17:00 | LKS CYPRZANÓW | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 5:0 |
2024-04-21/15:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 3:3 |
2024-04-21/17:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | LKS WICHER PŁONIA | 6:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/15:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS BOJANÓW | 3:0 |
2024-04-14/11:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 4:0 |
2024-04-14/11:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 2:3 |
2024-04-14/12:00 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 0:7 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/14:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 6:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS BOJANÓW | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 1:2 |
2024-04-06/17:00 | LKS CYPRZANÓW | - | LKS WICHER PŁONIA | 4:0 |
2024-04-07/16:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 1:0 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/13:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 0:4 |
2024-03-30/13:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 0:5 |
2024-03-30/13:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | LKS BOJANÓW | 4:0 |
2024-03-30/14:30 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | LKS CYPRZANÓW | 2:6 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | LKS BOJANÓW | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 0:5 |
2023-11-04/14:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | LKS CYPRZANÓW | 2:2 |
2023-11-04/14:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 3:5 |
2023-11-05/14:00 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 0:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/13:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 5:1 |
2023-10-28/14:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 2:4 |
2023-10-28/14:00 | LKS CYPRZANÓW | - | LKS BOJANÓW | 15:0 |
2023-10-29/11:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 5:1 |
2023-10-29/14:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | LKS WICHER PŁONIA | 5:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS BOJANÓW | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 1:3 |
2023-10-22/14:00 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 3:2 |
2023-10-22/15:00 | LKS CYPRZANÓW | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 5:1 |
2023-10-22/15:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 2:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | LKS CYPRZANÓW | 3:2 |
2023-10-15/11:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | LKS WICHER PŁONIA | 7:2 |
2023-10-15/15:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 1:3 |
2023-10-15/15:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | LKS BOJANÓW | 4:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS CYPRZANÓW | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 7:1 |
2023-10-07/15:00 | LKS BOJANÓW | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 0:8 |
2023-10-08/14:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 1:2 |
2023-10-08/15:00 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 0:4 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | LKS WICHER PŁONIA | 3:0 |
2023-10-01/11:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 2:1 |
2023-10-01/15:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | LKS CYPRZANÓW | 1:2 |
2023-10-01/15:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | LKS RUCH BOLESŁAW | 1:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/15:00 | LKS BOJANÓW | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 3:6 |
2023-09-23/16:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | LKS OLSZYNKA OLZA | 3:0 |
2023-09-24/15:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 1:4 |
2023-09-24/15:00 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | LKS WICHER PŁONIA | 2:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 6:1 |
2023-09-17/11:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | LKS CYPRZANÓW | 3:3 |
2023-09-17/11:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 0:5 |
2023-11-18/13:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 0:9 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 3:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS BOJANÓW | - | LKS WICHER PŁONIA | 1:3 |
2023-09-10/15:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | 2:2 |
2023-09-10/16:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 4:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/14:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | LKS CYPRZANÓW | 1:5 |
2023-09-02/16:00 | KS NAPRZÓD II BORUCIN | - | LKS BOJANÓW | 2:1 |
2023-09-03/11:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | 5:3 |
2023-09-03/16:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 2:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | LKS CYPRZANÓW | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | 6:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS BOJANÓW | - | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | 0:4 |
2023-08-27/15:00 | LKS OLSZYNKA OLZA | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | 0:1 |
2023-08-27/15:00 | LKS RUCH BOLESŁAW | - | LKS WICHER PŁONIA | 5:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | PAUZJE | - | LKS SILESIA II LUBOMIA | -:- |
2023-08-27/15:00 | PAUZJE | - | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/15:30 | PAUZJE | - | LKS RUCH BOLESŁAW | -:- |
2023-09-02/16:00 | PAUZJE | - | LKS OLSZYNKA OLZA | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | LKS CYPRZANÓW | - | PAUZJE | -:- |
2023-09-10/15:00 | LKS STUDZIENNA II RACIBÓRZ | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | PAUZJE | - | LKS RUCH BOLESŁAW | -:- |
2023-09-17/15:00 | PAUZJE | - | LKS BOJANÓW | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | LKS CYPRZANÓW | - | PAUZJE | -:- |
2023-09-24/16:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | PAUZJE | - | LKS BOJANÓW | -:- |
2023-10-01/15:00 | PAUZJE | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW | - | PAUZJE | -:- |
2023-10-07/15:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS SILESIA II LUBOMIA | - | PAUZJE | -:- |
2023-10-14/15:00 | PAUZJE | - | KS NAPRZÓD II BORUCIN | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS WICHER PŁONIA | - | PAUZJE | -:- |
2023-10-22/15:00 | PAUZJE | - | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | PAUZJE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | LKS ROZWÓJ II BEŁSZNICA | - | PAUZJE | -:- |
2023-11-05/14:00 | PAUZJE | - | LKS OLSZYNKA OLZA | -:- |