Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 30 | 81 | 26 | 3 | 1 | 99:16 |
2 | GLKS SFERANET WILKOWICE | 30 | 73 | 24 | 1 | 5 | 115:34 |
3 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 30 | 68 | 22 | 2 | 6 | 129:33 |
4 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 30 | 67 | 21 | 4 | 5 | 110:33 |
5 | LKS GOCZAŁKOWICE II | 30 | 50 | 16 | 2 | 12 | 83:65 |
6 | GKS CZARNI JAWORZE | 30 | 49 | 15 | 4 | 11 | 61:41 |
7 | OKS ZET TYCHY | 30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 82:91 |
8 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 45:46 |
9 | KS SOŁA KOBIERNICE | 30 | 43 | 13 | 4 | 13 | 68:74 |
10 | KS ROTUZ BRONÓW | 30 | 38 | 12 | 2 | 16 | 69:58 |
11 | LKS PASJONAT DANKOWICE | 30 | 35 | 11 | 2 | 17 | 64:71 |
12 | LKS BESTWINA | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 58:82 |
13 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 30 | 26 | 7 | 5 | 18 | 42:96 |
14 | BAP PIAST GOL | 30 | 18 | 4 | 6 | 20 | 43:120 |
15 | LKS STUDZIONKA | 30 | 17 | 5 | 2 | 23 | 47:116 |
16 | KS MIĘDZYRZECZE | 30 | 5 | 1 | 2 | 27 | 15:154 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/13:00 | OKS ZET TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:4 |
2024-06-15/17:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 5:4 |
2024-06-15/17:00 | LKS BESTWINA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:4 |
2024-06-15/17:00 | BAP PIAST GOL | - | KS ROTUZ BRONÓW | 1:4 |
2024-06-15/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | KS MIĘDZYRZECZE | 9:0 |
2024-06-15/18:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 7:1 |
2024-06-16/12:30 | LKS STUDZIONKA | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 0:6 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/13:00 | OKS ZET TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:4 |
2024-06-15/17:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 5:4 |
2024-06-15/17:00 | LKS BESTWINA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:4 |
2024-06-15/17:00 | BAP PIAST GOL | - | KS ROTUZ BRONÓW | 1:4 |
2024-06-15/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | KS MIĘDZYRZECZE | 9:0 |
2024-06-15/18:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 7:1 |
2024-06-16/12:30 | LKS STUDZIONKA | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 0:6 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | LKS STUDZIONKA | 1:2 |
2024-06-08/11:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | BAP PIAST GOL | 4:0 |
2024-06-08/11:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 4:2 |
2024-06-08/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 4:0 |
2024-06-08/15:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:2 |
2024-06-08/15:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | LKS BESTWINA | 3:2 |
2024-06-08/17:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | OKS ZET TYCHY | 0:8 |
2024-06-08/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 0:7 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 3:1 |
2024-06-01/17:00 | OKS ZET TYCHY | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 3:2 |
2024-06-01/17:00 | LKS BESTWINA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:5 |
2024-06-01/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | KS ROTUZ BRONÓW | 2:2 |
2024-06-01/17:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 0:2 |
2024-06-02/13:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2:1 |
2024-06-02/17:00 | BAP PIAST GOL | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:4 |
2024-06-02/17:00 | LKS STUDZIONKA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 0:2 |
2024-05-25/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | KS MIĘDZYRZECZE | 10:0 |
2024-05-25/15:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 2:1 |
2024-05-25/16:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | OKS ZET TYCHY | 2:3 |
2024-05-25/17:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 2:4 |
2024-05-25/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS STUDZIONKA | 0:1 |
2024-05-25/17:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS BESTWINA | 0:3 |
2024-05-26/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | BAP PIAST GOL | 8:1 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/13:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 4:0 |
2024-05-18/15:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 1:0 |
2024-05-18/17:00 | OKS ZET TYCHY | - | LKS BESTWINA | 3:4 |
2024-05-18/17:00 | BAP PIAST GOL | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:3 |
2024-05-18/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0:5 |
2024-05-18/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 2:0 |
2024-05-18/17:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | KS ROTUZ BRONÓW | 1:9 |
2024-05-19/17:00 | LKS STUDZIONKA | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 4:5 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | KS MIĘDZYRZECZE | 6:0 |
2024-05-11/12:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | OKS ZET TYCHY | 7:0 |
2024-05-11/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:4 |
2024-05-11/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS STUDZIONKA | 6:0 |
2024-05-11/17:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | BAP PIAST GOL | 3:3 |
2024-05-11/17:00 | LKS BESTWINA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 2:4 |
2024-05-12/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 2:1 |
2024-05-12/16:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | GKS CZARNI JAWORZE | 3:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/15:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | KS ROTUZ BRONÓW | 2:1 |
2024-05-04/17:00 | OKS ZET TYCHY | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 0:6 |
2024-05-04/17:00 | BAP PIAST GOL | - | LKS BESTWINA | 3:6 |
2024-05-04/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:1 |
2024-05-04/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 2:0 |
2024-05-04/17:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0:3 |
2024-05-04/17:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 1:0 |
2024-05-05/17:00 | LKS STUDZIONKA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 2:3 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/16:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | OKS ZET TYCHY | 2:3 |
2024-05-28/18:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 2:1 |
2024-06-11/18:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2:2 |
2024-06-11/18:30 | LKS BESTWINA | - | LKS STUDZIONKA | 2:2 |
2024-06-12/18:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | KS MIĘDZYRZECZE | 5:1 |
2024-06-12/18:30 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 6:1 |
2024-06-18/18:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | BAP PIAST GOL | 16:1 |
2024-06-20/18:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 1:1 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:0 |
2024-04-27/15:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 6:2 |
2024-04-27/17:00 | OKS ZET TYCHY | - | BAP PIAST GOL | 2:5 |
2024-04-27/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | LKS BESTWINA | 1:1 |
2024-04-27/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 5:1 |
2024-04-27/17:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:11 |
2024-04-28/16:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 1:0 |
2024-04-28/17:00 | LKS STUDZIONKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 1:7 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/15:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | OKS ZET TYCHY | 3:2 |
2024-04-20/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 6:0 |
2024-04-20/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS ROTUZ BRONÓW | 4:6 |
2024-04-20/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 3:0 |
2024-04-20/17:00 | LKS BESTWINA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:2 |
2024-04-21/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 1:3 |
2024-04-21/14:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | KS MIĘDZYRZECZE | 7:0 |
2024-04-21/17:00 | BAP PIAST GOL | - | LKS STUDZIONKA | 1:1 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 0:2 |
2024-04-13/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:1 |
2024-04-13/15:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 1:1 |
2024-04-13/15:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:1 |
2024-04-13/17:00 | OKS ZET TYCHY | - | LKS STUDZIONKA | 5:1 |
2024-04-13/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | BAP PIAST GOL | 2:2 |
2024-04-13/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 2:0 |
2024-04-13/17:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | LKS BESTWINA | 1:5 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/15:00 | LKS BESTWINA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:5 |
2024-04-06/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | KS MIĘDZYRZECZE | 13:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | OKS ZET TYCHY | 5:1 |
2024-04-06/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | KS ROTUZ BRONÓW | 1:0 |
2024-04-06/17:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 1:1 |
2024-04-06/17:00 | BAP PIAST GOL | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:10 |
2024-04-07/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 2:0 |
2024-04-07/17:00 | LKS STUDZIONKA | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 3:4 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/10:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 3:0 |
2024-03-30/11:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | LKS BESTWINA | 7:1 |
2024-03-30/11:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:1 |
2024-03-30/13:00 | OKS ZET TYCHY | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 7:3 |
2024-03-30/13:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | LKS STUDZIONKA | 3:2 |
2024-03-30/13:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | BAP PIAST GOL | 0:5 |
2024-03-30/13:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 2:1 |
2024-03-30/13:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 3:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 1:0 |
2024-03-23/15:30 | LKS BESTWINA | - | KS ROTUZ BRONÓW | 1:3 |
2024-03-23/15:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 3:3 |
2024-03-23/15:30 | BAP PIAST GOL | - | GKS CZARNI JAWORZE | 0:5 |
2024-03-23/15:30 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:6 |
2024-03-24/13:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | OKS ZET TYCHY | 0:1 |
2024-03-24/15:00 | LKS STUDZIONKA | - | KS MIĘDZYRZECZE | 5:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/12:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | BAP PIAST GOL | 10:2 |
2024-03-16/14:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS STUDZIONKA | 5:1 |
2024-03-16/14:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 1:4 |
2024-03-16/15:00 | OKS ZET TYCHY | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 3:3 |
2024-03-16/15:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 1:6 |
2024-03-16/15:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS BESTWINA | 1:3 |
2024-03-16/15:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 0:2 |
2024-03-17/13:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:9 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 6:2 |
2023-11-11/11:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 4:1 |
2023-11-11/11:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:2 |
2023-11-11/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | LKS STUDZIONKA | 10:1 |
2023-11-11/13:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | OKS ZET TYCHY | 8:3 |
2023-11-11/13:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS BESTWINA | 8:2 |
2023-11-11/13:30 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 1:2 |
2023-11-12/13:30 | KS ROTUZ BRONÓW | - | BAP PIAST GOL | 3:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | OKS ZET TYCHY | - | KS MIĘDZYRZECZE | 3:1 |
2023-11-04/14:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | BAP PIAST GOL | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 0:0 |
2023-11-04/14:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS BESTWINA | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 3:3 |
2023-11-04/14:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:4 |
2023-11-05/11:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2:8 |
2023-11-05/14:00 | LKS STUDZIONKA | - | KS ROTUZ BRONÓW | 2:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/12:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS STUDZIONKA | 1:0 |
2023-10-28/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 1:2 |
2023-10-28/14:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS BESTWINA | 5:1 |
2023-10-28/14:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | BAP PIAST GOL | 1:4 |
2023-10-28/15:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KS MIĘDZYRZECZE | 5:1 |
2023-10-29/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 2:2 |
2023-10-29/14:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | OKS ZET TYCHY | 2:3 |
2023-10-29/14:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 3:0 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | OKS ZET TYCHY | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:4 |
2023-10-21/15:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 0:3 |
2023-10-21/15:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | KS ROTUZ BRONÓW | 3:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 0:1 |
2023-10-21/15:00 | BAP PIAST GOL | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 0:1 |
2023-10-21/15:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:4 |
2023-10-21/15:00 | LKS BESTWINA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 1:2 |
2023-11-25/13:00 | LKS STUDZIONKA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:5 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | KS MIĘDZYRZECZE | 7:1 |
2023-10-14/13:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | LKS STUDZIONKA | 2:3 |
2023-10-14/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 0:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS BESTWINA | - | OKS ZET TYCHY | 3:4 |
2023-10-14/15:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | BAP PIAST GOL | 8:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 2:3 |
2023-10-14/15:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:2 |
2023-10-15/15:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 1:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/13:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 1:4 |
2023-10-07/15:00 | OKS ZET TYCHY | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2:1 |
2023-10-07/15:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KS ROTUZ BRONÓW | 2:2 |
2023-10-07/15:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 0:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:0 |
2023-10-07/15:00 | BAP PIAST GOL | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 0:3 |
2023-10-07/15:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS BESTWINA | 4:0 |
2023-10-08/15:00 | LKS STUDZIONKA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:5 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 2:0 |
2023-09-30/15:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | OKS ZET TYCHY | 5:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS BESTWINA | - | BAP PIAST GOL | 3:3 |
2023-09-30/16:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 4:1 |
2023-09-30/16:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 1:2 |
2023-10-01/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:1 |
2023-10-01/15:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS STUDZIONKA | 5:2 |
2023-10-01/15:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS MIĘDZYRZECZE | 4:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 2:1 |
2023-09-23/16:00 | OKS ZET TYCHY | - | KS ROTUZ BRONÓW | 3:1 |
2023-09-23/16:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 0:5 |
2023-09-23/16:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 2:5 |
2023-09-23/16:00 | BAP PIAST GOL | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 1:3 |
2023-09-24/16:00 | LKS STUDZIONKA | - | LKS BESTWINA | 0:1 |
2023-11-18/13:30 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/15:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | KS ROTUZ BRONÓW | 3:2 |
2023-09-16/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS STUDZIONKA | 8:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS BESTWINA | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:5 |
2023-09-16/16:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | KS MIĘDZYRZECZE | 2:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 1:2 |
2023-09-17/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | GKS CZARNI JAWORZE | 3:0 |
2023-09-17/16:00 | BAP PIAST GOL | - | OKS ZET TYCHY | 1:5 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 3:1 |
2023-09-09/14:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:3 |
2023-09-09/16:00 | OKS ZET TYCHY | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 0:0 |
2023-09-09/16:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 2:5 |
2023-09-09/16:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | LKS BESTWINA | 2:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 0:4 |
2023-09-10/16:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 5:2 |
2023-09-10/16:00 | LKS STUDZIONKA | - | BAP PIAST GOL | 2:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 1:2 |
2023-09-02/16:00 | LKS BESTWINA | - | KS MIĘDZYRZECZE | 2:0 |
2023-09-02/16:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 4:1 |
2023-09-02/16:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 4:0 |
2023-09-02/16:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 0:2 |
2023-09-03/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | KS ROTUZ BRONÓW | 4:2 |
2023-09-03/16:00 | LKS STUDZIONKA | - | OKS ZET TYCHY | 4:6 |
2023-09-06/17:00 | BAP PIAST GOL | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 1:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 4:3 |
2023-08-26/12:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 7:0 |
2023-08-26/16:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS BESTWINA | 1:2 |
2023-08-26/17:00 | OKS ZET TYCHY | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:6 |
2023-08-26/17:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:2 |
2023-08-26/17:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 1:6 |
2023-08-26/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | LKS STUDZIONKA | 3:2 |
2023-09-13/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | BAP PIAST GOL | 6:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/15:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 7:1 |
2023-08-19/16:00 | LKS BESTWINA | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 1:4 |
2023-08-19/16:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | KS ROTUZ BRONÓW | 1:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | OKS ZET TYCHY | 0:3 |
2023-08-19/17:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:2 |
2023-08-20/11:00 | LKS GOCZAŁKOWICE II | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:0 |
2023-08-20/17:00 | LKS STUDZIONKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:8 |
2023-08-20/17:00 | BAP PIAST GOL | - | KS MIĘDZYRZECZE | 1:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/13:00 | KS ROTUZ BRONÓW | - | LKS BESTWINA | 0:1 |
2023-08-15/13:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 3:1 |
2023-08-15/16:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | BAP PIAST GOL | 1:0 |
2023-08-15/17:00 | OKS ZET TYCHY | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 3:5 |
2023-08-15/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:6 |
2023-08-15/17:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 3:2 |
2023-08-15/17:00 | KS MIĘDZYRZECZE | - | LKS STUDZIONKA | 2:1 |
2023-08-15/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | 4:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/11:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | OKS ZET TYCHY | 3:2 |
2023-08-12/16:00 | LKS BESTWINA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 0:1 |
2023-08-12/17:00 | BAP PIAST GOL | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 1:3 |
2023-08-12/17:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | KS ROTUZ BRONÓW | 2:1 |
2023-08-12/17:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:1 |
2023-08-12/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS GOCZAŁKOWICE II | 0:4 |
2023-08-12/18:00 | LKS SOKÓŁ ZABRZEG | - | KS MIĘDZYRZECZE | 2:2 |
2023-08-13/17:00 | LKS STUDZIONKA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 0:5 |