Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS MIKOŁÓW | 30 | 79 | 26 | 1 | 3 | 124:22 |
2 | RUCH II CHORZÓW S.A. | 30 | 68 | 22 | 2 | 6 | 133:34 |
3 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 30 | 62 | 20 | 2 | 8 | 79:45 |
4 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 66:28 |
5 | KS CYKLON ROGOŹNIK | 30 | 54 | 17 | 3 | 10 | 71:46 |
6 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 30 | 54 | 16 | 6 | 8 | 53:46 |
7 | CKS CZELADŹ | 30 | 51 | 16 | 3 | 11 | 68:51 |
8 | KS GÓRNIK PIASKI | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 63:75 |
9 | BKS SARMACJA BĘDZIN | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 40:57 |
10 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 30 | 33 | 10 | 3 | 17 | 55:83 |
11 | LKS POGOŃ IMIELIN | 30 | 32 | 10 | 2 | 18 | 35:82 |
12 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 38:75 |
13 | LKS UNIA KOSZTOWY | 30 | 27 | 7 | 6 | 17 | 35:57 |
14 | KP WARTA ZAWIERCIE | 30 | 26 | 8 | 2 | 20 | 34:77 |
15 | LKS ORZEŁ MOKRE | 30 | 22 | 6 | 4 | 20 | 42:66 |
16 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 30 | 14 | 2 | 8 | 20 | 30:122 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-11/17:30 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | AKS MIKOŁÓW | 0:5 |
2024-06-18/18:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:4 |
2024-06-19/18:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:3 |
2024-06-19/18:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | CKS CZELADŹ | 2:3 |
2024-06-20/18:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:5 |
2024-06-22/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 1:5 |
2024-06-22/13:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 0:1 |
2024-06-22/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:3 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-11/17:30 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | AKS MIKOŁÓW | 0:5 |
2024-06-18/18:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:4 |
2024-06-19/18:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:3 |
2024-06-19/18:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | CKS CZELADŹ | 2:3 |
2024-06-20/18:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:5 |
2024-06-22/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 1:5 |
2024-06-22/13:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 0:1 |
2024-06-22/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:3 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/18:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 2:2 |
2024-06-14/19:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 4:0 |
2024-06-15/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 2:0 |
2024-06-15/15:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 5:1 |
2024-06-15/17:00 | CKS CZELADŹ | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 5:3 |
2024-06-15/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:0 |
2024-06-15/17:00 | AKS MIKOŁÓW | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 5:2 |
2024-06-16/10:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 8:2 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/13:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 5:3 |
2024-06-08/14:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 2:0 |
2024-06-08/15:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 1:2 |
2024-06-08/16:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | AKS MIKOŁÓW | 1:5 |
2024-06-08/16:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | CKS CZELADŹ | 3:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 0:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | KS GÓRNIK PIASKI | 4:1 |
2024-06-09/16:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:10 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/17:30 | KS GÓRNIK PIASKI | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:4 |
2024-05-30/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 1:2 |
2024-06-01/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 8:0 |
2024-06-01/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 5:0 |
2024-06-01/17:00 | CKS CZELADŹ | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:0 |
2024-06-01/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:1 |
2024-06-01/17:00 | AKS MIKOŁÓW | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 6:0 |
2024-06-02/15:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 1:3 |
2024-05-25/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 0:8 |
2024-05-25/13:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 3:2 |
2024-05-25/14:00 | CKS CZELADŹ | - | KS GÓRNIK PIASKI | 4:0 |
2024-05-25/15:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | AKS MIKOŁÓW | 1:0 |
2024-05-25/15:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:3 |
2024-05-25/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 2:1 |
2024-05-26/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 3:1 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 4:1 |
2024-05-18/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 4:1 |
2024-05-18/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:1 |
2024-05-18/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 6:0 |
2024-05-18/17:00 | AKS MIKOŁÓW | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 12:0 |
2024-05-19/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | CKS CZELADŹ | 6:2 |
2024-05-19/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 1:0 |
2024-05-19/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:0 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 2:0 |
2024-05-11/11:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:4 |
2024-05-11/13:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 2:2 |
2024-05-11/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:0 |
2024-05-11/17:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | AKS MIKOŁÓW | 0:2 |
2024-05-11/17:00 | CKS CZELADŹ | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 0:2 |
2024-05-11/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:5 |
2024-05-12/11:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:1 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 2:3 |
2024-05-04/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 3:5 |
2024-05-04/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | CKS CZELADŹ | 0:4 |
2024-05-04/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 0:3 |
2024-05-05/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 5:0 |
2024-05-05/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 3:1 |
2024-05-05/18:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:3 |
2024-05-08/19:00 | AKS MIKOŁÓW | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:00 | CKS CZELADŹ | - | AKS MIKOŁÓW | 3:2 |
2024-05-01/10:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 3:1 |
2024-05-01/11:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:1 |
2024-05-01/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 1:4 |
2024-05-01/11:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 1:6 |
2024-05-01/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 5:0 |
2024-05-01/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 1:0 |
2024-05-01/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 0:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:3 |
2024-04-27/11:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 0:0 |
2024-04-27/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 4:1 |
2024-04-27/13:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 0:1 |
2024-04-27/16:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 0:5 |
2024-04-27/16:30 | AKS MIKOŁÓW | - | KS GÓRNIK PIASKI | 8:0 |
2024-04-27/18:30 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 6:1 |
2024-06-12/18:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | CKS CZELADŹ | 0:1 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-18/18:30 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 1:0 |
2024-04-20/10:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | AKS MIKOŁÓW | 1:2 |
2024-04-20/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 1:0 |
2024-04-20/11:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 3:2 |
2024-04-20/15:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 0:0 |
2024-04-20/15:00 | CKS CZELADŹ | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 3:2 |
2024-04-20/16:30 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 2:1 |
2024-04-20/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:3 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 3:4 |
2024-04-13/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | KS GÓRNIK PIASKI | 1:1 |
2024-04-13/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:5 |
2024-04-13/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:0 |
2024-04-13/16:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 4:1 |
2024-04-13/16:00 | AKS MIKOŁÓW | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 4:1 |
2024-04-13/16:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | CKS CZELADŹ | 0:1 |
2024-04-14/11:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 1:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 3:1 |
2024-04-06/12:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 1:0 |
2024-04-06/16:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 3:0 |
2024-04-06/16:00 | CKS CZELADŹ | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:0 |
2024-04-06/16:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 5:0 |
2024-04-06/16:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | AKS MIKOŁÓW | 1:4 |
2024-04-06/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:0 |
2024-04-07/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 4:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/11:00 | AKS MIKOŁÓW | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 5:1 |
2024-03-30/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 3:2 |
2024-03-30/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | KS GÓRNIK PIASKI | 1:2 |
2024-03-30/13:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 3:1 |
2024-03-30/13:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | CKS CZELADŹ | 1:2 |
2024-03-30/13:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:4 |
2024-03-30/13:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:5 |
2024-05-30/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 0:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 2:3 |
2024-03-23/11:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 2:1 |
2024-03-23/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | AKS MIKOŁÓW | 0:2 |
2024-03-23/15:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:0 |
2024-03-23/15:30 | CKS CZELADŹ | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 0:2 |
2024-03-23/15:30 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 4:0 |
2024-03-23/15:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 1:1 |
2024-03-24/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 6:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-10/18:30 | AKS MIKOŁÓW | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 3:0 |
2023-11-11/10:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:1 |
2023-11-11/11:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:1 |
2023-11-11/13:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:4 |
2023-11-11/13:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 0:3 |
2023-11-11/13:30 | CKS CZELADŹ | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 8:0 |
2023-11-12/11:30 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 8:0 |
2023-11-12/15:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:2 |
2023-11-04/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 1:2 |
2023-11-04/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:0 |
2023-11-04/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | CKS CZELADŹ | 0:1 |
2023-11-04/14:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | KS GÓRNIK PIASKI | 1:6 |
2023-11-04/14:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 0:4 |
2023-11-04/14:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | AKS MIKOŁÓW | 0:4 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 0:0 |
2023-10-28/11:00 | AKS MIKOŁÓW | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:1 |
2023-10-28/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 16:1 |
2023-10-28/15:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 9:0 |
2023-10-28/15:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 3:3 |
2023-10-28/15:00 | CKS CZELADŹ | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 2:3 |
2023-11-18/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 3:1 |
2024-05-15/18:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 1:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | CKS CZELADŹ | 2:1 |
2023-10-21/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | AKS MIKOŁÓW | 2:4 |
2023-10-21/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 3:1 |
2023-10-21/14:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 0:3 |
2023-10-21/15:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 0:8 |
2023-10-21/15:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:2 |
2023-10-21/15:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 0:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/10:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 0:1 |
2023-10-14/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 0:5 |
2023-10-14/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 0:0 |
2023-10-14/11:00 | AKS MIKOŁÓW | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 6:0 |
2023-10-14/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:1 |
2023-10-14/15:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:0 |
2023-10-14/15:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | CKS CZELADŹ | 2:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:4 |
2023-10-07/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 0:1 |
2023-10-07/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 2:3 |
2023-10-07/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:0 |
2023-10-07/15:30 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | AKS MIKOŁÓW | 0:9 |
2023-10-07/15:30 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 1:1 |
2023-10-08/10:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 0:2 |
2023-10-08/11:00 | CKS CZELADŹ | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:4 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:1 |
2023-09-30/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:3 |
2023-09-30/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:2 |
2023-09-30/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 0:1 |
2023-09-30/16:00 | AKS MIKOŁÓW | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 11:0 |
2023-09-30/16:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 3:2 |
2023-10-01/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | CKS CZELADŹ | 2:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 0:3 |
2023-09-23/11:00 | CKS CZELADŹ | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 1:3 |
2023-09-23/11:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:1 |
2023-09-23/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
2023-09-23/16:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 5:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 1:2 |
2023-09-23/16:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 0:3 |
2023-09-24/17:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | AKS MIKOŁÓW | 1:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 2:0 |
2023-09-16/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:2 |
2023-09-16/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 4:0 |
2023-09-16/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:2 |
2023-09-16/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 4:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 0:0 |
2023-09-16/16:00 | AKS MIKOŁÓW | - | CKS CZELADŹ | 4:1 |
2023-09-16/16:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | KS GÓRNIK PIASKI | 2:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 0:2 |
2023-09-09/12:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 0:3 |
2023-09-09/16:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | AKS MIKOŁÓW | 1:3 |
2023-09-09/16:00 | CKS CZELADŹ | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 2:1 |
2023-09-09/16:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 3:3 |
2023-09-09/16:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 4:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 3:3 |
2023-09-02/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 5:0 |
2023-09-02/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | CKS CZELADŹ | 2:3 |
2023-09-02/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 2:3 |
2023-09-02/16:30 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:1 |
2023-09-02/16:30 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:3 |
2023-09-02/16:30 | AKS MIKOŁÓW | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:3 |
2023-09-03/16:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 8:0 |
2023-08-26/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | AKS MIKOŁÓW | 0:2 |
2023-08-26/11:00 | CKS CZELADŹ | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:1 |
2023-08-26/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 0:1 |
2023-08-26/11:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:2 |
2023-08-26/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 1:4 |
2023-08-26/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 2:0 |
2023-08-27/16:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/11:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 0:0 |
2023-08-19/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | CKS CZELADŹ | 3:3 |
2023-08-19/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 2:4 |
2023-08-19/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 3:4 |
2023-08-19/15:00 | AKS MIKOŁÓW | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:0 |
2023-08-19/17:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 3:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | KS GÓRNIK PIASKI | 1:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 1:0 |
2023-08-15/11:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 1:3 |
2023-08-15/11:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 0:1 |
2023-08-15/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:1 |
2023-08-15/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | AKS MIKOŁÓW | 0:3 |
2023-08-15/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 4:0 |
2023-08-15/17:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 1:3 |
2023-08-15/17:00 | CKS CZELADŹ | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 4:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 3:2 |
2023-08-12/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 0:3 |
2023-08-12/11:00 | AKS MIKOŁÓW | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 3:2 |
2023-08-12/17:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:0 |
2023-08-12/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 2:2 |
2023-08-12/17:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | CKS CZELADŹ | 1:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 2:3 |