Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 30 | 71 | 22 | 5 | 3 | 92:29 |
2 | KP BESKID SKOCZÓW | 30 | 66 | 20 | 6 | 4 | 78:23 |
3 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 30 | 64 | 20 | 4 | 6 | 84:43 |
4 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 30 | 57 | 16 | 9 | 5 | 61:36 |
5 | CKS PIAST CIESZYN | 30 | 56 | 18 | 2 | 10 | 100:57 |
6 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 30 | 55 | 16 | 7 | 7 | 77:53 |
7 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 55:54 |
8 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 75:65 |
9 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 61:60 |
10 | LKS VICTORIA HAŻLACH | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 57:70 |
11 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 56:68 |
12 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 58:74 |
13 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 30 | 25 | 6 | 7 | 17 | 42:73 |
14 | LKS SOŁA RAJCZA | 30 | 23 | 6 | 5 | 19 | 37:78 |
15 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 30 | 14 | 4 | 2 | 24 | 45:112 |
16 | LKS GOLESZÓW | 30 | 9 | 1 | 6 | 23 | 35:118 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-20/18:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 3:3 |
2024-06-21/18:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:0 |
2024-06-22/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | LKS GOLESZÓW | 6:0 |
2024-06-22/15:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 3:3 |
2024-06-22/15:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:3 |
2024-06-22/15:30 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 5:2 |
2024-06-22/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 4:0 |
2024-06-22/16:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-20/18:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 3:3 |
2024-06-21/18:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:0 |
2024-06-22/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | LKS GOLESZÓW | 6:0 |
2024-06-22/15:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 3:3 |
2024-06-22/15:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:3 |
2024-06-22/15:30 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 5:2 |
2024-06-22/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 4:0 |
2024-06-22/16:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 1:3 |
2024-06-15/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 4:1 |
2024-06-15/16:00 | LKS GOLESZÓW | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:1 |
2024-06-15/17:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS SOŁA RAJCZA | 3:1 |
2024-06-15/17:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:2 |
2024-06-15/17:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 5:1 |
2024-06-15/17:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 1:2 |
2024-06-16/11:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 2:6 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:1 |
2024-06-08/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 1:2 |
2024-06-08/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 6:2 |
2024-06-08/17:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | LKS GOLESZÓW | 2:2 |
2024-06-08/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:1 |
2024-06-09/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 2:2 |
2024-06-09/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:6 |
2024-06-11/18:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 0:2 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:2 |
2024-06-01/17:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 2:4 |
2024-06-01/17:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 5:1 |
2024-06-01/17:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS SOŁA RAJCZA | 2:0 |
2024-06-01/17:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 7:1 |
2024-06-01/17:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 3:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS GOLESZÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 3:0 |
2024-06-02/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 3:0 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/18:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | CKS PIAST CIESZYN | 3:1 |
2024-05-30/11:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 2:0 |
2024-05-30/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 0:1 |
2024-05-30/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS GOLESZÓW | 2:2 |
2024-05-30/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 0:2 |
2024-05-30/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:3 |
2024-05-30/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:3 |
2024-05-30/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 3:1 |
2024-05-25/16:00 | LKS GOLESZÓW | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 1:1 |
2024-05-25/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 2:1 |
2024-05-25/17:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 0:4 |
2024-05-25/17:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 3:1 |
2024-05-25/17:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:3 |
2024-05-26/11:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | LKS SOŁA RAJCZA | 5:0 |
2024-05-26/17:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 5:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 2:1 |
2024-05-18/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:3 |
2024-05-18/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 6:1 |
2024-05-18/16:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | KP BESKID SKOCZÓW | 1:2 |
2024-05-18/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS GOLESZÓW | 9:3 |
2024-05-18/17:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 4:3 |
2024-05-19/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:3 |
2024-05-19/18:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 4:1 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/14:00 | LKS GOLESZÓW | - | LKS SOŁA RAJCZA | 2:5 |
2024-05-11/16:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 1:1 |
2024-05-11/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | CKS PIAST CIESZYN | 3:3 |
2024-05-11/16:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 2:0 |
2024-05-11/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:1 |
2024-05-11/16:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 5:0 |
2024-05-11/16:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 3:2 |
2024-05-12/11:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 1:2 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 4:0 |
2024-05-04/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 2:3 |
2024-05-04/16:00 | LKS GOLESZÓW | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 3:5 |
2024-05-04/16:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 10:1 |
2024-05-04/16:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2:0 |
2024-05-04/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 3:1 |
2024-05-04/17:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 0:2 |
2024-05-05/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:2 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/17:30 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:3 |
2024-05-01/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 5:2 |
2024-05-01/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 1:0 |
2024-05-01/16:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | CKS PIAST CIESZYN | 3:2 |
2024-05-01/16:00 | LKS GOLESZÓW | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 1:1 |
2024-05-01/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 1:0 |
2024-05-01/16:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | LKS SOŁA RAJCZA | 4:1 |
2024-05-01/16:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:0 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/12:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 2:2 |
2024-04-27/14:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 4:0 |
2024-04-27/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 4:1 |
2024-04-27/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 0:0 |
2024-04-27/16:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS GOLESZÓW | 2:0 |
2024-04-27/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 4:0 |
2024-04-27/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 4:1 |
2024-04-28/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 4:2 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/15:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 1:5 |
2024-04-20/15:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 3:3 |
2024-04-20/15:00 | LKS GOLESZÓW | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:5 |
2024-04-20/15:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 2:2 |
2024-04-20/15:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 0:4 |
2024-04-20/15:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:3 |
2024-04-20/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:4 |
2024-06-05/18:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS SOŁA RAJCZA | 0:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 3:3 |
2024-04-13/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:1 |
2024-04-13/15:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 1:0 |
2024-04-13/15:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 2:0 |
2024-04-13/15:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 3:0 |
2024-04-13/15:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS GOLESZÓW | 5:1 |
2024-04-13/15:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:2 |
2024-04-14/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 7:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/13:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 0:3 |
2024-04-06/15:00 | LKS GOLESZÓW | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 1:2 |
2024-04-06/15:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | KP BESKID SKOCZÓW | 2:6 |
2024-04-06/15:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | CKS PIAST CIESZYN | 4:3 |
2024-04-06/15:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 0:1 |
2024-04-06/15:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS SOŁA RAJCZA | 1:0 |
2024-04-06/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 1:0 |
2024-04-07/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 0:5 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/14:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | LKS SOŁA RAJCZA | 3:0 |
2024-03-30/14:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:5 |
2024-03-30/14:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 0:0 |
2024-03-30/14:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 2:2 |
2024-03-30/14:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 3:0 |
2024-03-30/14:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 3:0 |
2024-03-30/14:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 2:2 |
2024-03-30/14:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS GOLESZÓW | 5:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 3:1 |
2023-11-11/14:00 | LKS GOLESZÓW | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 1:9 |
2023-11-11/14:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 3:3 |
2023-11-11/14:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 3:2 |
2023-11-11/14:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 11:0 |
2023-11-11/14:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:6 |
2023-11-11/14:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS SOŁA RAJCZA | 3:1 |
2023-11-12/11:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 1:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 3:2 |
2023-11-04/14:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:3 |
2023-11-04/14:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | KP BESKID SKOCZÓW | 2:3 |
2023-11-04/14:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 0:2 |
2023-11-04/14:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:2 |
2023-11-04/14:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS GOLESZÓW | 7:0 |
2023-11-05/14:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 0:0 |
2023-11-05/14:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/13:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 7:2 |
2023-10-28/15:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 1:1 |
2023-10-28/15:00 | LKS GOLESZÓW | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 0:2 |
2023-10-28/15:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 2:1 |
2023-10-28/15:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:1 |
2023-10-28/15:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS SOŁA RAJCZA | 6:0 |
2023-10-28/15:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 4:1 |
2023-11-18/13:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 2:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS GOLESZÓW | 4:3 |
2023-10-21/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 2:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:5 |
2023-10-21/15:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 3:2 |
2023-10-21/15:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:4 |
2023-10-22/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:4 |
2023-10-22/15:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 7:2 |
2023-10-22/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 3:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/12:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:1 |
2023-10-14/14:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 6:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 2:4 |
2023-10-14/15:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 2:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS GOLESZÓW | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 1:2 |
2023-10-14/15:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS SOŁA RAJCZA | 3:0 |
2023-10-14/15:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 1:1 |
2023-10-14/15:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 3:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | CKS PIAST CIESZYN | 5:0 |
2023-10-07/15:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | KP BESKID SKOCZÓW | 1:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2:3 |
2023-10-07/15:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 3:0 |
2023-10-08/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 1:0 |
2023-10-08/15:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 4:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS GOLESZÓW | 3:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 0:5 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 2:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 3:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS GOLESZÓW | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:3 |
2023-09-30/16:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS SOŁA RAJCZA | 7:0 |
2023-09-30/16:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 2:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 5:4 |
2023-09-30/16:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | CKS PIAST CIESZYN | 3:1 |
2023-10-01/11:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 2:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-23/17:30 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | KP BESKID SKOCZÓW | 4:2 |
2023-09-23/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 2:3 |
2023-09-23/16:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 1:0 |
2023-09-23/16:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 0:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 3:4 |
2023-09-24/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS GOLESZÓW | 2:2 |
2023-10-11/16:15 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 3:0 |
2023-10-11/16:15 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 1:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 3:4 |
2023-09-16/16:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS GOLESZÓW | 1:0 |
2023-09-16/16:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 1:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KP BESKID SKOCZÓW | 2:0 |
2023-09-17/11:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS SOŁA RAJCZA | 1:1 |
2023-09-17/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 0:6 |
2023-09-27/16:45 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:4 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-07/17:30 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 2:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2:2 |
2023-09-09/16:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 3:0 |
2023-09-09/16:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS GOLESZÓW | 7:0 |
2023-09-09/16:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 5:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 5:1 |
2023-09-10/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 1:3 |
2024-03-23/12:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 1:2 |
2023-09-02/17:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS SOŁA RAJCZA | 3:2 |
2023-09-02/17:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 1:2 |
2023-09-02/17:00 | LKS GOLESZÓW | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:3 |
2023-09-02/17:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 4:0 |
2023-09-03/11:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 2:1 |
2023-09-03/17:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:4 |
2023-09-03/17:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 4:1 |
2023-08-26/17:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS GOLESZÓW | 10:1 |
2023-08-26/17:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 5:1 |
2023-08-26/17:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 4:2 |
2023-08-26/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 5:1 |
2023-08-27/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 1:4 |
2023-09-20/16:45 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 1:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/15:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | CKS PIAST CIESZYN | 5:4 |
2023-08-19/15:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 0:0 |
2023-08-19/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS SOŁA RAJCZA | 2:3 |
2023-08-19/16:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | KP BESKID SKOCZÓW | 2:0 |
2023-08-19/16:00 | LKS GOLESZÓW | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2:4 |
2023-08-19/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 2:2 |
2023-08-19/17:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 2:2 |
2023-08-20/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 0:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/15:00 | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:1 |
2023-08-15/16:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:1 |
2023-08-15/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 2:0 |
2023-08-15/17:00 | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | - | LKS GOLESZÓW | 5:0 |
2023-08-15/17:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS VICTORIA HAŻLACH | 4:0 |
2023-08-15/17:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 4:2 |
2023-08-15/17:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 1:1 |
2023-09-13/17:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/14:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL | 0:2 |
2023-08-12/15:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE | 3:1 |
2023-08-12/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 3:8 |
2023-08-12/16:00 | LKS GOLESZÓW | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 3:5 |
2023-08-12/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 0:2 |
2023-08-12/17:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS VICTORIA HAŻLACH | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2:1 |
2023-08-13/15:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | CKS PIAST CIESZYN | 4:2 |