Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 30 | 70 | 22 | 4 | 4 | 77:25 |
2 | LKS CZARNI GORZYCE | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 81:34 |
3 | LKS KRZYŻANOWICE | 30 | 59 | 17 | 8 | 5 | 86:50 |
4 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 66:54 |
5 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 30 | 51 | 13 | 12 | 5 | 61:43 |
6 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 98:58 |
7 | LKS RUCH STANOWICE | 30 | 46 | 13 | 7 | 10 | 71:73 |
8 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 63:58 |
9 | LKS 1908 NĘDZA | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 56:49 |
10 | LKS SILESIA LUBOMIA | 30 | 39 | 9 | 12 | 9 | 42:48 |
11 | KS GÓRNIK RADLIN | 30 | 39 | 10 | 9 | 11 | 38:47 |
12 | KS UNIA RACIBÓRZ | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 74:61 |
13 | LKS GRANICA RUPTAWA | 30 | 31 | 8 | 7 | 15 | 52:70 |
14 | GKS DĄB GASZOWICE | 30 | 26 | 6 | 8 | 16 | 42:78 |
15 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 30 | 20 | 6 | 2 | 22 | 37:100 |
16 | LKS START MSZANA | 30 | 7 | 2 | 1 | 27 | 23:119 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 10:0 |
2024-05-29/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 7:2 |
2024-06-22/13:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 1:1 |
2024-06-22/15:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:0 |
2024-06-22/15:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:1 |
2024-06-22/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 3:4 |
2024-06-22/15:30 | LKS START MSZANA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 1:9 |
2024-06-22/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:1 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 10:0 |
2024-05-29/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 7:2 |
2024-06-22/13:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 1:1 |
2024-06-22/15:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:0 |
2024-06-22/15:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:1 |
2024-06-22/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 3:4 |
2024-06-22/15:30 | LKS START MSZANA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 1:9 |
2024-06-22/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:1 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/11:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:1 |
2024-06-15/16:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS RUCH STANOWICE | 11:1 |
2024-06-15/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 1:1 |
2024-06-15/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2024-06-15/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | KS GÓRNIK RADLIN | 1:2 |
2024-06-15/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS START MSZANA | 10:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 2:0 |
2024-06-16/12:30 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 3:2 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:3 |
2024-06-08/14:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:2 |
2024-06-08/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 4:2 |
2024-06-08/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 1:6 |
2024-06-08/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS RUCH STANOWICE | 4:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 1:3 |
2024-06-09/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:3 |
2024-06-09/16:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 3:2 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/15:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 0:3 |
2024-06-01/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 0:6 |
2024-06-01/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:1 |
2024-06-01/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS GÓRNIK RADLIN | 0:0 |
2024-06-01/17:30 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS RUCH STANOWICE | 1:0 |
2024-06-02/15:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:0 |
2024-06-02/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS START MSZANA | 6:1 |
2024-06-02/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:0 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 4:3 |
2024-05-25/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS 1908 NĘDZA | 1:5 |
2024-05-25/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:6 |
2024-05-25/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 5:1 |
2024-05-25/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 6:2 |
2024-05-25/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | GKS DĄB GASZOWICE | 1:3 |
2024-05-25/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 2:3 |
2024-05-26/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:3 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 10:0 |
2024-05-18/16:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS RUCH STANOWICE | 6:2 |
2024-05-18/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS KRZYŻANOWICE | 3:6 |
2024-05-18/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 4:0 |
2024-05-18/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 2:2 |
2024-05-19/14:30 | LKS CZARNI GORZYCE | - | GKS DĄB GASZOWICE | 2:1 |
2024-05-19/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | KS GÓRNIK RADLIN | 2:0 |
2024-05-19/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS START MSZANA | 3:3 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 3:2 |
2024-05-11/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 4:5 |
2024-05-11/17:00 | LKS START MSZANA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:2 |
2024-05-11/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | 5:3 |
2024-05-11/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | KS GÓRNIK RADLIN | 4:0 |
2024-05-11/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 1:5 |
2024-05-11/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 1:1 |
2024-05-12/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 3:0 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS START MSZANA | 5:0 |
2024-05-04/13:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS RUCH STANOWICE | 1:1 |
2024-05-04/15:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | GKS DĄB GASZOWICE | 7:0 |
2024-05-04/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS KRZYŻANOWICE | 2:3 |
2024-05-04/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 2:2 |
2024-05-05/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:0 |
2024-05-05/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 1:5 |
2024-05-05/16:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | KS GÓRNIK RADLIN | 1:1 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/15:30 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 2:2 |
2024-04-27/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 0:3 |
2024-04-27/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 1:5 |
2024-04-27/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | KS GÓRNIK RADLIN | 1:0 |
2024-04-27/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 1:1 |
2024-04-27/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 3:1 |
2024-04-27/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS CZARNI GORZYCE | 2:1 |
2024-04-28/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | 1:5 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | KS GÓRNIK RADLIN | 4:0 |
2024-04-20/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 7:0 |
2024-04-20/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 2:0 |
2024-04-20/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 1:0 |
2024-04-20/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 1:1 |
2024-04-20/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS START MSZANA | 2:0 |
2024-04-21/14:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS KRZYŻANOWICE | 2:1 |
2024-04-21/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS RUCH STANOWICE | 3:3 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/17:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS START MSZANA | 0:2 |
2024-04-13/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 3:2 |
2024-04-13/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | KS GÓRNIK RADLIN | 0:0 |
2024-04-13/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 2:2 |
2024-04-13/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS 1908 NĘDZA | 1:0 |
2024-04-13/17:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 1:1 |
2024-04-13/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 3:0 |
2024-04-14/14:30 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 0:5 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/12:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:2 |
2024-04-06/17:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS CZARNI GORZYCE | 2:0 |
2024-04-06/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 3:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS RUCH STANOWICE | 1:2 |
2024-04-07/13:30 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:2 |
2024-04-07/15:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 5:0 |
2024-04-07/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | KS GÓRNIK RADLIN | 3:2 |
2024-05-15/17:30 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:4 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/11:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:4 |
2024-03-30/11:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:2 |
2024-03-30/11:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:1 |
2024-03-30/13:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS RUCH STANOWICE | 5:2 |
2024-03-30/13:00 | LKS START MSZANA | - | KS GÓRNIK RADLIN | 0:1 |
2024-03-30/13:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 5:1 |
2024-03-30/13:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:0 |
2024-03-30/13:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 5:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/14:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2024-03-23/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 2:2 |
2024-03-23/15:30 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:4 |
2024-03-23/15:30 | LKS START MSZANA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 3:3 |
2024-03-24/15:30 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/14:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:0 |
2024-03-16/15:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS GÓRNIK RADLIN | 3:0 |
2024-03-16/15:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS RUCH STANOWICE | 1:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS START MSZANA | 5:0 |
2024-03-16/15:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:0 |
2024-03-16/15:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:2 |
2024-03-16/15:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:3 |
2024-03-17/14:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 4:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:30 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 2:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 5:0 |
2023-11-11/13:30 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:4 |
2023-11-11/13:30 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS START MSZANA | 3:0 |
2023-11-11/13:30 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS RUCH STANOWICE | 5:1 |
2023-11-11/13:30 | KS GÓRNIK RADLIN | - | GKS DĄB GASZOWICE | 1:0 |
2023-11-12/13:30 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 4:3 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 4:3 |
2023-11-04/14:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS START MSZANA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 0:5 |
2023-11-04/14:30 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS 1908 NĘDZA | 3:1 |
2023-11-05/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 1:2 |
2023-11-05/14:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 0:1 |
2023-11-05/14:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 2:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2023-10-28/14:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 4:2 |
2023-10-28/14:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 0:3 |
2023-10-28/14:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS START MSZANA | 4:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:2 |
2023-10-28/14:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 3:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:3 |
2023-10-29/13:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 3:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 5:1 |
2023-10-21/15:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 0:1 |
2023-10-21/15:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 1:4 |
2023-10-21/15:00 | LKS START MSZANA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 0:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 1:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS 1908 NĘDZA | 3:0 |
2023-10-22/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 3:3 |
2023-10-22/15:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS CZARNI GORZYCE | 1:5 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 1:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 3:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS START MSZANA | 4:0 |
2023-10-14/15:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS CZARNI GORZYCE | 0:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:4 |
2023-10-15/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS KRZYŻANOWICE | 2:2 |
2023-10-15/15:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS RUCH STANOWICE | 0:1 |
2023-10-15/15:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/14:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 2:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 5:2 |
2023-10-07/15:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS CZARNI GORZYCE | 0:7 |
2023-10-07/15:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 5:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 3:3 |
2023-10-07/15:00 | LKS START MSZANA | - | LKS 1908 NĘDZA | 2:4 |
2023-10-07/15:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 2:4 |
2023-10-07/15:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS START MSZANA | 4:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 2:3 |
2023-10-01/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 2:3 |
2023-10-01/14:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:0 |
2023-10-01/15:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS RUCH STANOWICE | 2:3 |
2023-10-01/15:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:3 |
2023-10-01/15:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:4 |
2023-10-01/16:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/15:30 | LKS START MSZANA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 2:6 |
2023-09-23/16:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS CZARNI GORZYCE | 0:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 2:1 |
2023-09-23/16:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:3 |
2023-09-23/16:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS 1908 NĘDZA | 3:3 |
2023-09-23/16:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 3:3 |
2023-09-23/16:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 2:1 |
2023-09-24/14:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:6 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/14:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 4:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 0:5 |
2023-09-17/11:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 5:0 |
2023-09-17/15:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS RUCH STANOWICE | 0:5 |
2023-09-17/16:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS START MSZANA | 5:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/14:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:1 |
2023-09-09/15:30 | LKS START MSZANA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 2:5 |
2023-09-09/16:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS CZARNI GORZYCE | 4:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:3 |
2023-09-09/16:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS 1908 NĘDZA | 1:0 |
2023-09-09/16:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:2 |
2023-09-09/16:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 3:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 1:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/13:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:0 |
2023-09-02/15:30 | LKS START MSZANA | - | LKS KRZYŻANOWICE | 1:3 |
2023-09-02/16:00 | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 2:1 |
2023-09-02/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 0:4 |
2023-09-02/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS RUCH STANOWICE | 2:0 |
2023-09-03/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | GKS DĄB GASZOWICE | 5:0 |
2023-09-03/15:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 3:1 |
2023-09-03/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 2:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 2:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 3:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 3:4 |
2023-08-26/17:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 0:2 |
2023-08-26/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS START MSZANA | 4:1 |
2023-08-27/16:00 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 2:2 |
2023-08-27/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:3 |
2023-09-13/16:30 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 7:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/16:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 2:1 |
2023-08-19/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | LKS KRZYŻANOWICE | 4:2 |
2023-08-19/17:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS START MSZANA | 1:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | GKS DĄB GASZOWICE | 5:1 |
2023-08-19/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 5:3 |
2023-08-19/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS CZARNI GORZYCE | 3:0 |
2023-08-20/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 1:2 |
2023-08-20/16:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 0:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | LKS KRZYŻANOWICE | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 3:1 |
2023-08-15/15:30 | GKS DĄB GASZOWICE | - | LKS START MSZANA | 3:0 |
2023-08-15/17:00 | LKS ZAMECZEK CZERNICA | - | LKS 1908 NĘDZA | 3:0 |
2023-08-15/17:00 | LKS CZARNI GORZYCE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 0:0 |
2023-08-15/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:2 |
2023-08-15/17:00 | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | - | LKS SILESIA LUBOMIA | 0:2 |
2023-08-15/17:00 | LKS GRANICA RUPTAWA | - | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | 1:2 |
2023-08-15/17:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS RUCH STANOWICE | 1:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | LKS CZARNI GORZYCE | 1:1 |
2023-08-12/17:00 | KS GÓRNIK RADLIN | - | LKS KRZYŻANOWICE | 2:4 |
2023-08-12/17:00 | LKS RUCH STANOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE | 3:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS START MSZANA | - | LKS GRANICA RUPTAWA | 1:4 |
2023-08-12/17:00 | LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA | - | LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE | 5:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS SILESIA LUBOMIA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 0:0 |
2023-08-12/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | LKS ZAMECZEK CZERNICA | 5:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS 1908 NĘDZA | - | LKS FORTECA ŚWIERKLANY | 0:1 |