Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 30 | 81 | 27 | 0 | 3 | 107:33 |
2 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 30 | 59 | 18 | 5 | 7 | 88:33 |
3 | KS SILESIA MIECHOWICE | 30 | 58 | 18 | 4 | 8 | 67:53 |
4 | KS SOŚNICA GLIWICE | 30 | 57 | 18 | 3 | 9 | 63:48 |
5 | ŁTS ŁABĘDY | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 96:66 |
6 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 30 | 51 | 15 | 6 | 9 | 55:40 |
7 | KS START SIERAKOWICE | 30 | 50 | 16 | 2 | 12 | 71:48 |
8 | LKS TEMPO PANIÓWKI | 30 | 49 | 15 | 4 | 11 | 69:44 |
9 | MKS CONCORDIA KNURÓW | 30 | 46 | 13 | 7 | 10 | 68:51 |
10 | LKS ŻYGLIN | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 60:65 |
11 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 54:63 |
12 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 30 | 27 | 8 | 3 | 19 | 50:104 |
13 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 51:89 |
14 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 30 | 22 | 5 | 7 | 18 | 44:85 |
15 | PKS RUCH KOZŁÓW | 30 | 21 | 6 | 3 | 21 | 44:91 |
16 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 30 | 9 | 2 | 3 | 25 | 28:102 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/18:00 | KS START SIERAKOWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 8:1 |
2024-06-15/11:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 0:5 |
2024-06-15/12:30 | ŁTS ŁABĘDY | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 5:1 |
2024-06-15/13:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 0:1 |
2024-06-15/15:00 | LKS ŻYGLIN | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 4:1 |
2024-06-15/16:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:3 |
2024-06-15/16:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 0:5 |
2024-06-15/17:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 1:4 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/18:00 | KS START SIERAKOWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 8:1 |
2024-06-15/11:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 0:5 |
2024-06-15/12:30 | ŁTS ŁABĘDY | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 5:1 |
2024-06-15/13:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 0:1 |
2024-06-15/15:00 | LKS ŻYGLIN | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 4:1 |
2024-06-15/16:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:3 |
2024-06-15/16:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 0:5 |
2024-06-15/17:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 1:4 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | ŁTS ŁABĘDY | 6:0 |
2024-06-08/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:1 |
2024-06-08/13:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 1:1 |
2024-06-08/16:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 6:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | KS START SIERAKOWICE | 2:1 |
2024-06-08/17:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 5:0 |
2024-06-08/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 3:1 |
2024-06-11/18:30 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | LKS ŻYGLIN | 3:1 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/15:00 | LKS ŻYGLIN | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 2:2 |
2024-06-01/17:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 4:2 |
2024-06-01/17:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2:4 |
2024-06-01/17:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 4:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 3:2 |
2024-06-02/11:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 1:3 |
2024-06-02/16:00 | KS START SIERAKOWICE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 5:0 |
2024-06-05/18:30 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 2:6 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-23/18:15 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 12:1 |
2024-05-25/12:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 4:3 |
2024-05-25/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | ŁTS ŁABĘDY | 5:3 |
2024-05-25/15:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 0:6 |
2024-05-25/17:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | KS START SIERAKOWICE | 1:0 |
2024-05-25/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 0:3 |
2024-05-28/19:45 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:2 |
2024-05-29/18:30 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | LKS ŻYGLIN | 2:2 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:30 | LKS ŻYGLIN | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2:3 |
2024-05-18/17:00 | KS START SIERAKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 0:0 |
2024-05-18/17:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 2:2 |
2024-05-18/17:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 1:0 |
2024-05-18/17:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 4:4 |
2024-05-18/17:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 2:2 |
2024-05-18/17:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 3:4 |
2024-05-19/11:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 5:0 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 3:1 |
2024-05-11/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 0:0 |
2024-05-11/15:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 1:2 |
2024-05-11/17:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | KS START SIERAKOWICE | 3:3 |
2024-05-11/17:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | ŁTS ŁABĘDY | 4:3 |
2024-05-11/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 3:0 |
2024-05-11/18:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 2:2 |
2024-05-12/14:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | LKS ŻYGLIN | 6:2 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/14:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 0:3 |
2024-05-04/15:00 | LKS ŻYGLIN | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 6:0 |
2024-05-04/17:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 2:7 |
2024-05-04/17:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 3:0 |
2024-05-04/17:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 2:2 |
2024-05-05/16:00 | KS START SIERAKOWICE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 5:1 |
2024-05-05/17:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 3:2 |
2024-05-08/18:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 0:1 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-25/18:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 5:0 |
2024-04-27/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:2 |
2024-04-27/11:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | ŁTS ŁABĘDY | 0:3 |
2024-04-27/13:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 4:3 |
2024-04-27/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS START SIERAKOWICE | 2:1 |
2024-04-27/15:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | LKS ŻYGLIN | 1:3 |
2024-04-28/11:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 2:1 |
2024-04-28/11:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:2 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 7:1 |
2024-04-20/15:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 4:0 |
2024-04-20/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 0:1 |
2024-04-20/15:30 | LKS ŻYGLIN | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 2:1 |
2024-04-20/15:30 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 1:0 |
2024-04-20/16:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 4:0 |
2024-04-20/17:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 1:0 |
2024-05-22/18:00 | KS START SIERAKOWICE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | KS START SIERAKOWICE | 0:3 |
2024-04-13/13:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:4 |
2024-04-13/15:30 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | LKS ŻYGLIN | 4:1 |
2024-04-13/17:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 3:1 |
2024-04-13/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 1:3 |
2024-04-13/17:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 2:1 |
2024-04-13/17:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 0:2 |
2024-04-13/17:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2:0 |
2024-04-06/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 1:2 |
2024-04-06/17:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS START SIERAKOWICE | 1:3 |
2024-04-06/17:00 | LKS ŻYGLIN | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 4:3 |
2024-04-06/17:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 4:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 1:1 |
2024-04-06/17:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 2:2 |
2024-04-06/17:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 2:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/11:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | KS START SIERAKOWICE | 3:1 |
2024-03-30/11:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 0:2 |
2024-03-30/13:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 2:3 |
2024-03-30/13:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:2 |
2024-03-30/13:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 2:1 |
2024-03-30/13:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | ŁTS ŁABĘDY | 2:4 |
2024-03-30/13:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | LKS ŻYGLIN | 1:1 |
2024-03-30/15:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 0:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 2:1 |
2024-03-23/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 4:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS ŻYGLIN | - | KS START SIERAKOWICE | 3:0 |
2024-03-23/15:30 | ŁTS ŁABĘDY | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 10:2 |
2024-03-23/15:30 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 6:1 |
2024-03-23/15:30 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 3:0 |
2024-03-24/15:30 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 2:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 2:0 |
2024-03-16/11:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:2 |
2024-03-16/12:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 1:4 |
2024-03-16/13:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 0:2 |
2024-03-16/15:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 5:1 |
2024-03-16/15:30 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 1:5 |
2024-03-16/15:30 | LKS ŻYGLIN | - | ŁTS ŁABĘDY | 3:2 |
2024-03-17/13:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | KS START SIERAKOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/11:00 | KS START SIERAKOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 1:2 |
2024-03-09/13:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 3:1 |
2024-03-09/15:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | LKS ŻYGLIN | 3:1 |
2024-03-09/15:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:1 |
2024-03-09/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 5:0 |
2024-03-09/15:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 2:2 |
2024-03-10/11:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 4:1 |
2024-03-10/15:30 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 1:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 3:1 |
2023-11-18/12:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | KS START SIERAKOWICE | 3:4 |
2023-11-18/13:30 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 4:2 |
2023-11-18/13:30 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 3:0 |
2023-11-18/13:30 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | LKS ŻYGLIN | 5:0 |
2023-11-18/13:30 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 3:5 |
2023-11-19/11:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 6:1 |
2023-11-19/13:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 6:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 3:1 |
2023-11-11/11:00 | LKS ŻYGLIN | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:0 |
2023-11-11/11:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 0:7 |
2023-11-11/13:30 | KS START SIERAKOWICE | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 4:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 5:1 |
2023-11-11/13:30 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 1:2 |
2023-11-11/14:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 3:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 3:0 |
2023-11-04/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 4:1 |
2023-11-04/14:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | KS START SIERAKOWICE | 2:3 |
2023-11-04/14:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 1:5 |
2023-11-04/14:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 4:1 |
2023-11-04/14:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | LKS ŻYGLIN | 4:1 |
2023-11-04/14:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 2:2 |
2023-11-05/14:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 1:1 |
2023-10-28/14:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 2:1 |
2023-10-28/14:00 | LKS ŻYGLIN | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 2:3 |
2023-10-28/14:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 1:1 |
2023-10-28/14:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 8:0 |
2023-10-29/11:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 0:5 |
2023-10-29/12:30 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 1:6 |
2023-10-29/14:00 | KS START SIERAKOWICE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 2:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | KS START SIERAKOWICE | 1:2 |
2023-10-21/11:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 0:3 |
2023-10-21/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | ŁTS ŁABĘDY | 3:1 |
2023-10-21/13:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 3:1 |
2023-10-21/15:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:1 |
2023-10-21/15:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | LKS ŻYGLIN | 3:1 |
2023-10-21/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 5:2 |
2023-10-21/15:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 1:4 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 1:4 |
2023-10-14/15:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 0:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS ŻYGLIN | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 2:4 |
2023-10-14/15:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 4:3 |
2023-10-14/15:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 4:2 |
2023-10-14/15:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 1:5 |
2023-10-15/15:00 | KS START SIERAKOWICE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:0 |
2023-10-15/15:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 1:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/11:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 0:1 |
2023-10-07/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 1:1 |
2023-10-07/14:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 1:2 |
2023-10-07/15:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS START SIERAKOWICE | 4:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 8:0 |
2023-10-07/15:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | LKS ŻYGLIN | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 1:0 |
2023-10-07/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 3:3 |
2023-09-30/15:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 0:2 |
2023-09-30/16:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 2:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 2:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS ŻYGLIN | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 3:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 3:1 |
2023-10-01/15:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 1:2 |
2023-10-01/16:00 | KS START SIERAKOWICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 5:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 1:0 |
2023-09-23/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 2:0 |
2023-09-23/16:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS START SIERAKOWICE | 2:0 |
2023-09-23/16:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 3:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | LKS ŻYGLIN | 2:1 |
2023-09-23/16:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | ŁTS ŁABĘDY | 3:4 |
2023-09-23/16:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 3:1 |
2023-09-23/16:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 5:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 1:4 |
2023-09-16/12:00 | LKS ŻYGLIN | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 3:0 |
2023-09-16/13:00 | KS START SIERAKOWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:0 |
2023-09-16/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 2:3 |
2023-09-16/16:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 2:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 2:2 |
2023-09-16/16:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:2 |
2023-09-17/15:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 6:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 3:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | LKS ŻYGLIN | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 3:0 |
2023-09-09/16:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 0:2 |
2023-09-09/16:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 2:2 |
2023-09-09/16:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 3:2 |
2023-09-10/11:00 | KS START SIERAKOWICE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 5:2 |
2023-09-10/16:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | ŁTS ŁABĘDY | 2:6 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/11:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 1:2 |
2023-09-02/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 7:2 |
2023-09-02/12:00 | LKS ŻYGLIN | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 1:4 |
2023-09-02/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 4:1 |
2023-09-02/16:00 | KS START SIERAKOWICE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 1:2 |
2023-09-02/16:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 6:0 |
2023-09-02/16:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 5:3 |
2023-09-03/15:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 6:1 |
2023-08-26/11:00 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 0:5 |
2023-08-26/15:00 | KS START SIERAKOWICE | - | LKS ŻYGLIN | 3:2 |
2023-08-26/16:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 2:3 |
2023-08-26/17:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 1:2 |
2023-08-26/17:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 3:3 |
2023-08-26/17:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 0:0 |
2023-08-26/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 2:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/14:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 4:1 |
2023-08-19/15:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | 0:1 |
2023-08-19/17:00 | KS START SIERAKOWICE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 1:2 |
2023-08-19/17:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 1:0 |
2023-08-19/17:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | LKS ŻYGLIN | 1:3 |
2023-08-20/11:00 | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 7:3 |
2023-08-20/15:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 1:2 |
2024-03-03/14:00 | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | KS START SIERAKOWICE | 4:3 |
2023-08-12/11:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | LKS TEMPO PANIÓWKI | 1:3 |
2023-08-12/15:30 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE | 1:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS ŻYGLIN | - | LKS OLIMPIA BORUSZOWICE | 1:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 0:2 |
2023-08-12/17:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 2:3 |
2023-08-12/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 0:2 |
2023-08-13/17:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:0 |