Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 20 | 46 | 15 | 1 | 4 | 49:6 |
2 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 42:18 |
3 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 20 | 41 | 13 | 2 | 5 | 52:25 |
4 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 52:27 |
5 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 20 | 15 | 5 | 0 | 15 | 24:46 |
6 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 2:99 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-01-28/08:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 5:1 |
2024-01-28/08:11 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 1:2 |
2024-01-28/08:22 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:5 |
2024-01-28/08:33 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 3:1 |
2024-01-28/08:44 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-28/08:55 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-28/09:06 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 0:6 |
2024-01-28/09:17 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 4:0 |
2024-01-28/09:28 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 2:0 |
2024-01-28/09:39 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 10:1 |
2024-01-28/09:50 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 1:1 |
2024-01-28/10:01 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-28/10:12 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 2:0 |
2024-01-28/10:23 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-28/10:34 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 3:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-01-28/08:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 5:1 |
2024-01-28/08:11 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 1:2 |
2024-01-28/08:22 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:5 |
2024-01-28/08:33 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 3:1 |
2024-01-28/08:44 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-28/08:55 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-28/09:06 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 0:6 |
2024-01-28/09:17 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 4:0 |
2024-01-28/09:28 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 2:0 |
2024-01-28/09:39 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 10:1 |
2024-01-28/09:50 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 1:1 |
2024-01-28/10:01 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-28/10:12 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 2:0 |
2024-01-28/10:23 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-28/10:34 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 3:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-01-21/08:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 0:1 |
2024-01-21/08:11 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:3 |
2024-01-21/08:22 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 11:0 |
2024-01-21/08:33 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 0:3 |
2024-01-21/08:44 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 0:1 |
2024-01-21/08:55 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 7:0 |
2024-01-21/09:06 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-21/09:17 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-21/09:28 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:9 |
2024-01-21/09:39 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 2:0 |
2024-01-21/09:50 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 6:1 |
2024-01-21/10:01 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 1:0 |
2024-01-21/10:12 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 0:10 |
2024-01-21/10:23 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 2:2 |
2024-01-21/10:34 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 3:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-01-14/08:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:1 |
2024-01-14/08:11 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-14/08:22 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 2:4 |
2024-01-14/08:33 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 3:2 |
2024-01-14/08:44 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 0:3 |
2024-01-14/08:55 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 4:0 |
2024-01-14/09:06 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 5:4 |
2024-01-14/09:17 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:5 |
2024-01-14/09:28 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-14/09:39 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-14/09:50 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-14/10:01 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-14/10:12 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 1:2 |
2024-01-14/10:23 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 1:0 |
2024-01-14/10:34 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 0:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-01-07/08:00 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-07/08:11 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 2:2 |
2024-01-07/08:22 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 2:4 |
2024-01-07/08:33 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-07/08:44 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 3:2 |
2024-01-07/08:55 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 0:3 |
2024-01-07/09:06 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:2 |
2024-01-07/09:17 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-07/09:28 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 2:1 |
2024-01-07/09:39 | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | 2:1 |
2024-01-07/09:50 | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-07/10:01 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | 0:3 |
2024-01-07/10:12 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN MLF U-10 | - | LKS SPARTA LUBLINIEC MLF U-10 | 0:0 |
2024-01-07/10:23 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP MLF U-10 | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW MLF U-10 | 3:0 |
2024-01-07/10:34 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW MLF U-10 | - | LKS POKÓJ SADÓW MLF U-10 | 0:1 |