Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 24 | 65 | 21 | 2 | 1 | 125:22 |
2 | GLKS SFERANET WILKOWICE | 24 | 64 | 21 | 1 | 2 | 98:18 |
3 | CKS PIAST CIESZYN | 24 | 48 | 14 | 6 | 4 | 53:35 |
4 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 59:38 |
5 | GKS CZARNI JAWORZE | 24 | 38 | 12 | 2 | 10 | 98:63 |
6 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 24 | 35 | 9 | 8 | 7 | 67:54 |
7 | LKS PASJONAT DANKOWICE | 24 | 35 | 11 | 2 | 11 | 48:63 |
8 | KP BESKID SKOCZÓW | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 62:69 |
9 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 24 | 23 | 7 | 2 | 15 | 65:86 |
10 | KS KUŹNIA USTROŃ | 24 | 23 | 6 | 5 | 13 | 43:77 |
11 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 24 | 18 | 5 | 3 | 16 | 51:106 |
12 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 24 | 10 | 3 | 1 | 20 | 28:116 |
13 | UKS WARSZOWICE - wycofany | 24 | 18 | 6 | 0 | 18 | 30:80 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-05/18:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | GKS CZARNI JAWORZE | 3:2 |
2024-06-11/17:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:6 |
2024-06-16/00:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:3 |
2024-06-16/10:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 5:1 |
2024-06-16/18:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:1 |
2024-06-18/18:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 3:0 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-05/18:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | GKS CZARNI JAWORZE | 3:2 |
2024-06-11/17:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:6 |
2024-06-16/00:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:3 |
2024-06-16/10:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 5:1 |
2024-06-16/18:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:1 |
2024-06-18/18:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 3:0 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/00:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:0 |
2024-06-09/00:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-09/10:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 10:3 |
2024-06-09/10:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 7:1 |
2024-06-09/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:2 |
2024-06-09/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-16/17:30 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 1:2 |
2024-05-22/17:30 | CKS PIAST CIESZYN | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 0:2 |
2024-06-01/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | GKS CZARNI JAWORZE | 5:1 |
2024-06-02/00:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 0:3 |
2024-06-02/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:11 |
2024-06-02/10:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:0 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-22/18:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 6:5 |
2024-05-25/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:2 |
2024-05-26/00:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-26/10:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:2 |
2024-05-26/10:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 3:0 |
2024-05-26/10:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:2 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:4 |
2024-05-18/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:2 |
2024-05-19/00:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-19/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:5 |
2024-05-19/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 5:3 |
2024-05-19/14:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | KP BESKID SKOCZÓW | 0:8 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/18:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:4 |
2024-05-11/10:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 4:1 |
2024-05-12/00:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 0:3 |
2024-05-12/09:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:1 |
2024-05-12/09:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 5:1 |
2024-05-12/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:3 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:9 |
2024-05-04/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:2 |
2024-05-05/09:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KP BESKID SKOCZÓW | 4:3 |
2024-05-05/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 4:3 |
2024-05-05/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:0 |
2024-05-05/11:30 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 1:2 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:3 |
2024-04-28/00:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | CKS PIAST CIESZYN | 0:3 |
2024-04-28/10:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 7:0 |
2024-04-28/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | GKS CZARNI JAWORZE | 0:3 |
2024-04-28/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 7:0 |
2024-05-29/17:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KP BESKID SKOCZÓW | 9:0 |
2024-04-20/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 4:4 |
2024-04-20/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:5 |
2024-04-21/00:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-21/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 3:3 |
2024-05-15/18:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 2:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/00:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:3 |
2024-04-14/09:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 6:0 |
2024-04-14/10:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0:3 |
2024-04-14/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:2 |
2024-04-14/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 9:1 |
2024-04-14/12:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:9 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-02/18:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:1 |
2024-04-06/00:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 3:0 |
2024-04-06/10:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 4:0 |
2024-04-07/10:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 9:2 |
2024-04-07/10:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:1 |
2024-04-07/11:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:4 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-26/18:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 13:0 |
2024-03-28/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | KP BESKID SKOCZÓW | 2:2 |
2024-03-28/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 3:0 |
2024-03-28/11:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:2 |
2024-03-28/16:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 4:1 |
2024-04-02/14:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:6 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:2 |
2024-03-23/11:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:10 |
2024-03-24/10:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:3 |
2024-03-24/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 4:0 |
2024-03-24/11:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 4:0 |
2024-04-02/11:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 5:2 |
2023-11-05/09:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:4 |
2023-11-05/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 4:0 |
2023-11-05/14:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 6:0 |
2023-11-05/14:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | CKS PIAST CIESZYN | 7:0 |
2023-11-06/14:30 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 12:0 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-29/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:3 |
2023-10-29/10:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | GKS CZARNI JAWORZE | 4:4 |
2023-10-29/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:1 |
2023-10-29/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 8:0 |
2023-10-29/14:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | KP BESKID SKOCZÓW | 3:6 |
2023-10-29/14:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 3:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:1 |
2023-10-21/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 4:2 |
2023-10-22/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 2:7 |
2023-10-22/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 1:2 |
2023-11-17/20:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 6:0 |
2023-11-19/10:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:6 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/10:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 3:4 |
2023-10-15/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | KP BESKID SKOCZÓW | 3:0 |
2023-10-15/15:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:2 |
2023-10-15/16:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 4:2 |
2023-10-17/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 3:4 |
2023-11-11/09:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/12:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 4:1 |
2023-10-08/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 9:0 |
2023-10-08/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | CKS PIAST CIESZYN | 0:2 |
2023-10-08/10:30 | KP BESKID SKOCZÓW | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 0:8 |
2023-10-08/12:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 5:1 |
2023-10-08/16:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:2 |
2023-10-01/10:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 2:3 |
2023-10-01/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 6:1 |
2023-10-01/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 1:2 |
2023-10-01/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | KP BESKID SKOCZÓW | 5:2 |
2023-10-01/15:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 5:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-13/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:0 |
2023-09-23/10:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:2 |
2023-09-24/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 0:14 |
2023-09-24/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 1:1 |
2023-09-25/16:30 | KP BESKID SKOCZÓW | - | GKS CZARNI JAWORZE | 3:3 |
2023-10-04/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:5 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KP BESKID SKOCZÓW | 3:1 |
2023-09-16/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 4:1 |
2023-09-17/10:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:4 |
2023-09-17/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 2:1 |
2023-09-17/15:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 5:0 |
2023-09-27/16:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 2:4 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-10/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:2 |
2023-09-10/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 4:1 |
2023-09-10/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | GKS CZARNI JAWORZE | 0:15 |
2023-09-10/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:4 |
2023-09-10/10:00 | KP BESKID SKOCZÓW | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 2:7 |
2023-09-10/17:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 5:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 7:0 |
2023-09-02/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 0:2 |
2023-09-03/09:30 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 15:0 |
2023-09-03/10:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 4:5 |
2023-09-03/10:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 2:2 |
2023-09-04/17:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KP BESKID SKOCZÓW | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-29/17:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:2 |
2023-08-30/16:45 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KP BESKID SKOCZÓW | 2:2 |
2023-08-30/17:30 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0:3 |
2023-08-30/17:30 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 2:4 |
2023-08-30/17:30 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | GKS CZARNI JAWORZE | 4:2 |
2023-08-30/17:30 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 0:11 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-25/17:30 | KP BESKID SKOCZÓW | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 5:2 |
2023-08-27/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 3:3 |
2023-08-27/10:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:1 |
2023-08-27/10:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:4 |
2023-08-27/11:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 6:3 |
2023-09-07/17:00 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/17:30 | UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 2:6 |
2023-08-21/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | KP BESKID SKOCZÓW | 5:0 |
2023-08-21/18:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 0:2 |
2023-08-23/16:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 1:1 |
2023-09-13/17:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:1 |
2023-10-24/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 2:2 |