II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 16 43 14 1 1 90:23
2 TS PODBESKIDZIE II S.A. 16 43 14 1 1 89:15
3 KP BESKID SKOCZÓW 16 35 11 2 3 44:23
4 LKS ZAPORA WAPIENICA 16 32 10 2 4 68:31
5 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 14 28 9 1 4 52:22
6 LKS PODHALANKA MILÓWKA 15 27 8 3 4 41:32
7 KS KUŹNIA USTROŃ 16 20 6 2 8 44:64
8 LKS PASJONAT DANKOWICE 15 18 5 3 7 48:55
9 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 16 17 5 2 9 26:52
10 UKS WARSZOWICE 16 16 5 1 10 33:57
11 LKS VICTORIA HAŻLACH 15 10 2 4 9 19:39
12 LKS GOLESZÓW 16 9 2 3 11 20:67
13 LKS LEŚNA 15 8 2 2 11 21:65
14 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 16 6 1 3 12 15:65
Kolejka nr 20
2021-05-02/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS GOLESZÓW 1:1
2021-05-02/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2:5
2021-05-02/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS LEŚNA 6:2
2021-05-02/11:00 UKS WARSZOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 3:2
2021-05-03/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:2
2021-06-16/18:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2021-06-16/18:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 20
2021-05-02/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS GOLESZÓW 1:1
2021-05-02/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2:5
2021-05-02/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS LEŚNA 6:2
2021-05-02/11:00 UKS WARSZOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 3:2
2021-05-03/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:2
Kolejka nr 19
2021-04-24/11:00 LKS LEŚNA - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:6
2021-04-24/11:30 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 1:2
2021-04-25/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:1
2021-04-25/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:1
2021-04-25/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 5:0
2021-04-25/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS GOLESZÓW 5:1
2021-04-25/13:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - UKS WARSZOWICE 6:1
Kolejka nr 14
2021-03-20/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS KUŹNIA USTROŃ 13:1
2021-03-21/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:0
2021-03-21/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:1
2021-03-21/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:7
2021-04-28/17:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - UKS WARSZOWICE 8:1
2021-05-05/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS GOLESZÓW 4:2
Kolejka nr 13
2020-11-14/10:00 LKS LEŚNA - LKS GOLESZÓW 4:4
2020-11-15/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA 5:2
2020-11-15/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS WARSZOWICE 6:1
2020-11-15/11:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
2020-11-15/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:6
2020-11-28/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4:3
2020-12-06/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:9
Kolejka nr 12
2020-11-04/14:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS LEŚNA 5:3
2020-11-07/09:00 LKS GOLESZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:3
2020-11-07/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 5:2
2020-11-07/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2020-11-08/10:00 UKS WARSZOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:1
2020-11-18/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:1
2020-12-09/14:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 13:1
Kolejka nr 11
2020-10-14/15:30 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:3
2020-10-31/10:00 LKS LEŚNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 6:0
2020-10-31/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE 0:1
2020-10-31/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KP BESKID SKOCZÓW 1:4
2020-10-31/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:2
2020-10-31/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS GOLESZÓW 6:1
2021-03-14/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 7:6
Kolejka nr 10
2020-10-24/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:4
2020-10-24/11:00 LKS GOLESZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2020-10-24/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:2
2020-10-25/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
2020-10-25/14:00 UKS WARSZOWICE - LKS LEŚNA 0:1
2020-10-25/14:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:2
2020-10-25/15:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:1
Kolejka nr 9
2020-10-17/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 13:1
2020-10-18/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:4
2020-10-18/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - UKS WARSZOWICE 6:3
2020-10-18/13:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS GOLESZÓW 17:0
2020-10-21/16:00 LKS LEŚNA - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
2020-11-11/09:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:2
2020-11-21/11:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:0
Kolejka nr 8
2020-10-10/09:00 LKS GOLESZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:2
2020-10-10/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6:2
2020-10-10/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS LEŚNA 2:1
2020-10-10/11:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
2020-10-11/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:2
2020-10-11/15:00 UKS WARSZOWICE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:4
2020-11-21/12:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:4
Kolejka nr 7
2020-10-03/09:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA 6:1
2020-10-03/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 7:0
2020-10-03/10:00 LKS LEŚNA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:0
2020-10-03/12:00 LKS GOLESZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:4
2020-10-03/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KP BESKID SKOCZÓW 1:3
2020-10-04/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS WARSZOWICE 2:2
2020-11-11/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:3
Kolejka nr 6
2020-09-26/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LEŚNA 6:2
2020-09-26/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:6
2020-09-26/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:3
2020-09-26/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:6
2020-09-26/16:00 UKS WARSZOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:3
2020-09-27/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 5:0
2020-10-08/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:5
Kolejka nr 5
2020-09-19/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:1
2020-09-19/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS LEŚNA 10:1
2020-09-19/12:00 LKS GOLESZÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:3
2020-09-19/17:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 13:0
2020-09-20/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:0
2020-09-20/12:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE 8:2
2020-09-20/14:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KP BESKID SKOCZÓW 5:0
Kolejka nr 4
2020-09-12/10:00 LKS LEŚNA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:8
2020-09-12/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 0:3
2020-09-12/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:6
2020-09-12/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PODHALANKA MILÓWKA 2:2
2020-09-13/11:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:4
2020-09-13/11:00 UKS WARSZOWICE - LKS GOLESZÓW 7:0
2020-09-13/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 3:0
Kolejka nr 3
2020-09-04/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS VICTORIA HAŻLACH 1:0
2020-09-05/10:00 LKS GOLESZÓW - KP BESKID SKOCZÓW 0:2
2020-09-05/13:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:5
2020-09-05/17:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 7:2
2020-09-06/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - UKS WARSZOWICE 4:1
2020-09-06/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS LEŚNA 8:0
2020-09-06/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6:0
Kolejka nr 2
2020-08-28/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2:4
2020-08-29/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 1:7
2020-08-29/10:00 LKS LEŚNA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:2
2020-08-29/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:3
2020-08-29/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS GOLESZÓW 0:3
2020-08-30/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:1
2020-08-30/11:00 UKS WARSZOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4:0
Kolejka nr 1
2020-08-22/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 1:2
2020-08-22/10:00 LKS GOLESZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3:2
2020-08-22/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS LEŚNA 5:0
2020-08-22/11:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:4
2020-08-23/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:1
2020-08-23/11:00 UKS WARSZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:6
2020-08-25/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:1
Kolejka nr 14
2021-05-12/17:00 LKS LEŚNA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 15
2021-05-19/18:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2021-05-19/18:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2021-05-19/18:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS LEŚNA -:-
2021-05-19/18:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2021-05-19/18:00 LKS GOLESZÓW - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2021-05-19/18:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-05-19/18:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - UKS WARSZOWICE -:-
Kolejka nr 16
2021-06-02/18:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2021-06-02/18:00 UKS WARSZOWICE - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2021-06-02/18:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS GOLESZÓW -:-
2021-06-02/18:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2021-06-02/18:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2021-06-02/18:00 LKS LEŚNA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2021-06-02/18:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 17
2021-06-20/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2021-06-20/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2021-06-20/17:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS LEŚNA -:-
2021-06-20/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2021-06-20/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-06-20/17:00 LKS GOLESZÓW - UKS WARSZOWICE -:-
2021-06-20/17:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
Kolejka nr 18
2021-06-27/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2021-06-27/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS GOLESZÓW -:-
2021-06-27/17:00 UKS WARSZOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2021-06-27/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2021-06-27/17:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2021-06-27/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2021-06-27/17:00 LKS LEŚNA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 20
2021-06-16/18:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2021-06-16/18:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 21
2021-05-08/11:00 LKS LEŚNA - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2021-05-08/11:30 KS KUŹNIA USTROŃ - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2021-05-09/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2021-05-09/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-05-09/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - UKS WARSZOWICE -:-
2021-05-09/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS GOLESZÓW -:-
2021-05-09/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
Kolejka nr 22
2021-05-15/13:00 LKS GOLESZÓW - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2021-05-15/17:00 UKS WARSZOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2021-05-16/09:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2021-05-16/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2021-05-16/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2021-05-16/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS LEŚNA -:-
2021-05-16/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 23
2021-05-22/11:00 LKS LEŚNA - UKS WARSZOWICE -:-
2021-05-22/11:30 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS GOLESZÓW -:-
2021-05-23/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2021-05-23/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-05-23/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2021-05-23/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2021-05-23/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 24
2021-05-29/12:00 LKS GOLESZÓW - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2021-05-30/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2021-05-30/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2021-05-30/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2021-05-30/10:00 UKS WARSZOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2021-05-30/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2021-05-30/14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS LEŚNA -:-
Kolejka nr 25
2021-06-05/11:00 LKS LEŚNA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2021-06-05/11:30 KS KUŹNIA USTROŃ - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2021-06-06/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2021-06-06/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - UKS WARSZOWICE -:-
2021-06-06/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2021-06-06/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS GOLESZÓW -:-
2021-06-06/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 26
2021-06-12/13:00 LKS GOLESZÓW - LKS LEŚNA -:-
2021-06-13/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2021-06-13/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2021-06-13/17:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2021-06-13/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2021-06-13/17:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2021-06-13/17:00 UKS WARSZOWICE - KP BESKID SKOCZÓW -:-