Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS ZAPORA PORĄBKA | 18 | 47 | 15 | 2 | 1 | 91:29 |
2 | KS BESTWINKA | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 70:26 |
3 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 17 | 36 | 12 | 0 | 5 | 65:36 |
4 | KS SOŁA KOBIERNICE | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 56:45 |
5 | KS SPÓJNIA LANDEK | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 54:46 |
6 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 23:16 |
7 | LKS LIGOTA CENTRUM | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 36:69 |
8 | LKS PIONIER PISARZOWICE | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 33:47 |
9 | LKS ZAMEK GRODZIEC | 17 | 12 | 4 | 0 | 13 | 30:87 |
10 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 20:43 |
11 | LKS GROŃ BUJAKÓW | 18 | 8 | 2 | 2 | 14 | 30:64 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-28/18:30 | KS BESTWINKA | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 6:2 |
2024-06-08/12:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | -:- |
2024-06-09/11:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 1:12 |
2024-06-09/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 5:1 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-28/18:30 | KS BESTWINKA | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 6:2 |
2024-06-09/11:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 1:12 |
2024-06-09/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 5:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/12:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 1:4 |
2024-06-02/11:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 4:3 |
2024-06-06/18:30 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 5:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 2:1 |
2024-05-25/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 4:2 |
2024-05-26/11:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 0:4 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | KS BESTWINKA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 2:1 |
2024-05-18/12:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 2:3 |
2024-06-02/17:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 7:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/12:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 3:1 |
2024-05-11/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 1:2 |
2024-05-11/13:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 5:0 |
2024-05-22/18:30 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | KS BESTWINKA | 0:13 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 2:3 |
2024-05-04/12:00 | KS BESTWINKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 2:1 |
2024-05-05/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 7:2 |
2024-05-29/18:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 2:4 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/12:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 2:6 |
2024-04-27/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | KS BESTWINKA | 2:2 |
2024-04-27/12:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 3:2 |
2024-04-28/11:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 0:7 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 1:0 |
2024-04-20/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 2:5 |
2024-05-30/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 1:7 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-12/17:30 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 8:2 |
2024-04-13/12:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 3:4 |
2024-04-13/12:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS BESTWINKA | 2:4 |
2024-04-13/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 5:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 6:1 |
2023-11-04/12:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 2:4 |
2023-11-04/12:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 3:3 |
2023-11-05/12:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 4:2 |
2024-04-06/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | KS BESTWINKA | 0:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 5:2 |
2023-10-29/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 2:2 |
2023-10-29/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 6:0 |
2023-11-11/11:00 | KS BESTWINKA | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 2:3 |
2024-04-06/12:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 1:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/09:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 3:0 |
2023-10-21/12:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 2:3 |
2023-11-12/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 5:2 |
2023-11-23/16:30 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | - | KS BESTWINKA | 0:1 |
2024-04-07/11:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 1:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/11:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 1:5 |
2023-10-14/12:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 2:3 |
2023-10-14/12:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 3:3 |
2023-10-15/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 1:2 |
2023-11-19/10:00 | KS BESTWINKA | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 5:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/09:30 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | KS BESTWINKA | 2:7 |
2023-10-07/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 5:1 |
2023-10-08/12:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 5:2 |
2023-10-08/12:30 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 5:1 |
2023-10-11/16:15 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 1:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/12:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 3:5 |
2023-09-30/12:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 0:6 |
2023-09-30/12:00 | KS BESTWINKA | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 8:5 |
2023-10-01/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 2:0 |
2023-10-04/16:30 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 4:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:30 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 4:2 |
2023-09-23/14:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 12:0 |
2023-09-24/10:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 9:0 |
2023-09-24/11:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 5:1 |
2023-09-24/12:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 5:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/12:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 1:5 |
2023-09-16/12:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 2:2 |
2023-09-17/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS BESTWINKA | 1:3 |
2023-09-17/10:30 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 5:1 |
2023-09-17/12:30 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 1:6 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/12:00 | KS BESTWINKA | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 4:3 |
2023-09-09/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 4:1 |
2023-09-10/10:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 4:0 |
2023-09-10/12:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 4:0 |
2023-09-10/14:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 5:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/12:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 2:3 |
2023-09-02/12:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 0:1 |
2023-09-02/13:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 3:0 |
2023-09-03/12:30 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 3:4 |
2023-09-12/17:30 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | KS BESTWINKA | 1:7 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/12:00 | KS BESTWINKA | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 1:1 |
2023-08-26/12:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 7:1 |
2023-08-29/18:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 3:3 |
2023-09-20/19:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 8:1 |
2023-11-12/12:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | 4:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-19/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS BESTWINKA | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/12:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA II | -:- |