II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE II S.A. 9 25 8 1 0 41:4
2 KP BESKID SKOCZÓW 9 22 7 1 1 36:15
3 GLKS WILKOWICE 9 19 6 1 2 18:11
4 CKS PIAST CIESZYN 9 15 4 3 2 27:14
5 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 8 12 3 3 2 12:13
6 KS KUŹNIA USTROŃ 9 12 4 0 5 22:33
7 LKS VICTORIA HAŻLACH 8 11 3 2 3 17:16
8 UKS WARSZOWICE 8 10 3 1 4 26:26
9 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 9 9 3 0 6 12:28
10 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 8 7 2 1 5 10:23
11 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 9 6 2 0 7 12:32
12 LKS PASJONAT DANKOWICE 9 1 0 1 8 20:38
Kolejka nr 9
2021-10-16/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:2
2021-10-16/11:00 CKS PIAST CIESZYN - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:1
2021-10-16/11:30 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:2
2021-10-16/15:00 UKS WARSZOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2021-10-16/15:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - GLKS WILKOWICE 0:3
2021-10-17/09:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 2:4
Kolejka nr 9
2021-10-16/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:2
2021-10-16/11:00 CKS PIAST CIESZYN - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:1
2021-10-16/11:30 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:2
2021-10-16/15:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - GLKS WILKOWICE 0:3
2021-10-17/09:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 2:4
Kolejka nr 8
2021-10-06/17:30 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KP BESKID SKOCZÓW 1:3
2021-10-09/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 6:1
2021-10-09/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - UKS WARSZOWICE 2:1
2021-10-10/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:2
2021-10-10/11:00 GLKS WILKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:1
2021-10-10/11:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - CKS PIAST CIESZYN 2:2
Kolejka nr 7
2021-10-02/11:00 CKS PIAST CIESZYN - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 5:0
2021-10-02/15:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS KUŹNIA USTROŃ 0:2
2021-10-02/16:00 UKS WARSZOWICE - GLKS WILKOWICE 2:0
2021-10-03/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:4
2021-10-03/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 0:2
2021-10-03/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:3
Kolejka nr 6
2021-09-24/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 7:0
2021-09-25/11:00 GLKS WILKOWICE - CKS PIAST CIESZYN 2:2
2021-09-25/11:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:1
2021-09-26/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 5:1
2021-09-26/12:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:0
2021-10-13/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS WARSZOWICE 9:3
Kolejka nr 5
2021-09-18/11:00 CKS PIAST CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 1:0
2021-09-19/10:00 UKS WARSZOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 10:0
2021-09-19/11:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:1
2021-09-19/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GLKS WILKOWICE 2:4
2021-09-19/11:30 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:1
2021-09-19/15:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4:2
Kolejka nr 4
2021-09-11/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 7:0
2021-09-11/11:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - UKS WARSZOWICE 1:1
2021-09-11/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS VICTORIA HAŻLACH 1:4
2021-09-12/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - CKS PIAST CIESZYN 2:1
2021-09-12/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 7:3
2021-09-12/11:00 GLKS WILKOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:0
Kolejka nr 3
2021-09-04/09:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:6
2021-09-04/11:00 CKS PIAST CIESZYN - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 5:0
2021-09-05/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 1:1
2021-09-05/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 4:5
2021-09-05/11:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - GLKS WILKOWICE 0:1
2021-09-05/17:00 UKS WARSZOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3:1
Kolejka nr 2
2021-08-28/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - CKS PIAST CIESZYN 2:1
2021-08-28/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - UKS WARSZOWICE 4:1
2021-08-28/17:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 7:2
2021-08-29/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:2
2021-08-29/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS VICTORIA HAŻLACH 4:2
2021-08-29/11:00 GLKS WILKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:0
Kolejka nr 1
2021-08-21/11:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KS KUŹNIA USTROŃ 5:4
2021-08-22/10:00 CKS PIAST CIESZYN - UKS WARSZOWICE 9:5
2021-09-01/15:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - GLKS WILKOWICE 4:0
2021-09-01/17:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3:4
2021-09-22/18:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 2:6
Kolejka nr 1
2021-11-07/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 9
2021-10-16/15:00 UKS WARSZOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
Kolejka nr 10
2021-10-23/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-10-24/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE -:-
2021-10-24/11:00 GLKS WILKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2021-10-24/11:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2021-10-24/11:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2021-10-24/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - CKS PIAST CIESZYN -:-
Kolejka nr 11
2021-10-30/15:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2021-10-31/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2021-10-31/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2021-10-31/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - GLKS WILKOWICE -:-
2021-10-31/11:00 CKS PIAST CIESZYN - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2021-10-31/15:00 UKS WARSZOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-