Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS NIWY BRUDZOWICE | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 107:24 |
2 | SKS ŁAGISZA | 26 | 60 | 18 | 6 | 2 | 59:20 |
3 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 26 | 56 | 17 | 5 | 4 | 76:27 |
4 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 92:39 |
5 | RKS GRODZIEC | 26 | 44 | 13 | 5 | 8 | 61:47 |
6 | CKS II CZELADŹ | 26 | 44 | 14 | 2 | 10 | 78:74 |
7 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 26 | 44 | 13 | 5 | 8 | 78:53 |
8 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 54:59 |
9 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 50:57 |
10 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 57:67 |
11 | KS PRECZÓW | 26 | 18 | 5 | 3 | 18 | 29:77 |
12 | KS ZEW SOSNOWIEC | 26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 39:80 |
13 | LKS ISKRA PSARY | 26 | 13 | 4 | 1 | 21 | 30:111 |
14 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 26 | 11 | 3 | 2 | 21 | 27:102 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/12:00 | KS PRECZÓW | - | LKS ISKRA PSARY | 0:2 |
2024-06-15/15:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | SKS ŁAGISZA | 5:0 |
2024-06-15/15:30 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 1:1 |
2024-06-15/17:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 4:2 |
2024-06-15/17:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | RKS GRODZIEC | 1:5 |
2024-06-15/17:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 2:3 |
2024-06-16/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 1:3 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/12:00 | KS PRECZÓW | - | LKS ISKRA PSARY | 0:2 |
2024-06-15/15:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | SKS ŁAGISZA | 5:0 |
2024-06-15/15:30 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 1:1 |
2024-06-15/17:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 4:2 |
2024-06-15/17:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | RKS GRODZIEC | 1:5 |
2024-06-15/17:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 2:3 |
2024-06-16/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 1:3 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/15:30 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | LKS ISKRA PSARY | 4:4 |
2024-06-08/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 3:2 |
2024-06-08/17:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | KS PRECZÓW | 3:2 |
2024-06-08/17:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 0:2 |
2024-06-08/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 3:1 |
2024-06-08/17:00 | SKS ŁAGISZA | - | RKS GRODZIEC | 1:1 |
2024-06-09/13:00 | CKS II CZELADŹ | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:7 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/18:00 | RKS GRODZIEC | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 2:3 |
2024-05-29/18:00 | KS PRECZÓW | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 3:5 |
2024-05-29/19:45 | LKS ISKRA PSARY | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 1:0 |
2024-05-30/13:00 | SKS ŁAGISZA | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 2:0 |
2024-06-01/16:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 3:5 |
2024-06-01/17:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | CKS II CZELADŹ | 3:1 |
2024-06-01/17:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 0:4 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | RKS GRODZIEC | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 8:2 |
2024-05-25/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 1:7 |
2024-05-25/17:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | KS PRECZÓW | 5:0 |
2024-05-26/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | LKS ISKRA PSARY | 4:3 |
2024-05-26/11:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:4 |
2024-05-26/17:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | SKS ŁAGISZA | 1:3 |
2024-05-26/17:30 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 3:2 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | RKS GRODZIEC | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 0:2 |
2024-05-18/12:00 | KS PRECZÓW | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 3:1 |
2024-05-18/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | LKS ISKRA PSARY | 1:2 |
2024-05-18/17:00 | SKS ŁAGISZA | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 3:0 |
2024-05-18/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 1:0 |
2024-05-18/17:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 3:2 |
2024-05-19/17:00 | CKS II CZELADŹ | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 4:2 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/12:00 | KS PRECZÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 0:3 |
2024-05-11/17:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 2:2 |
2024-05-11/17:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:3 |
2024-05-11/17:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 4:1 |
2024-05-11/19:45 | LKS ISKRA PSARY | - | SKS ŁAGISZA | 0:1 |
2024-05-12/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 3:1 |
2024-05-12/14:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | RKS GRODZIEC | 1:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 0:6 |
2024-05-01/15:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | CKS II CZELADŹ | 8:2 |
2024-05-04/17:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | KS PRECZÓW | 2:0 |
2024-05-04/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 9:0 |
2024-05-04/19:45 | LKS ISKRA PSARY | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 2:1 |
2024-05-05/15:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | SKS ŁAGISZA | 3:2 |
2024-05-05/17:30 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | RKS GRODZIEC | 1:2 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/12:00 | KS PRECZÓW | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 1:1 |
2024-04-27/15:30 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 2:3 |
2024-04-27/17:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 1:1 |
2024-04-27/17:00 | SKS ŁAGISZA | - | CKS II CZELADŹ | 1:1 |
2024-04-27/17:00 | LKS ISKRA PSARY | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 1:3 |
2024-04-27/17:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 1:3 |
2024-04-27/17:00 | RKS GRODZIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 2:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | RKS GRODZIEC | - | LKS ISKRA PSARY | 7:2 |
2024-04-20/11:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:2 |
2024-04-20/15:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 3:1 |
2024-04-20/15:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 5:1 |
2024-04-20/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | SKS ŁAGISZA | 0:1 |
2024-04-20/17:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 1:1 |
2024-04-21/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | KS PRECZÓW | 6:2 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/14:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | CKS II CZELADŹ | 8:1 |
2024-04-13/15:30 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | RKS GRODZIEC | 1:1 |
2024-04-13/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:6 |
2024-04-13/17:00 | KS PRECZÓW | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 0:6 |
2024-04-13/17:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | SKS ŁAGISZA | 1:2 |
2024-04-13/17:00 | LKS ISKRA PSARY | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 1:2 |
2024-04-14/17:30 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 3:2 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/11:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | RKS GRODZIEC | 7:0 |
2024-04-06/13:30 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 5:1 |
2024-04-06/14:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 3:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | KS PRECZÓW | 2:1 |
2024-04-06/17:00 | LKS ISKRA PSARY | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 2:6 |
2024-04-06/17:00 | SKS ŁAGISZA | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 2:2 |
2024-04-07/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 5:3 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/10:00 | SKS ŁAGISZA | - | KS PRECZÓW | 2:0 |
2024-03-30/10:15 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 2:2 |
2024-03-30/10:15 | LKS ISKRA PSARY | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:9 |
2024-03-30/10:15 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 1:3 |
2024-03-30/10:30 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 2:3 |
2024-03-30/10:30 | RKS GRODZIEC | - | CKS II CZELADŹ | 3:1 |
2024-03-30/13:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 0:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/11:00 | RKS GRODZIEC | - | KS PRECZÓW | 2:1 |
2024-03-23/12:30 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | CKS II CZELADŹ | 1:0 |
2024-03-23/15:30 | SKS ŁAGISZA | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 2:0 |
2024-03-23/15:30 | LKS ISKRA PSARY | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 2:3 |
2024-03-23/15:30 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 4:3 |
2024-03-23/15:30 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 2:2 |
2024-03-23/15:30 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 6:2 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-12/11:00 | LKS ISKRA PSARY | - | KS PRECZÓW | 0:2 |
2023-11-18/11:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 5:0 |
2023-11-18/11:00 | RKS GRODZIEC | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 2:3 |
2023-11-18/13:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 1:5 |
2023-11-18/13:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | CKS II CZELADŹ | 3:1 |
2023-11-18/13:30 | SKS ŁAGISZA | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | KS PRECZÓW | - | SKS ŁAGISZA | 0:5 |
2023-11-07/19:00 | CKS II CZELADŹ | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 4:3 |
2023-11-11/11:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | RKS GRODZIEC | 3:1 |
2023-11-11/11:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 14:1 |
2023-11-11/13:30 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 3:1 |
2023-11-11/13:30 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 0:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:30 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:8 |
2023-11-04/14:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 5:0 |
2023-11-04/14:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | KS PRECZÓW | 2:3 |
2023-11-04/14:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 1:0 |
2023-11-04/14:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | RKS GRODZIEC | 0:4 |
2023-11-05/11:00 | LKS ISKRA PSARY | - | CKS II CZELADŹ | 1:8 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | RKS GRODZIEC | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 5:3 |
2023-10-28/11:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 1:3 |
2023-10-28/14:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 1:3 |
2023-10-28/14:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ISKRA PSARY | 4:0 |
2023-10-28/14:00 | KS PRECZÓW | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 0:7 |
2023-10-29/13:30 | CKS II CZELADŹ | - | SKS ŁAGISZA | 1:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | KS PRECZÓW | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 2:3 |
2023-10-21/15:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | CKS II CZELADŹ | 1:5 |
2023-10-21/15:00 | SKS ŁAGISZA | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 3:1 |
2023-10-21/15:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 0:0 |
2023-10-21/15:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | RKS GRODZIEC | 0:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 8:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/13:00 | RKS GRODZIEC | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 4:2 |
2023-10-14/15:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 1:2 |
2023-10-14/15:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 4:1 |
2023-10-14/15:30 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 1:2 |
2023-10-15/11:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | LKS ISKRA PSARY | 9:0 |
2023-10-15/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 3:6 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/12:00 | KS PRECZÓW | - | CKS II CZELADŹ | 0:4 |
2023-10-07/14:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 2:0 |
2023-10-07/15:00 | SKS ŁAGISZA | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 0:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS ISKRA PSARY | - | RKS GRODZIEC | 1:2 |
2023-10-07/15:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 2:1 |
2023-10-07/15:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 2:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 1:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 4:0 |
2023-09-30/16:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | LKS ISKRA PSARY | 3:1 |
2023-09-30/16:00 | RKS GRODZIEC | - | SKS ŁAGISZA | 0:0 |
2023-09-30/16:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 6:1 |
2023-09-30/16:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS PRECZÓW | 5:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/14:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 6:0 |
2023-09-23/16:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | RKS GRODZIEC | 0:3 |
2023-09-23/16:00 | SKS ŁAGISZA | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 2:0 |
2023-09-23/16:00 | LKS ISKRA PSARY | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 1:8 |
2023-09-23/16:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 0:4 |
2023-09-24/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 4:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | RKS GRODZIEC | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 0:6 |
2023-09-16/13:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 2:2 |
2023-09-16/16:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ISKRA PSARY | 7:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | SKS ŁAGISZA | 1:4 |
2023-09-16/16:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 3:2 |
2023-09-16/16:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | KS PRECZÓW | 1:2 |
2023-09-16/16:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | CKS II CZELADŹ | 2:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | SKS ŁAGISZA | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 4:1 |
2023-09-09/16:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 3:1 |
2023-09-09/16:00 | KS PRECZÓW | - | RKS GRODZIEC | 0:4 |
2023-09-09/16:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 0:2 |
2023-09-09/16:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | LKS ISKRA PSARY | 7:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | LKS ISKRA PSARY | 7:1 |
2023-09-02/16:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | SKS ŁAGISZA | 1:3 |
2023-09-02/16:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 6:0 |
2023-09-02/16:00 | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 2:1 |
2023-09-02/16:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | KS PRECZÓW | 0:2 |
2023-09-02/16:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | CKS II CZELADŹ | 4:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-30/17:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | 4:3 |
2023-08-30/17:00 | KS PRECZÓW | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 1:1 |
2023-08-30/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 1:5 |
2023-08-30/17:00 | SKS ŁAGISZA | - | LKS ISKRA PSARY | 5:1 |
2023-08-30/18:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 2:1 |
2023-09-27/18:00 | CKS II CZELADŹ | - | RKS GRODZIEC | 3:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | RKS GRODZIEC | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | 2:1 |
2023-08-26/17:00 | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | - | SKS ŁAGISZA | 0:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS ISKRA PSARY | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 0:3 |
2023-08-26/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS PRECZÓW | 1:1 |
2023-08-26/17:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | CKS II CZELADŹ | 2:4 |
2023-08-27/17:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | KS NIWY BRUDZOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/17:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | 4:3 |
2023-08-19/17:00 | KS PRECZÓW | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 2:4 |
2023-08-19/17:00 | KS NIWY BRUDZOWICE | - | LKS ISKRA PSARY | 5:1 |
2023-08-19/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | SKS ŁAGISZA | 0:5 |
2023-08-20/11:00 | CKS II CZELADŹ | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | 5:2 |
2023-08-20/17:00 | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS ZEW SOSNOWIEC | 4:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/17:00 | PAUZJE | - | RKS GRODZIEC | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-30/17:00 | PAUZJE | - | AKS 1917 NIWKA SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | PAUZJE | - | UKS PRZEMSZA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/13:00 | CKS II CZELADŹ | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | KS PRECZÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | PAUZJE | - | KS NIWY BRUDZOWICE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | PAUZJE | - | SKS ŁAGISZA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS ISKRA PSARY | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | PAUZJE | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:30 | PAUZJE | - | LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/13:00 | KS ZEW SOSNOWIEC | - | PAUZJE | -:- |