Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 24 | 58 | 19 | 1 | 4 | 78:34 |
2 | LKS POGÓRZE | 24 | 58 | 18 | 4 | 2 | 92:24 |
3 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 24 | 49 | 14 | 7 | 3 | 58:29 |
4 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 24 | 43 | 12 | 7 | 5 | 58:35 |
5 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 24 | 42 | 13 | 3 | 8 | 69:41 |
6 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 24 | 41 | 13 | 2 | 9 | 67:48 |
7 | LKS BESKID BRENNA | 24 | 37 | 12 | 1 | 11 | 60:53 |
8 | LKS 99 PRUCHNA | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 55:53 |
9 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 47:57 |
10 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 24 | 20 | 6 | 2 | 16 | 47:81 |
11 | LKS ZRYW BĄKÓW | 24 | 19 | 5 | 4 | 15 | 41:75 |
12 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 24 | 16 | 5 | 1 | 18 | 27:76 |
13 | LKS RUDNIK | 24 | 6 | 1 | 3 | 20 | 26:119 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/12:00 | LKS RUDNIK | - | LKS POGÓRZE | 0:13 |
2024-06-22/14:30 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 1:4 |
2024-06-22/15:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 2:1 |
2024-06-22/16:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 3:0 |
2024-06-22/17:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 5:1 |
2024-06-22/17:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 1:5 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/12:00 | LKS RUDNIK | - | LKS POGÓRZE | 0:13 |
2024-06-22/14:30 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 1:4 |
2024-06-22/15:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 2:1 |
2024-06-22/16:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 3:0 |
2024-06-22/17:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 5:1 |
2024-06-22/17:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 1:5 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS BESKID BRENNA | 0:2 |
2024-06-15/17:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS 99 PRUCHNA | 1:0 |
2024-06-16/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 8:0 |
2024-06-16/12:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 1:7 |
2024-06-16/12:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS RUDNIK | 7:2 |
2024-06-16/18:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 4:3 |
2024-06-08/17:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 6:2 |
2024-06-09/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 0:3 |
2024-06-09/17:00 | LKS RUDNIK | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 2:3 |
2024-06-09/17:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS POGÓRZE | 0:6 |
2024-06-13/18:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 3:0 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 1:3 |
2024-06-02/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 5:3 |
2024-06-02/15:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS RUDNIK | 3:0 |
2024-06-02/17:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 1:4 |
2024-06-02/17:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS BESKID BRENNA | 3:0 |
2024-06-02/17:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS 99 PRUCHNA | 3:2 |
2024-05-25/17:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS POGÓRZE | 0:3 |
2024-05-25/17:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 1:3 |
2024-05-26/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 0:2 |
2024-05-26/16:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 3:0 |
2024-05-26/17:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 1:2 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 1:3 |
2024-05-19/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 5:1 |
2024-05-19/16:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 2:1 |
2024-05-19/16:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS BESKID BRENNA | 4:2 |
2024-05-19/16:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 1:0 |
2024-05-19/16:00 | LKS RUDNIK | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 0:6 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/16:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 1:0 |
2024-05-12/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS 99 PRUCHNA | 2:7 |
2024-05-12/11:00 | LKS BESKID BRENNA | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 2:2 |
2024-05-12/16:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS RUDNIK | 6:1 |
2024-05-12/16:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS POGÓRZE | 1:2 |
2024-05-12/16:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 1:0 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/16:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 0:0 |
2024-05-04/16:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 4:1 |
2024-05-04/17:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS BESKID BRENNA | 2:1 |
2024-05-05/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 6:0 |
2024-05-05/16:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 3:0 |
2024-05-05/16:00 | LKS RUDNIK | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 1:3 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/17:30 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS RUDNIK | 7:1 |
2024-05-01/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 4:4 |
2024-05-01/11:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS 99 PRUCHNA | 2:2 |
2024-05-01/16:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 0:0 |
2024-05-01/16:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 0:4 |
2024-05-01/16:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS POGÓRZE | 0:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/16:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 3:0 |
2024-04-27/16:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS BESKID BRENNA | 1:2 |
2024-04-27/17:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 2:4 |
2024-04-28/16:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 3:4 |
2024-04-28/16:00 | LKS RUDNIK | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 2:1 |
2024-04-28/16:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 2:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/15:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 4:1 |
2024-04-20/15:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 1:2 |
2024-04-20/15:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS RUDNIK | 9:1 |
2024-05-30/12:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 1:1 |
2024-05-30/15:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS 99 PRUCHNA | 2:5 |
2024-05-30/17:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 2:2 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/15:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 4:1 |
2024-04-13/16:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS POGÓRZE | 0:0 |
2024-04-14/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS BESKID BRENNA | 1:0 |
2024-04-14/14:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 3:0 |
2024-04-14/15:00 | LKS RUDNIK | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 0:3 |
2024-04-14/15:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 1:5 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/15:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 3:2 |
2024-04-06/15:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 3:2 |
2024-04-06/16:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 1:5 |
2024-04-07/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS 99 PRUCHNA | 2:2 |
2024-04-07/15:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS RUDNIK | 1:0 |
2024-04-07/16:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 3:4 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS BESKID BRENNA | 3:1 |
2023-10-28/15:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS 99 PRUCHNA | 7:2 |
2023-10-28/15:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS RUDNIK | 8:0 |
2023-10-29/14:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 4:3 |
2023-10-29/14:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 2:4 |
2023-10-29/14:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 2:4 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | LKS RUDNIK | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 1:8 |
2023-10-21/15:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 6:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 2:4 |
2023-10-21/15:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS POGÓRZE | 0:1 |
2023-10-22/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 1:5 |
2023-10-22/15:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 3:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS RUDNIK | 9:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 8:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 1:6 |
2023-10-15/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 5:1 |
2023-10-15/15:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 2:1 |
2023-10-15/15:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS BESKID BRENNA | 2:8 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 3:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 1:5 |
2023-10-07/15:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS POGÓRZE | 1:5 |
2023-10-07/15:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 1:2 |
2023-10-08/11:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 1:3 |
2023-10-08/15:00 | LKS RUDNIK | - | LKS 99 PRUCHNA | 1:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 1:4 |
2023-09-30/16:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 2:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 1:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 3:0 |
2023-10-01/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS BESKID BRENNA | 3:1 |
2023-10-01/16:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 5:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:30 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS POGÓRZE | 1:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 1:3 |
2023-09-23/17:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS RUDNIK | 7:2 |
2023-09-24/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 1:4 |
2023-09-24/16:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 2:7 |
2023-09-24/16:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS 99 PRUCHNA | 1:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 1:4 |
2023-09-16/16:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS BESKID BRENNA | 7:2 |
2023-09-16/16:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 4:0 |
2023-09-17/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 5:0 |
2023-09-17/16:00 | LKS RUDNIK | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 3:3 |
2023-09-17/16:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 1:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 2:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS 99 PRUCHNA | 4:1 |
2023-09-10/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS RUDNIK | 1:1 |
2023-09-10/16:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS POGÓRZE | 0:1 |
2023-09-10/16:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 1:1 |
2023-09-10/16:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 1:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/15:00 | LKS RUDNIK | - | LKS BESKID BRENNA | 1:4 |
2023-09-02/16:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 2:3 |
2023-09-02/17:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 2:3 |
2023-09-02/17:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 4:1 |
2023-09-03/11:00 | LKS POGÓRZE | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 4:6 |
2023-09-03/17:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 3:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/15:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS RUDNIK | 5:2 |
2023-08-26/17:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 5:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 3:1 |
2023-08-27/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 2:5 |
2023-08-27/16:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS 99 PRUCHNA | 2:2 |
2023-08-27/17:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 2:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/16:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS BESKID BRENNA | 4:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 0:0 |
2023-08-19/17:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 1:2 |
2023-08-20/16:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 3:0 |
2023-08-20/17:00 | LKS RUDNIK | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 1:1 |
2023-08-20/17:00 | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | - | LKS POGÓRZE | 1:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | LKS POGÓRZE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 2:4 |
2023-08-15/15:00 | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | - | LKS RUDNIK | 4:2 |
2023-08-15/17:00 | LKS KOŃCZYCE MAŁE | - | LKS 99 PRUCHNA | 3:2 |
2023-08-15/17:00 | LKS ZRYW BĄKÓW | - | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | 1:7 |
2023-08-15/17:00 | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | - | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | 1:1 |
2023-08-15/17:00 | LKS BESKID BRENNA | - | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | 4:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/11:00 | LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE | - | LKS ZRYW BĄKÓW | 4:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE | - | LKS ORZEŁ ZABŁOCIE | 2:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS 99 PRUCHNA | - | LKS POGÓRZE | 1:2 |
2023-08-12/17:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS ISKRA ISKRZYCZYN | 1:0 |
2023-08-13/11:00 | LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC | - | LKS STRAŻAK DĘBOWIEC | 1:5 |
2023-08-13/17:00 | LKS RUDNIK | - | LKS KOŃCZYCE MAŁE | 2:5 |