Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 20 | 52 | 17 | 1 | 2 | 83:30 |
2 | UKS UNIA STRZYBNICA | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 71:29 |
3 | UKS RUCH RADZIONKÓW | 20 | 36 | 12 | 0 | 8 | 67:47 |
4 | TSPN NADZIEJA BYTOM | 19 | 35 | 10 | 5 | 4 | 58:34 |
5 | LKS PIAST OŻAROWICE | 19 | 34 | 11 | 1 | 7 | 50:42 |
6 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 19 | 32 | 10 | 2 | 7 | 56:45 |
7 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 37:36 |
8 | LKS SOKÓŁ ORZECH | 19 | 31 | 10 | 1 | 8 | 46:40 |
9 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 19 | 28 | 8 | 4 | 7 | 47:34 |
10 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 20 | 23 | 7 | 2 | 11 | 64:69 |
11 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 42:48 |
12 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 19 | 18 | 5 | 3 | 11 | 18:39 |
13 | TS ISKRA LASOWICE | 19 | 14 | 4 | 2 | 13 | 30:59 |
14 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 21 | 13 | 4 | 1 | 16 | 24:75 |
15 | PTS RODŁO GÓRNIKI | 19 | 7 | 2 | 1 | 16 | 19:85 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 6:0 |
2024-04-30/18:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-01/11:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | UKS UNIA STRZYBNICA | -:- |
2024-05-01/11:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | -:- |
2024-05-01/11:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | -:- |
2024-05-01/11:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-01/11:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | TS ISKRA LASOWICE | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 6:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/20:15 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 7:1 |
2024-04-20/15:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 2:4 |
2024-04-20/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 2:0 |
2024-04-20/15:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 3:4 |
2024-04-20/15:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | TS ISKRA LASOWICE | 1:2 |
2024-04-20/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:3 |
2024-04-21/13:45 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 3:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/13:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 1:5 |
2024-04-13/15:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 3:2 |
2024-04-13/17:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 2:1 |
2024-04-13/17:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 3:2 |
2024-04-13/17:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 4:0 |
2024-04-14/15:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 0:3 |
2024-04-14/15:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 0:3 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/13:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 1:0 |
2024-04-06/15:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 7:2 |
2024-04-06/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 4:0 |
2024-04-06/15:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 3:7 |
2024-04-06/17:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 0:1 |
2024-04-06/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 0:5 |
2024-04-06/17:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 0:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/11:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 8:3 |
2024-03-30/13:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | TS ISKRA LASOWICE | 6:3 |
2024-03-30/13:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 7:1 |
2024-03-30/13:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 1:2 |
2024-03-30/13:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 6:2 |
2024-03-30/13:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 1:1 |
2024-03-30/13:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 1:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/14:30 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 1:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 3:2 |
2024-03-23/15:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 2:0 |
2024-03-23/15:30 | TS ISKRA LASOWICE | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 1:7 |
2024-03-24/15:30 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 1:3 |
2024-03-24/15:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 5:3 |
2024-04-02/19:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 4:3 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/12:30 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 0:0 |
2024-03-16/15:30 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | TS ISKRA LASOWICE | 1:0 |
2024-03-16/15:30 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 4:0 |
2024-03-17/15:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 4:2 |
2024-03-17/16:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 4:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-22/18:30 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 1:3 |
2023-11-26/11:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 3:1 |
2023-11-26/13:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 0:9 |
2024-03-09/15:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 2:0 |
2024-03-09/15:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 1:5 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/11:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 5:2 |
2023-11-18/13:30 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 5:0 |
2023-11-18/13:30 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 2:1 |
2023-11-18/13:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 3:1 |
2023-11-18/13:30 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 4:2 |
2023-11-19/11:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 10:1 |
2023-11-19/13:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 5:0 |
2023-11-11/13:30 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 6:3 |
2023-11-11/13:30 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 3:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | TS ISKRA LASOWICE | 5:1 |
2023-11-11/13:30 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:4 |
2023-11-11/13:30 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 1:4 |
2023-11-11/14:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 2:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 3:1 |
2023-11-04/14:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 4:1 |
2023-11-04/14:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 1:2 |
2023-11-04/14:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 2:0 |
2023-11-04/14:00 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 2:3 |
2023-11-04/15:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 1:3 |
2023-11-05/12:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 6:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 0:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 4:0 |
2023-10-28/14:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | TS ISKRA LASOWICE | 0:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 4:1 |
2023-10-28/14:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 8:1 |
2023-10-29/13:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 6:0 |
2023-10-29/14:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 1:6 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/14:30 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 2:0 |
2023-10-21/15:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 2:1 |
2023-10-21/15:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 1:1 |
2023-10-21/15:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 1:4 |
2023-10-21/15:00 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 1:5 |
2023-10-22/11:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 3:7 |
2023-10-22/15:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 5:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:0 |
2023-10-14/15:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 3:3 |
2023-10-14/15:30 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | TS ISKRA LASOWICE | 4:1 |
2023-10-15/11:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 3:1 |
2023-10-15/15:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 5:0 |
2023-10-15/15:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 0:2 |
2023-10-15/15:30 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 2:4 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/14:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 3:3 |
2023-10-07/15:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 2:2 |
2023-10-07/15:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 0:1 |
2023-10-07/15:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 2:2 |
2023-10-07/15:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 4:5 |
2023-10-07/15:00 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 3:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 1:2 |
2023-09-30/15:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 0:1 |
2023-09-30/16:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 4:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 4:0 |
2023-10-01/11:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | TS ISKRA LASOWICE | 4:6 |
2023-10-01/11:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:3 |
2023-10-01/12:45 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 1:3 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 1:7 |
2023-09-23/16:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 5:4 |
2023-09-23/16:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 3:0 |
2023-09-23/16:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 3:1 |
2023-09-23/16:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 5:1 |
2023-09-23/16:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 6:2 |
2023-09-23/16:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 5:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 2:4 |
2023-09-16/15:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:6 |
2023-09-16/16:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 2:2 |
2023-09-17/11:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 3:5 |
2023-09-17/13:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 3:1 |
2023-09-17/15:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 8:1 |
2023-09-17/16:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 1:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:30 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 3:2 |
2023-09-09/16:30 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1:2 |
2023-09-09/16:30 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 3:6 |
2023-09-09/16:30 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 1:2 |
2023-09-09/16:30 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | TS ISKRA LASOWICE | 3:0 |
2023-09-10/16:30 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 1:2 |
2023-09-10/16:30 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 2:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 4:2 |
2023-09-02/15:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 1:6 |
2023-09-02/15:30 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 1:1 |
2023-09-02/16:30 | TS ISKRA LASOWICE | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | 0:3 |
2023-09-02/16:30 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 6:0 |
2023-09-03/13:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 2:2 |
2023-09-03/16:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 1:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/16:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 1:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 3:1 |
2023-08-26/17:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 0:5 |
2023-08-26/17:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | 12:0 |
2023-08-26/17:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | TS ISKRA LASOWICE | 4:0 |
2023-08-26/17:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 4:0 |
2023-08-26/17:30 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | 1:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | 3:4 |
2023-08-19/17:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 0:7 |
2023-08-19/17:00 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 0:5 |
2023-08-19/17:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 3:1 |
2023-08-20/11:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 1:1 |
2023-08-20/16:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS PIAST OŻAROWICE | 8:0 |
2023-08-20/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | 11:1 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-22/18:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | -:- |
2024-06-05/18:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-22/18:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | -:- |
2024-06-05/18:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/15:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | -:- |
2024-04-27/15:30 | TS ISKRA LASOWICE | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | -:- |
2024-04-27/17:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-04-27/17:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | -:- |
2024-04-27/17:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | -:- |
2024-04-27/17:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-04-28/17:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | LKS PIAST OŻAROWICE | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/18:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-01/11:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | UKS UNIA STRZYBNICA | -:- |
2024-05-01/11:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | -:- |
2024-05-01/11:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | -:- |
2024-05-01/11:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-01/11:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | TS ISKRA LASOWICE | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/12:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | -:- |
2024-05-04/15:30 | TS ISKRA LASOWICE | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | -:- |
2024-05-04/16:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-05-04/17:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | -:- |
2024-05-04/17:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | LKS PIAST OŻAROWICE | -:- |
2024-05-05/15:00 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-05-05/15:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | TS ISKRA LASOWICE | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | -:- |
2024-05-11/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | -:- |
2024-05-12/15:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | -:- |
2024-05-12/15:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-12/17:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | -:- |
2024-05-18/16:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | -:- |
2024-05-18/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | -:- |
2024-05-18/17:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | -:- |
2024-05-18/17:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-05-18/17:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | LKS PIAST OŻAROWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | UKS UNIA STRZYBNICA | -:- |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | -:- |
2024-05-25/17:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-25/17:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-05-26/15:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | TS ISKRA LASOWICE | -:- |
2024-05-26/17:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/15:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-06-01/16:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | -:- |
2024-06-01/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | -:- |
2024-06-01/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | -:- |
2024-06-01/17:00 | TS ISKRA LASOWICE | - | LKS PIAST OŻAROWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | -:- |
2024-06-01/17:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | UKS UNIA STRZYBNICA | -:- |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/15:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | TSPN NADZIEJA BYTOM | -:- |
2024-06-08/17:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS PIAST OŻAROWICE | - | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | -:- |
2024-06-08/17:00 | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-06-09/15:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | -:- |
2024-06-09/17:00 | PTS RODŁO GÓRNIKI | - | TS ISKRA LASOWICE | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/15:30 | KS ORZEŁ BOBROWNIKI | - | PTS RODŁO GÓRNIKI | -:- |
2024-06-15/17:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA | -:- |
2024-06-15/18:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | TS ISKRA LASOWICE | -:- |
2024-06-16/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-06-16/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM | - | LKS PIAST OŻAROWICE | -:- |
2024-06-16/17:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | -:- |
2024-06-16/17:00 | TSPN NADZIEJA BYTOM | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |