Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 30 | 76 | 24 | 4 | 2 | 129:34 |
2 | SKS GWAREK ZABRZE | 30 | 75 | 24 | 3 | 3 | 109:24 |
3 | KS 94 RACHOWICE | 30 | 64 | 20 | 4 | 6 | 89:40 |
4 | LKS WILKI WILCZA | 30 | 59 | 18 | 5 | 7 | 66:39 |
5 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 30 | 57 | 18 | 3 | 9 | 98:68 |
6 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 87:44 |
7 | MKS ZABORZE | 30 | 43 | 13 | 4 | 13 | 53:52 |
8 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 30 | 40 | 12 | 4 | 14 | 81:69 |
9 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 30 | 35 | 10 | 5 | 15 | 50:70 |
10 | KS CARBO GLIWICE | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 77:84 |
11 | LKS ORZEŁ STANICA | 30 | 33 | 10 | 3 | 17 | 64:92 |
12 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 52:74 |
13 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 30 | 26 | 8 | 2 | 20 | 42:93 |
14 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 30 | 26 | 8 | 2 | 20 | 38:92 |
15 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 30 | 22 | 6 | 4 | 20 | 42:113 |
16 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 30 | 13 | 3 | 4 | 23 | 31:120 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/18:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 2:3 |
2024-06-15/15:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | KS CARBO GLIWICE | 0:5 |
2024-06-15/15:30 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 1:0 |
2024-06-15/17:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | MKS ZABORZE | 2:1 |
2024-06-15/17:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 3:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 4:1 |
2024-06-15/17:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | SKS GWAREK ZABRZE | 2:6 |
2024-06-16/12:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 2:4 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/18:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 2:3 |
2024-06-15/15:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | KS CARBO GLIWICE | 0:5 |
2024-06-15/15:30 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 1:0 |
2024-06-15/17:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | MKS ZABORZE | 2:1 |
2024-06-15/17:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 3:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 4:1 |
2024-06-15/17:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | SKS GWAREK ZABRZE | 2:6 |
2024-06-16/12:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 2:4 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 1:4 |
2024-06-08/14:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KS 94 RACHOWICE | 4:1 |
2024-06-08/15:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 3:2 |
2024-06-08/17:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 0:4 |
2024-06-08/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 3:1 |
2024-06-08/18:00 | MKS ZABORZE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 3:0 |
2024-06-09/14:30 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 2:3 |
2024-06-09/18:00 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS WILKI WILCZA | 1:3 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 3:0 |
2024-06-01/15:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | MKS ZABORZE | 0:4 |
2024-06-01/15:30 | KS 94 RACHOWICE | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 3:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 7:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | KS CARBO GLIWICE | 4:2 |
2024-06-01/17:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 1:1 |
2024-06-01/18:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 8:1 |
2024-06-13/18:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS ORZEŁ STANICA | 4:1 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 1:2 |
2024-05-25/17:00 | KS 94 RACHOWICE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 1:2 |
2024-05-25/17:00 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 4:2 |
2024-05-25/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 3:1 |
2024-05-25/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | LKS ORZEŁ STANICA | 1:4 |
2024-05-26/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 4:2 |
2024-05-26/17:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:6 |
2024-05-26/17:00 | MKS ZABORZE | - | LKS WILKI WILCZA | 0:4 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 6:1 |
2024-05-18/15:00 | KS 94 RACHOWICE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 7:1 |
2024-05-18/15:30 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 10:1 |
2024-05-18/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 6:0 |
2024-05-18/17:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS ORZEŁ STANICA | 3:1 |
2024-05-18/17:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 3:0 |
2024-05-18/17:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | KS CARBO GLIWICE | 9:2 |
2024-05-18/17:30 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | MKS ZABORZE | 4:3 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/15:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 6:4 |
2024-05-11/15:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 0:3 |
2024-05-11/17:30 | KS CARBO GLIWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:2 |
2024-05-11/18:00 | MKS ZABORZE | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 1:3 |
2024-05-12/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS WILKI WILCZA | 2:0 |
2024-05-12/14:30 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 2:1 |
2024-05-12/16:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 1:5 |
2024-05-12/17:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | KS 94 RACHOWICE | 0:8 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 3:0 |
2024-05-04/14:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | KS 94 RACHOWICE | 0:8 |
2024-05-04/15:30 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | KS CARBO GLIWICE | 2:2 |
2024-05-04/17:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 3:0 |
2024-05-04/17:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 2:1 |
2024-05-04/17:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | MKS ZABORZE | 0:0 |
2024-05-05/17:00 | LKS WILKI WILCZA | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 1:1 |
2024-05-05/17:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 1:6 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 4:4 |
2024-04-27/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 2:1 |
2024-04-27/17:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 2:3 |
2024-04-27/17:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 0:6 |
2024-04-28/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 1:4 |
2024-04-28/11:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | LKS WILKI WILCZA | 0:3 |
2024-04-28/15:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | KS 94 RACHOWICE | 1:3 |
2024-04-28/16:30 | MKS ZABORZE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:4 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 6:0 |
2024-04-20/14:30 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS WILKI WILCZA | 4:1 |
2024-04-20/15:30 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | MKS ZABORZE | 4:1 |
2024-04-20/16:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | KS CARBO GLIWICE | 4:1 |
2024-04-20/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 1:1 |
2024-04-20/17:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 2:0 |
2024-04-20/17:30 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 5:0 |
2024-04-21/17:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 1:5 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/15:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 1:2 |
2024-04-13/17:00 | KS CARBO GLIWICE | - | KS 94 RACHOWICE | 1:3 |
2024-04-13/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 0:6 |
2024-04-13/17:00 | MKS ZABORZE | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 2:0 |
2024-04-13/17:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 1:5 |
2024-04-13/17:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 1:10 |
2024-04-13/17:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 3:0 |
2024-04-14/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 3:4 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/14:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 3:1 |
2024-04-06/15:30 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 4:0 |
2024-04-06/17:00 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 3:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | LKS WILKI WILCZA | 2:3 |
2024-04-06/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 1:5 |
2024-04-07/11:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 0:4 |
2024-04-07/12:00 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 7:1 |
2024-04-07/14:30 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | MKS ZABORZE | 2:0 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/11:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | KS 94 RACHOWICE | 0:2 |
2024-03-30/11:00 | MKS ZABORZE | - | KS CARBO GLIWICE | 2:0 |
2024-03-30/11:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 1:3 |
2024-03-30/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 0:3 |
2024-03-30/11:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 2:1 |
2024-03-30/11:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 2:0 |
2024-03-30/11:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 6:0 |
2024-04-24/18:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:3 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/14:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS WILKI WILCZA | 3:0 |
2024-03-23/15:30 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 5:0 |
2024-03-23/15:30 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 3:2 |
2024-03-23/15:30 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 0:0 |
2024-03-23/15:30 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 4:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | MKS ZABORZE | 0:3 |
2024-03-24/11:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 0:2 |
2024-03-24/15:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 2:4 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:30 | MKS ZABORZE | - | KS 94 RACHOWICE | 4:4 |
2024-03-16/15:30 | LKS ORZEŁ STANICA | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 3:2 |
2024-03-16/15:30 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 2:3 |
2024-03-16/15:30 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 3:2 |
2024-03-16/15:30 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | SKS GWAREK ZABRZE | 2:1 |
2024-03-16/15:30 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 0:7 |
2024-03-17/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | KS CARBO GLIWICE | 6:2 |
2024-03-17/11:00 | LKS WILKI WILCZA | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 1:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/13:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 4:0 |
2024-03-09/14:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 5:1 |
2024-03-09/15:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 4:2 |
2024-03-09/15:00 | KS CARBO GLIWICE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 3:2 |
2024-03-09/15:00 | MKS ZABORZE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 2:3 |
2024-03-10/11:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | LKS WILKI WILCZA | 1:4 |
2024-03-10/16:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 1:1 |
2024-04-24/17:00 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 0:5 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 0:2 |
2023-11-18/13:30 | LKS ORZEŁ STANICA | - | KS 94 RACHOWICE | 2:3 |
2023-11-18/13:30 | MKS ZABORZE | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 2:1 |
2023-11-18/13:30 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 2:2 |
2023-11-18/13:30 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 3:2 |
2023-11-18/13:30 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS WILKI WILCZA | 1:2 |
2023-11-18/13:30 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 5:1 |
2023-11-19/13:30 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 2:5 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 4:1 |
2023-11-11/13:30 | KS 94 RACHOWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:0 |
2023-11-11/13:30 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 2:3 |
2023-11-11/13:30 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 4:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS WILKI WILCZA | - | KS CARBO GLIWICE | 3:0 |
2023-11-11/13:30 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 2:3 |
2023-11-11/13:30 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | MKS ZABORZE | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 3:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 4:2 |
2023-11-04/14:00 | MKS ZABORZE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 5:1 |
2023-11-04/14:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | LKS WILKI WILCZA | 2:3 |
2023-11-04/14:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:5 |
2023-11-05/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | KS 94 RACHOWICE | 1:3 |
2023-11-05/14:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 4:1 |
2023-11-05/14:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 2:2 |
2024-04-10/17:30 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 1:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 3:0 |
2023-10-28/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 2:1 |
2023-10-28/14:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | KS CARBO GLIWICE | 3:6 |
2023-10-28/14:00 | LKS WILKI WILCZA | - | MKS ZABORZE | 1:0 |
2023-10-28/14:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 0:4 |
2023-10-28/15:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 1:1 |
2023-10-29/14:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | KS 94 RACHOWICE | 1:3 |
2023-10-29/14:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 1:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | KS 94 RACHOWICE | 1:6 |
2023-10-21/15:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | LKS WILKI WILCZA | 1:3 |
2023-10-21/15:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 2:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 0:5 |
2023-10-22/14:30 | MKS ZABORZE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 0:5 |
2023-10-22/15:00 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 2:3 |
2023-10-22/15:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | SKS GWAREK ZABRZE | 3:3 |
2023-11-25/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 1:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 6:0 |
2023-10-14/15:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 3:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | MKS ZABORZE | 0:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS ORZEŁ STANICA | 5:3 |
2023-10-14/15:00 | LKS WILKI WILCZA | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 0:1 |
2023-10-14/15:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 0:3 |
2023-10-14/15:30 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 8:0 |
2023-10-15/15:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KS CARBO GLIWICE | 2:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 1:0 |
2023-10-07/15:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS WILKI WILCZA | 1:3 |
2023-10-07/15:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 5:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:6 |
2023-10-07/15:00 | KS CARBO GLIWICE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 1:2 |
2023-10-07/15:30 | MKS ZABORZE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 1:7 |
2023-10-08/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 3:6 |
2023-10-08/15:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 5:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | MKS ZABORZE | 2:1 |
2023-09-30/12:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 1:4 |
2023-09-30/15:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 2:0 |
2023-09-30/15:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 12:0 |
2023-09-30/16:00 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 2:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | KS CARBO GLIWICE | 0:6 |
2023-09-30/16:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | LKS ORZEŁ STANICA | 4:1 |
2023-10-01/16:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 2:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | LKS WILKI WILCZA | - | KS 94 RACHOWICE | 0:0 |
2023-09-23/16:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 4:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:7 |
2023-09-23/16:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 2:1 |
2023-09-23/16:00 | KS CARBO GLIWICE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 3:3 |
2023-09-23/16:30 | MKS ZABORZE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 2:1 |
2023-09-24/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 1:1 |
2023-09-24/15:30 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 3:3 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/15:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 6:1 |
2023-09-16/15:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 0:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 0:4 |
2023-09-16/16:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS WILKI WILCZA | 4:0 |
2023-09-17/15:00 | KS 94 RACHOWICE | - | KS CARBO GLIWICE | 3:2 |
2023-09-17/15:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 8:1 |
2023-09-17/16:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | MKS ZABORZE | 0:3 |
2023-09-17/16:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 5:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | KS 94 RACHOWICE | 3:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 2:2 |
2023-09-09/16:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:5 |
2023-09-09/16:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 2:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | KS CARBO GLIWICE | 3:0 |
2023-09-09/16:30 | MKS ZABORZE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 2:0 |
2023-09-10/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 0:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/14:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 1:0 |
2023-09-02/14:30 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 1:5 |
2023-09-02/16:00 | KS CARBO GLIWICE | - | MKS ZABORZE | 1:3 |
2023-09-02/16:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 1:1 |
2023-09-02/16:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | LKS WILKI WILCZA | 4:0 |
2023-09-03/11:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 9:0 |
2023-09-03/15:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS ORZEŁ STANICA | 7:1 |
2023-09-26/16:45 | KS 94 RACHOWICE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 4:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/15:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 2:7 |
2023-08-26/15:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 2:0 |
2023-08-26/15:30 | LKS ORZEŁ STANICA | - | KS CARBO GLIWICE | 6:6 |
2023-08-26/17:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | KS 94 RACHOWICE | 2:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS WILKI WILCZA | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:1 |
2023-08-26/17:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 1:1 |
2023-08-27/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 5:1 |
2023-08-27/12:00 | MKS ZABORZE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 4:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/15:00 | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | - | LKS WILKI WILCZA | 5:3 |
2023-08-19/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | - | LKS ORZEŁ STANICA | 2:0 |
2023-08-19/17:00 | KS CARBO GLIWICE | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 3:1 |
2023-08-19/17:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 2:5 |
2023-08-20/11:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | 3:0 |
2023-08-20/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | 10:1 |
2023-08-20/15:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | 7:2 |
2023-08-20/16:00 | KS 94 RACHOWICE | - | MKS ZABORZE | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/17:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | KS 94 RACHOWICE | 6:2 |
2023-08-12/17:00 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:6 |
2023-08-12/17:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE | 1:5 |
2023-08-12/17:00 | LKS WILKI WILCZA | - | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | 5:0 |
2023-08-12/17:00 | KS ZAMKOWIEC TOSZEK | - | KS CARBO GLIWICE | 3:5 |
2023-08-12/18:00 | LKS ORZEŁ STANICA | - | MKS ZABORZE | 2:1 |
2023-08-13/11:00 | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE | 2:2 |
2023-08-13/15:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 2:3 |