Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS KAMIENICA POLSKA | 26 | 72 | 24 | 0 | 2 | 122:16 |
2 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 26 | 64 | 20 | 4 | 2 | 90:25 |
3 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 26 | 52 | 16 | 4 | 6 | 76:39 |
4 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 26 | 48 | 15 | 3 | 8 | 62:43 |
5 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 58:55 |
6 | LKS OKSZA ŁOBODNO | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 44:40 |
7 | LKS GROM CYKARZEW | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 42:50 |
8 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 49:40 |
9 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 50:92 |
10 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 45:56 |
11 | KS GROM MIEDŹNO | 26 | 22 | 6 | 4 | 16 | 40:74 |
12 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 26 | 21 | 5 | 6 | 15 | 34:67 |
13 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 26 | 20 | 6 | 2 | 18 | 30:73 |
14 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 26 | 6 | 2 | 0 | 24 | 20:92 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/16:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 14:1 |
2024-06-15/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 3:0 |
2024-06-15/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 4:1 |
2024-06-15/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 3:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 4:3 |
2024-06-15/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 5:1 |
2024-06-15/17:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS GROM CYKARZEW | 0:3 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/16:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 14:1 |
2024-06-15/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 3:0 |
2024-06-15/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 4:1 |
2024-06-15/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 3:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 4:3 |
2024-06-15/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 5:1 |
2024-06-15/17:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS GROM CYKARZEW | 0:3 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-06/18:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:3 |
2024-06-08/10:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 3:6 |
2024-06-08/17:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 3:2 |
2024-06-08/17:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 2:1 |
2024-06-08/17:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 1:8 |
2024-06-08/17:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 1:5 |
2024-06-09/17:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | KS GROM MIEDŹNO | 2:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-30/15:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 7:1 |
2024-06-01/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 3:1 |
2024-06-01/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 2:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 5:0 |
2024-06-02/13:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 1:6 |
2024-06-02/13:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | LKS GROM CYKARZEW | 5:1 |
2024-06-02/18:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 5:0 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 4:2 |
2024-05-25/17:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 1:1 |
2024-05-25/17:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:2 |
2024-05-25/17:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | KS GROM MIEDŹNO | 2:1 |
2024-05-25/17:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 0:4 |
2024-05-26/17:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 3:2 |
2024-05-26/18:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 2:2 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 2:1 |
2024-05-18/14:30 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 0:1 |
2024-05-18/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 1:3 |
2024-05-18/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 3:2 |
2024-05-18/17:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 4:1 |
2024-05-18/17:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 6:0 |
2024-05-18/17:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 0:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/15:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | KS GROM MIEDŹNO | 3:2 |
2024-05-11/17:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 0:1 |
2024-05-11/17:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | LKS GROM CYKARZEW | 1:1 |
2024-05-11/17:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 0:0 |
2024-05-11/17:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:7 |
2024-05-11/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 4:1 |
2024-05-11/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 8:0 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/13:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 1:3 |
2024-05-01/15:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 0:1 |
2024-05-04/11:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 5:1 |
2024-05-04/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 2:2 |
2024-05-04/17:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 5:0 |
2024-05-04/17:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
2024-05-05/13:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 6:3 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 2:1 |
2024-04-27/17:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 0:2 |
2024-04-27/17:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | LKS GROM CYKARZEW | 0:1 |
2024-04-27/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | KS GROM MIEDŹNO | 1:0 |
2024-04-27/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 1:3 |
2024-04-28/17:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 1:2 |
2024-04-28/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 2:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 1:2 |
2024-04-20/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 2:2 |
2024-04-20/17:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 4:2 |
2024-04-20/17:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 0:6 |
2024-04-20/17:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 5:0 |
2024-04-20/17:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 2:0 |
2024-04-21/13:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 3:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/17:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 0:4 |
2024-04-13/17:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 1:3 |
2024-04-13/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS GROM CYKARZEW | 5:2 |
2024-04-13/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 5:0 |
2024-04-13/17:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:2 |
2024-04-13/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | KS GROM MIEDŹNO | 3:0 |
2024-04-14/17:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 5:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/17:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | KS GROM MIEDŹNO | 3:2 |
2024-04-06/17:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 4:2 |
2024-04-06/17:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 1:1 |
2024-04-06/17:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 2:2 |
2024-04-06/17:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 0:2 |
2024-04-06/17:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 2:0 |
2024-04-06/17:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 0:1 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/13:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 0:2 |
2024-03-30/13:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 3:0 |
2024-03-30/13:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 2:2 |
2024-03-30/13:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 3:0 |
2024-03-30/13:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | LKS GROM CYKARZEW | 2:1 |
2024-03-30/13:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 0:3 |
2024-03-30/16:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:5 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:30 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:8 |
2024-03-23/15:30 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | KS GROM MIEDŹNO | 3:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS GROM CYKARZEW | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 0:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 2:2 |
2024-03-23/15:30 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 0:2 |
2024-03-23/15:30 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 2:4 |
2024-03-23/15:30 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 1:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:30 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 1:6 |
2023-11-11/13:30 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 2:3 |
2023-11-11/13:30 | LKS GROM CYKARZEW | - | KS GROM MIEDŹNO | 0:0 |
2023-11-11/13:30 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:7 |
2023-11-12/12:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 2:1 |
2023-11-12/13:30 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 2:3 |
2023-11-12/13:30 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 0:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 6:1 |
2023-11-04/14:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | LKS GROM CYKARZEW | 9:0 |
2023-11-04/14:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 4:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 2:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 1:0 |
2023-11-04/14:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 5:1 |
2023-11-04/14:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 4:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 1:2 |
2023-10-28/14:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 1:2 |
2023-10-28/14:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 3:4 |
2023-10-28/14:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | KS GROM MIEDŹNO | 2:2 |
2023-10-28/14:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 1:5 |
2023-10-28/14:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 5:1 |
2023-10-29/14:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 0:5 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS GROM CYKARZEW | 2:2 |
2023-10-21/15:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 2:0 |
2023-10-21/15:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 3:3 |
2023-10-21/15:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 2:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 0:2 |
2023-10-21/15:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 3:2 |
2023-10-22/15:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 1:5 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/14:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 2:4 |
2023-10-14/15:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 1:4 |
2023-10-14/15:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 2:2 |
2023-10-14/15:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | KS GROM MIEDŹNO | 1:2 |
2023-10-14/15:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 2:3 |
2023-10-14/15:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | LKS GROM CYKARZEW | 2:2 |
2023-10-15/15:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 3:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 2:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 1:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 2:4 |
2023-10-07/15:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 0:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 0:5 |
2023-10-07/15:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 0:0 |
2023-10-07/15:30 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 5:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 0:0 |
2023-09-30/16:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | KS GROM MIEDŹNO | 4:4 |
2023-09-30/16:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:4 |
2023-09-30/16:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS GROM CYKARZEW | 0:1 |
2023-09-30/16:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 6:0 |
2023-10-01/16:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 5:1 |
2023-10-01/16:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 3:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 0:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 2:3 |
2023-09-23/16:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 4:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 3:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 4:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 2:2 |
2023-09-24/13:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 1:5 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/13:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | KS GROM MIEDŹNO | 4:0 |
2023-09-16/16:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 9:0 |
2023-09-16/16:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | LKS GROM CYKARZEW | 0:1 |
2023-09-16/16:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 2:4 |
2023-09-17/16:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 0:1 |
2023-09-17/16:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 2:3 |
2023-11-18/13:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 0:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-08/17:30 | LKS GROM CYKARZEW | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 4:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 3:1 |
2023-09-09/16:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 4:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 2:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 2:5 |
2023-09-09/16:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 2:0 |
2023-09-09/16:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 4:3 |
2023-09-02/16:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS KAMIENICA POLSKA | 1:3 |
2023-09-02/16:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 3:0 |
2023-09-02/16:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS GROM CYKARZEW | 5:1 |
2023-09-02/16:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 2:1 |
2023-09-02/16:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 1:0 |
2023-09-02/16:00 | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 0:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-25/18:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 5:0 |
2023-08-26/17:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | ULKS KMICIC KRUSZYNA | 2:1 |
2023-08-26/17:00 | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | - | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | 1:2 |
2023-08-26/17:00 | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 0:3 |
2023-08-26/17:00 | LKS GROM CYKARZEW | - | LKS OKSZA ŁOBODNO | 1:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | - | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | 3:6 |
2023-08-26/17:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | KS GROM MIEDŹNO | 8:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/11:00 | LKS KAMIENICA POLSKA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 4:1 |
2023-08-19/17:00 | LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS | - | LKS GROM CYKARZEW | 2:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS OKSZA ŁOBODNO | - | LKS SPARTA NOWA WIEŚ | 5:0 |
2023-08-19/17:00 | GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 5:0 |
2023-08-20/17:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS BŁĘKITNI LIBIDZA | 1:4 |
2023-08-20/17:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA | 4:2 |
2023-08-20/17:00 | ULKS KMICIC KRUSZYNA | - | ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW | 2:0 |