Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 26 | 60 | 19 | 3 | 4 | 84:25 |
2 | LKS MAGURA BYSTRA | 26 | 57 | 18 | 3 | 5 | 97:36 |
3 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 26 | 56 | 16 | 8 | 2 | 55:28 |
4 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 26 | 46 | 15 | 1 | 10 | 56:41 |
5 | LKS BESKID GILOWICE | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 52:38 |
6 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 65:60 |
7 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 64:53 |
8 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 26 | 35 | 11 | 2 | 13 | 51:48 |
9 | LKS JELEŚNIANKA | 26 | 31 | 7 | 10 | 9 | 50:61 |
10 | LKS LEŚNA | 26 | 28 | 7 | 7 | 12 | 53:66 |
11 | LKS GRAPA TRZEBINIA | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 45:80 |
12 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 39:50 |
13 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 26:89 |
14 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 26 | 12 | 3 | 3 | 20 | 34:96 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/12:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 6:5 |
2024-06-15/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 0:1 |
2024-06-15/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS LEŚNA | 6:2 |
2024-06-15/15:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 3:3 |
2024-06-15/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 6:0 |
2024-06-15/16:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 1:4 |
2024-06-15/17:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS BESKID GILOWICE | 4:2 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/12:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 6:5 |
2024-06-15/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 0:1 |
2024-06-15/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS LEŚNA | 6:2 |
2024-06-15/15:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 3:3 |
2024-06-15/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 6:0 |
2024-06-15/16:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 1:4 |
2024-06-15/17:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS BESKID GILOWICE | 4:2 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/15:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 4:2 |
2024-06-08/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 1:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS MAGURA BYSTRA | 1:3 |
2024-06-09/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 0:5 |
2024-06-09/15:00 | LKS LEŚNA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 2:2 |
2024-06-09/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 0:7 |
2024-06-09/17:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 2:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 7:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 5:0 |
2024-06-01/17:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 2:2 |
2024-06-01/17:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 4:1 |
2024-06-02/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 2:2 |
2024-06-02/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 1:1 |
2024-06-02/17:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS LEŚNA | 4:3 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-30/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS MAGURA BYSTRA | 0:6 |
2024-05-30/15:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 0:3 |
2024-05-30/15:00 | LKS LEŚNA | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 1:3 |
2024-05-30/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 4:0 |
2024-05-30/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 2:1 |
2024-05-30/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS BESKID GILOWICE | 0:2 |
2024-05-30/16:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 2:1 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/15:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 3:0 |
2024-05-25/16:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 3:2 |
2024-05-26/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS JELEŚNIANKA | 0:3 |
2024-05-26/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 5:0 |
2024-05-26/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 1:1 |
2024-05-26/16:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 7:0 |
2024-05-26/17:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS LEŚNA | 2:2 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 4:0 |
2024-05-18/16:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 6:1 |
2024-05-19/15:00 | LKS LEŚNA | - | LKS BESKID GILOWICE | 2:2 |
2024-05-19/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 4:0 |
2024-05-19/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 0:1 |
2024-05-19/16:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 0:1 |
2024-05-19/17:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS MAGURA BYSTRA | 3:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/16:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 1:5 |
2024-05-11/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 3:1 |
2024-05-11/17:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 3:1 |
2024-05-12/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS LEŚNA | 1:1 |
2024-05-12/14:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 0:1 |
2024-05-12/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 0:2 |
2024-05-12/17:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 4:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 2:0 |
2024-05-04/15:30 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS MAGURA BYSTRA | 2:3 |
2024-05-04/16:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 0:2 |
2024-05-04/17:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 3:1 |
2024-05-05/15:00 | LKS LEŚNA | - | LKS JELEŚNIANKA | 4:1 |
2024-05-05/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 4:1 |
2024-05-05/17:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS BESKID GILOWICE | 1:3 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 2:2 |
2024-05-01/15:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 5:0 |
2024-05-01/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 4:1 |
2024-05-01/15:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 2:1 |
2024-05-01/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 2:3 |
2024-05-01/15:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 2:2 |
2024-05-01/15:30 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS LEŚNA | 1:7 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 3:3 |
2024-04-27/15:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 1:7 |
2024-04-27/17:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 2:3 |
2024-04-28/12:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 6:2 |
2024-04-28/15:00 | LKS LEŚNA | - | LKS MAGURA BYSTRA | 0:6 |
2024-04-28/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS BESKID GILOWICE | 0:1 |
2024-04-28/16:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS JELEŚNIANKA | 5:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 0:6 |
2024-04-21/11:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 3:2 |
2024-04-21/11:30 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 3:3 |
2024-04-21/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 4:0 |
2024-04-21/16:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 2:4 |
2024-04-21/17:00 | LKS LEŚNA | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 0:2 |
2024-05-15/18:30 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 0:1 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS MAGURA BYSTRA | 1:1 |
2024-04-13/15:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS BESKID GILOWICE | 5:0 |
2024-04-13/17:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 2:0 |
2024-04-14/12:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 1:0 |
2024-04-14/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS JELEŚNIANKA | 0:3 |
2024-04-14/15:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 2:2 |
2024-04-14/16:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS LEŚNA | 2:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 2:1 |
2024-04-06/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 0:4 |
2024-04-07/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 3:2 |
2024-04-07/11:30 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 2:1 |
2024-04-07/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 4:2 |
2024-04-07/15:00 | LKS LEŚNA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 1:2 |
2024-04-07/16:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 0:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 2:1 |
2023-10-28/15:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 3:2 |
2023-10-28/15:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS JELEŚNIANKA | 2:2 |
2023-10-29/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 0:2 |
2023-10-29/14:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS MAGURA BYSTRA | 2:6 |
2023-10-29/14:00 | LKS LEŚNA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 0:0 |
2023-10-29/14:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 3:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS BESKID GILOWICE | 2:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 2:0 |
2023-10-21/15:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS LEŚNA | 6:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 4:1 |
2023-10-22/15:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 3:1 |
2023-10-22/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS JELEŚNIANKA | 1:1 |
2023-10-22/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 1:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 1:0 |
2023-10-14/16:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 0:5 |
2023-10-15/11:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS MAGURA BYSTRA | 3:1 |
2023-10-15/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS BESKID GILOWICE | 3:3 |
2023-10-15/15:00 | LKS LEŚNA | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 4:3 |
2023-10-15/15:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS JELEŚNIANKA | 5:5 |
2023-10-15/16:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 1:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/11:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 3:7 |
2023-10-08/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS JELEŚNIANKA | 3:0 |
2023-10-08/15:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 5:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS LEŚNA | 3:2 |
2023-10-08/15:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 2:4 |
2023-10-08/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 0:2 |
2023-10-08/16:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 8:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 1:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS BESKID GILOWICE | 0:6 |
2023-10-01/11:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 2:0 |
2023-10-01/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS MAGURA BYSTRA | 2:2 |
2023-10-01/15:00 | LKS LEŚNA | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 1:1 |
2023-10-01/15:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 1:1 |
2023-10-01/16:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 4:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS LEŚNA | 3:0 |
2023-09-23/16:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS JELEŚNIANKA | 1:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 1:6 |
2023-09-24/11:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 3:1 |
2023-09-24/15:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 2:3 |
2023-09-24/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 6:2 |
2023-09-24/16:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 3:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/13:30 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 5:2 |
2023-09-16/16:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS MAGURA BYSTRA | 2:3 |
2023-09-16/16:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS BESKID GILOWICE | 1:2 |
2023-09-16/16:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS JELEŚNIANKA | 0:7 |
2023-09-17/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 2:4 |
2023-09-17/15:00 | LKS LEŚNA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 5:0 |
2023-09-17/17:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 4:3 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 0:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 2:0 |
2023-09-10/15:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 0:2 |
2023-09-10/15:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 2:3 |
2023-09-10/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 1:0 |
2023-09-10/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS LEŚNA | 1:2 |
2023-09-10/17:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 8:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/15:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS JELEŚNIANKA | 2:2 |
2023-09-02/16:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 2:1 |
2023-09-03/11:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS BESKID GILOWICE | 0:2 |
2023-09-03/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 2:4 |
2023-09-03/15:00 | LKS LEŚNA | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 5:1 |
2023-09-03/17:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 6:0 |
2023-09-14/17:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS MAGURA BYSTRA | 0:5 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-27/15:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 1:5 |
2023-08-27/15:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 0:2 |
2023-08-27/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 1:2 |
2023-08-27/15:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 3:1 |
2023-08-27/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 1:1 |
2023-08-27/16:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | LKS LEŚNA | 6:1 |
2023-11-04/14:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 0:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/16:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 0:4 |
2023-08-19/16:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS JELEŚNIANKA | 1:1 |
2023-08-19/16:00 | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | - | LKS LEŚNA | 2:2 |
2023-08-20/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS MAGURA BYSTRA | 0:2 |
2023-08-20/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 3:2 |
2023-08-20/17:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS BESKID GILOWICE | 0:2 |
2023-08-20/17:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 3:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/13:00 | LKS MAGURA BYSTRA | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 0:1 |
2023-08-15/15:00 | LKS LEŚNA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 1:3 |
2023-08-15/15:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 1:0 |
2023-08-15/15:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 2:1 |
2023-08-15/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | 6:0 |
2023-08-15/16:00 | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | 0:2 |
2023-08-15/16:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS GRAPA TRZEBINIA | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/16:00 | LKS MUŃCUŁ UJSOŁY | - | LKS MAGURA BYSTRA | 1:3 |
2023-08-12/16:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS JELEŚNIANKA | 5:3 |
2023-08-12/16:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA | 0:2 |
2023-08-13/11:00 | LKS GRAPA TRZEBINIA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ II | 1:2 |
2023-08-13/15:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS BESKID GILOWICE | 2:1 |
2023-08-13/15:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW | 4:2 |
2023-11-05/14:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA II | - | LKS LEŚNA | 3:4 |