Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS POLONIA MARKLOWICE | 28 | 76 | 25 | 1 | 2 | 84:23 |
2 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 28 | 64 | 20 | 4 | 4 | 67:26 |
3 | KS BARANOWICE - ŻORY | 28 | 51 | 15 | 6 | 7 | 64:41 |
4 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 28 | 51 | 15 | 6 | 7 | 80:52 |
5 | KS WICHER WILCHWY | 28 | 50 | 14 | 8 | 6 | 61:39 |
6 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 28 | 48 | 15 | 3 | 10 | 87:48 |
7 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 28 | 43 | 13 | 4 | 11 | 63:63 |
8 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 28 | 39 | 12 | 3 | 13 | 68:62 |
9 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 28 | 29 | 7 | 8 | 13 | 56:78 |
10 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 28 | 27 | 7 | 6 | 15 | 55:82 |
11 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 28 | 27 | 8 | 3 | 17 | 55:76 |
12 | KS RYMER RYBNIK | 28 | 24 | 6 | 6 | 16 | 45:83 |
13 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 28 | 24 | 6 | 6 | 16 | 41:72 |
14 | LKS POLONIA ŁAZISKA | 28 | 24 | 6 | 6 | 16 | 60:85 |
15 | KS POLONIA NIEWIADOM | 28 | 17 | 5 | 2 | 21 | 36:92 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/13:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 5:0 |
2024-06-15/15:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 2:4 |
2024-06-15/15:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 7:2 |
2024-06-15/16:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 0:0 |
2024-06-15/17:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KS WICHER WILCHWY | 2:1 |
2024-06-15/17:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS RYMER RYBNIK | 1:1 |
2024-06-15/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 5:2 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/13:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 5:0 |
2024-06-15/15:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 2:4 |
2024-06-15/15:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 7:2 |
2024-06-15/16:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 0:0 |
2024-06-15/17:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KS WICHER WILCHWY | 2:1 |
2024-06-15/17:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS RYMER RYBNIK | 1:1 |
2024-06-15/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 5:2 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/14:00 | KS WICHER WILCHWY | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 0:2 |
2024-06-08/16:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 2:2 |
2024-06-08/17:00 | KS RYMER RYBNIK | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 0:8 |
2024-06-08/17:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:3 |
2024-06-09/11:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 11:3 |
2024-06-09/17:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 0:4 |
2024-06-09/17:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 2:3 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS WICHER WILCHWY | 1:0 |
2024-06-01/13:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 5:2 |
2024-06-01/17:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 5:3 |
2024-06-01/17:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 1:4 |
2024-06-01/17:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | KS RYMER RYBNIK | 3:3 |
2024-06-02/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 7:2 |
2024-06-02/17:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 2:3 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-30/15:30 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 2:3 |
2024-05-30/17:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 0:4 |
2024-05-30/17:00 | KS RYMER RYBNIK | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 4:2 |
2024-05-30/17:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 5:0 |
2024-05-30/17:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 5:4 |
2024-05-30/17:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 3:2 |
2024-05-30/17:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/13:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 4:3 |
2024-05-25/17:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 6:2 |
2024-05-25/17:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 2:1 |
2024-05-25/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 5:2 |
2024-05-25/17:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | KS WICHER WILCHWY | 2:2 |
2024-05-26/11:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | KS RYMER RYBNIK | 8:2 |
2024-05-26/17:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 5:2 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | KS RYMER RYBNIK | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 2:2 |
2024-05-18/17:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 1:4 |
2024-05-18/17:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:3 |
2024-05-18/17:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 3:3 |
2024-05-18/17:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 1:4 |
2024-05-19/15:00 | KS WICHER WILCHWY | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 1:1 |
2024-05-19/17:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 2:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/15:30 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 0:2 |
2024-05-11/17:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 4:1 |
2024-05-11/17:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 4:1 |
2024-05-11/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 4:1 |
2024-05-11/17:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 1:2 |
2024-05-11/17:00 | KS RYMER RYBNIK | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 1:4 |
2024-05-12/17:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | KS WICHER WILCHWY | 2:3 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/14:30 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 3:0 |
2024-05-04/17:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 4:1 |
2024-05-04/17:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KS RYMER RYBNIK | 4:0 |
2024-05-04/17:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 4:1 |
2024-05-05/15:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 1:0 |
2024-05-05/16:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 2:4 |
2024-05-05/17:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 2:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 2:0 |
2024-05-01/15:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 1:2 |
2024-05-01/17:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 4:1 |
2024-05-01/17:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 0:1 |
2024-05-01/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 0:2 |
2024-05-01/17:00 | KS RYMER RYBNIK | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 0:4 |
2024-05-01/17:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | KS WICHER WILCHWY | 0:3 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/16:30 | KS WICHER WILCHWY | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 0:3 |
2024-04-27/16:30 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 0:5 |
2024-04-27/16:30 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 7:0 |
2024-04-27/16:30 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:4 |
2024-04-27/17:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 5:2 |
2024-04-28/15:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 2:2 |
2024-04-28/16:30 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 0:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/16:30 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 1:1 |
2024-04-20/16:30 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 1:2 |
2024-04-20/16:30 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 5:0 |
2024-04-20/16:30 | KS RYMER RYBNIK | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 1:2 |
2024-04-20/16:30 | KS WICHER WILCHWY | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 1:1 |
2024-04-21/16:30 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 2:1 |
2024-04-21/16:30 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 0:2 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/13:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 1:3 |
2024-04-13/16:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 0:4 |
2024-04-13/16:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | KS RYMER RYBNIK | 1:3 |
2024-04-13/16:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 1:2 |
2024-04-13/16:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 2:1 |
2024-04-14/16:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 3:1 |
2024-04-14/16:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 0:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/16:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 5:1 |
2024-04-06/16:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 2:4 |
2024-04-06/16:00 | KS RYMER RYBNIK | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 1:5 |
2024-04-06/16:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 1:1 |
2024-04-06/16:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 5:0 |
2024-04-07/12:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 1:2 |
2024-04-07/16:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:30 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 0:4 |
2024-03-23/15:30 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 0:4 |
2024-03-23/15:30 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KS RYMER RYBNIK | 3:0 |
2024-03-23/15:30 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 3:4 |
2024-03-23/15:30 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 3:1 |
2024-03-23/15:30 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 4:0 |
2024-03-23/16:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | KS WICHER WILCHWY | 0:3 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 3:1 |
2024-03-16/15:00 | KS RYMER RYBNIK | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 0:2 |
2024-03-16/15:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 0:0 |
2024-03-16/15:00 | KS WICHER WILCHWY | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 6:3 |
2024-03-17/15:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 2:1 |
2024-03-17/15:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:4 |
2024-03-17/15:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/13:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 2:5 |
2023-11-18/13:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 0:1 |
2023-11-18/13:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 3:0 |
2023-11-18/13:00 | KS RYMER RYBNIK | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 1:3 |
2023-11-18/13:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 2:2 |
2023-11-18/17:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 1:4 |
2023-11-19/13:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 6:4 |
2023-11-11/13:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 2:3 |
2023-11-11/13:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KS RYMER RYBNIK | 6:0 |
2023-11-11/13:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 1:0 |
2023-11-11/13:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS WICHER WILCHWY | 0:0 |
2023-11-11/13:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 0:2 |
2023-11-11/17:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 2:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 0:4 |
2023-11-04/14:00 | KS WICHER WILCHWY | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 2:1 |
2023-11-04/14:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 2:9 |
2023-11-04/14:00 | KS RYMER RYBNIK | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 3:2 |
2023-11-04/16:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 2:2 |
2023-11-05/14:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 3:2 |
2023-11-05/14:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 2:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 6:0 |
2023-10-28/14:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 4:4 |
2023-10-28/14:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KS WICHER WILCHWY | 0:1 |
2023-10-28/14:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 3:2 |
2023-10-28/14:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 2:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 4:2 |
2023-10-29/14:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | KS RYMER RYBNIK | 4:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 2:4 |
2023-10-21/15:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 3:6 |
2023-10-21/15:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 2:2 |
2023-10-21/15:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 4:7 |
2023-10-21/15:00 | KS RYMER RYBNIK | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 0:2 |
2023-10-22/15:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 1:4 |
2023-10-22/15:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KS RYMER RYBNIK | 4:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | KS WICHER WILCHWY | 1:4 |
2023-10-14/15:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 1:1 |
2023-10-14/15:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 6:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 3:0 |
2023-10-14/15:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 4:1 |
2023-10-15/11:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 2:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/14:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 0:3 |
2023-10-07/15:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 8:1 |
2023-10-07/15:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 0:4 |
2023-10-07/15:00 | KS WICHER WILCHWY | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 0:2 |
2023-10-07/15:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | KS RYMER RYBNIK | 3:6 |
2023-10-08/15:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:5 |
2023-10-08/15:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 3:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/14:30 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 2:2 |
2023-09-30/14:30 | KS RYMER RYBNIK | - | KS WICHER WILCHWY | 1:2 |
2023-09-30/16:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 2:1 |
2023-09-30/16:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 2:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 1:2 |
2023-10-01/11:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 3:1 |
2023-10-01/16:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 4:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/15:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 3:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 3:2 |
2023-09-23/16:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 1:3 |
2023-09-23/16:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 5:2 |
2023-09-23/16:00 | KS WICHER WILCHWY | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 2:2 |
2023-09-24/16:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 1:2 |
2023-09-24/16:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KS RYMER RYBNIK | 2:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/14:30 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KS WICHER WILCHWY | 3:3 |
2023-09-16/16:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 1:5 |
2023-09-16/16:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 2:1 |
2023-09-16/16:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 3:2 |
2023-09-17/11:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 2:2 |
2023-09-17/16:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 6:2 |
2023-09-17/16:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 3:11 |
2023-09-09/16:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 2:3 |
2023-09-09/16:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 3:1 |
2023-09-09/16:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KS RYMER RYBNIK | 0:5 |
2023-09-10/16:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 1:0 |
2023-09-10/16:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KS WICHER WILCHWY | 1:3 |
2023-09-10/16:30 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 1:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/12:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 0:4 |
2023-09-02/16:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 0:6 |
2023-09-02/16:00 | KS RYMER RYBNIK | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 1:1 |
2023-09-02/16:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 2:5 |
2023-09-02/16:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 3:2 |
2023-09-02/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:3 |
2023-09-03/16:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/16:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 6:3 |
2023-08-26/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 0:0 |
2023-08-26/17:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 2:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KS RYMER RYBNIK | 2:7 |
2023-08-26/17:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KS WICHER WILCHWY | 0:0 |
2023-08-27/17:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | 2:1 |
2023-08-27/17:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 2:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/16:00 | KS RYMER RYBNIK | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 0:3 |
2023-08-19/17:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 4:1 |
2023-08-19/17:00 | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | - | LKS ORZEŁ JANKOWICE | 3:0 |
2023-08-20/17:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KS POLONIA NIEWIADOM | 3:0 |
2023-08-20/17:00 | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 2:3 |
2023-08-20/17:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 1:2 |
2023-08-20/17:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/17:00 | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | - | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | 1:3 |
2023-08-12/17:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | LKS POLONIA ŁAZISKA | 4:1 |
2023-08-12/17:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | 0:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS RYMER RYBNIK | 0:0 |
2023-08-12/17:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | 4:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | KS WICHER WILCHWY | 3:4 |
2023-08-13/17:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | 1:6 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/17:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/17:00 | LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | PAUZJE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | KS WICHER WILCHWY | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | PAUZJE | - | MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | KS RYMER RYBNIK | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | PAUZJE | - | LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | LKS POLONIA ŁAZISKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | PAUZJE | - | KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | PAUZJE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | PAUZJE | - | KS POLONIA MARKLOWICE | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:00 | LKS ORZEŁ JANKOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/13:00 | PAUZJE | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | -:- |