Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 30 | 70 | 23 | 1 | 6 | 77:28 |
2 | SKS FORTUNA WYRY | 30 | 68 | 21 | 5 | 4 | 105:35 |
3 | LKS ŁĄKA | 30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 81:40 |
4 | GTS BOJSZOWY | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 62:45 |
5 | LKS SOKÓŁ WOLA | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 61:43 |
6 | KS UNIA BIERUŃ STARY | 30 | 49 | 14 | 7 | 9 | 56:44 |
7 | KS SIÓDEMKA TYCHY | 30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 70:49 |
8 | LKS ZNICZ JANKOWICE | 30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 93:80 |
9 | LKS WOSZCZYCE | 30 | 41 | 13 | 2 | 15 | 76:74 |
10 | LKS OGRODNIK TYCHY | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 60:64 |
11 | LKS WISŁA WIELKA | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 47:51 |
12 | LKS GARDAWICE | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 45:63 |
13 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 30 | 29 | 9 | 2 | 19 | 47:80 |
14 | LKS STUDZIENICE | 30 | 26 | 8 | 2 | 20 | 50:97 |
15 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 30 | 23 | 6 | 5 | 19 | 38:72 |
16 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 30 | 6 | 1 | 3 | 26 | 27:130 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/17:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 1:4 |
2024-06-15/11:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 6:0 |
2024-06-15/15:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS WISŁA WIELKA | 2:5 |
2024-06-15/15:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | GTS BOJSZOWY | 1:3 |
2024-06-15/16:00 | LKS STUDZIENICE | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 3:1 |
2024-06-15/16:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 0:2 |
2024-06-15/17:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS GARDAWICE | 3:7 |
2024-06-15/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 5:0 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/17:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 1:4 |
2024-06-15/11:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 6:0 |
2024-06-15/15:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS WISŁA WIELKA | 2:5 |
2024-06-15/15:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | GTS BOJSZOWY | 1:3 |
2024-06-15/16:00 | LKS STUDZIENICE | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 3:1 |
2024-06-15/16:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 0:2 |
2024-06-15/17:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS GARDAWICE | 3:7 |
2024-06-15/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 5:0 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/00:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS WOSZCZYCE | 3:0 |
2024-06-08/11:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 6:2 |
2024-06-08/15:00 | GTS BOJSZOWY | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:0 |
2024-06-08/16:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS ŁĄKA | 5:0 |
2024-06-08/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 4:0 |
2024-06-08/17:00 | LKS GARDAWICE | - | LKS STUDZIENICE | 4:4 |
2024-06-09/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | SKS FORTUNA WYRY | 2:5 |
2024-06-09/17:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 5:0 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-30/17:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS WISŁA WIELKA | 0:4 |
2024-06-01/00:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 3:0 |
2024-06-01/15:30 | LKS STUDZIENICE | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 3:2 |
2024-06-01/17:00 | LKS GARDAWICE | - | LKS ŁĄKA | 1:1 |
2024-06-01/17:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 2:5 |
2024-06-01/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | GTS BOJSZOWY | 2:1 |
2024-06-01/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 4:4 |
2024-06-02/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 3:1 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 1:0 |
2024-05-25/15:00 | GTS BOJSZOWY | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 0:3 |
2024-05-25/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 2:2 |
2024-05-25/16:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | SKS FORTUNA WYRY | 2:5 |
2024-05-25/17:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS ŁĄKA | 0:1 |
2024-05-25/17:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS STUDZIENICE | 2:5 |
2024-05-26/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 2:0 |
2024-05-26/17:30 | LKS GARDAWICE | - | LKS WOSZCZYCE | 1:0 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/12:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 1:0 |
2024-05-18/16:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS STUDZIENICE | 8:0 |
2024-05-18/17:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 12:1 |
2024-05-18/17:00 | LKS WOSZCZYCE | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 4:2 |
2024-05-18/17:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 0:5 |
2024-05-18/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS WISŁA WIELKA | 3:1 |
2024-05-18/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 1:1 |
2024-05-19/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS GARDAWICE | 5:1 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 7:3 |
2024-05-11/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 0:5 |
2024-05-11/15:30 | LKS STUDZIENICE | - | LKS ŁĄKA | 1:4 |
2024-05-11/16:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 2:5 |
2024-05-11/17:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 2:2 |
2024-05-11/17:00 | LKS GARDAWICE | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 1:0 |
2024-05-11/17:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | SKS FORTUNA WYRY | 0:9 |
2024-05-12/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | GTS BOJSZOWY | 1:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/16:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS ŁĄKA | 1:1 |
2024-05-04/17:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS STUDZIENICE | 4:0 |
2024-05-04/17:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 2:1 |
2024-05-04/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 6:1 |
2024-05-04/17:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS WISŁA WIELKA | 3:0 |
2024-05-05/14:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS GARDAWICE | 3:0 |
2024-05-05/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 6:0 |
2024-05-08/17:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 3:2 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/17:30 | LKS WISŁA WIELKA | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 2:0 |
2024-05-01/11:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 3:2 |
2024-05-01/11:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 0:2 |
2024-05-01/13:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | GTS BOJSZOWY | 1:4 |
2024-05-01/13:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 2:1 |
2024-05-01/15:30 | LKS STUDZIENICE | - | SKS FORTUNA WYRY | 1:4 |
2024-05-01/17:00 | LKS GARDAWICE | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 1:0 |
2024-05-01/17:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS WOSZCZYCE | 1:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/12:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 4:2 |
2024-04-27/16:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS WOSZCZYCE | 1:3 |
2024-04-27/17:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS STUDZIENICE | 1:3 |
2024-04-27/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 8:1 |
2024-04-27/17:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS GARDAWICE | 2:0 |
2024-04-27/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 2:1 |
2024-04-28/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS ŁĄKA | 3:1 |
2024-04-28/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 8:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 2:3 |
2024-04-20/15:30 | LKS STUDZIENICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:2 |
2024-04-20/16:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS WISŁA WIELKA | 2:2 |
2024-04-20/17:00 | LKS GARDAWICE | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 0:1 |
2024-04-20/17:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | GTS BOJSZOWY | 1:5 |
2024-04-20/17:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 0:3 |
2024-04-20/17:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 1:2 |
2024-04-20/17:00 | LKS WOSZCZYCE | - | SKS FORTUNA WYRY | 1:4 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/13:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS WOSZCZYCE | 1:3 |
2024-04-13/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 2:5 |
2024-04-13/16:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | SKS FORTUNA WYRY | 0:0 |
2024-04-13/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS STUDZIENICE | 3:1 |
2024-04-13/17:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 4:0 |
2024-04-13/17:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 2:0 |
2024-04-13/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS ŁĄKA | 1:3 |
2024-04-14/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS GARDAWICE | 3:2 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/11:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 0:5 |
2024-04-06/15:30 | LKS STUDZIENICE | - | GTS BOJSZOWY | 2:1 |
2024-04-06/16:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 5:1 |
2024-04-06/17:00 | LKS GARDAWICE | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 0:0 |
2024-04-06/17:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS WISŁA WIELKA | 2:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS ŁĄKA | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 1:0 |
2024-04-07/15:00 | LKS WOSZCZYCE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 6:5 |
2024-04-07/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 4:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/11:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS STUDZIENICE | 4:2 |
2024-03-30/13:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 3:2 |
2024-03-30/13:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS WOSZCZYCE | 9:3 |
2024-03-30/13:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS ŁĄKA | 1:0 |
2024-03-30/13:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS WISŁA WIELKA | 1:2 |
2024-03-30/13:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 1:2 |
2024-03-30/13:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS GARDAWICE | 1:2 |
2024-03-30/16:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | SKS FORTUNA WYRY | 2:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/13:30 | LKS ŁĄKA | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 2:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS GARDAWICE | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 1:0 |
2024-03-23/15:30 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 4:3 |
2024-03-23/15:30 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 2:2 |
2024-03-23/15:30 | LKS STUDZIENICE | - | LKS WISŁA WIELKA | 2:6 |
2024-03-23/15:30 | LKS WOSZCZYCE | - | GTS BOJSZOWY | 2:3 |
2024-03-23/15:30 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:0 |
2024-03-24/15:30 | SKS FORTUNA WYRY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 1:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS STUDZIENICE | 2:1 |
2024-03-16/15:30 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 2:2 |
2024-03-16/15:30 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 3:0 |
2024-03-16/15:30 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 8:0 |
2024-03-17/12:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS WOSZCZYCE | 6:1 |
2024-03-17/14:00 | GTS BOJSZOWY | - | SKS FORTUNA WYRY | 0:2 |
2024-03-17/15:30 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS ŁĄKA | 1:2 |
2024-03-17/15:30 | LKS GARDAWICE | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 4:1 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:00 | LKS GARDAWICE | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 3:2 |
2023-11-11/13:30 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS STUDZIENICE | 3:2 |
2023-11-11/13:30 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS ŁĄKA | 0:5 |
2023-11-11/13:30 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | SKS FORTUNA WYRY | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | GTS BOJSZOWY | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 2:2 |
2023-11-11/13:30 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:0 |
2023-11-12/13:30 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 4:0 |
2023-11-12/13:30 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS WOSZCZYCE | 1:3 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 1:4 |
2023-11-04/14:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 0:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 2:3 |
2023-11-04/14:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 5:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS STUDZIENICE | - | LKS GARDAWICE | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 1:4 |
2023-11-05/14:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS WISŁA WIELKA | 4:1 |
2023-11-05/16:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | GTS BOJSZOWY | 5:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 2:1 |
2023-10-28/15:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 0:3 |
2023-10-28/15:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS WOSZCZYCE | 2:6 |
2023-10-28/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | SKS FORTUNA WYRY | 4:4 |
2023-10-28/15:00 | GTS BOJSZOWY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 4:0 |
2023-10-29/14:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS STUDZIENICE | 0:1 |
2023-10-29/14:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 0:3 |
2023-10-29/15:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS GARDAWICE | 3:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/14:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | GTS BOJSZOWY | 1:0 |
2023-10-21/15:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 3:0 |
2023-10-21/15:30 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 0:4 |
2023-10-21/15:30 | LKS ŁĄKA | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 4:2 |
2023-10-21/15:30 | LKS STUDZIENICE | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 3:2 |
2023-10-22/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS WISŁA WIELKA | 2:0 |
2023-11-18/13:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS GARDAWICE | 5:2 |
2024-03-09/15:30 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 7:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/11:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | GTS BOJSZOWY | 0:2 |
2023-10-14/15:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS WOSZCZYCE | 0:2 |
2023-10-14/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 1:2 |
2023-10-14/15:30 | LKS STUDZIENICE | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 0:3 |
2023-10-14/15:30 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS ŁĄKA | 2:10 |
2023-10-14/15:30 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 4:2 |
2023-10-14/15:30 | LKS WISŁA WIELKA | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 1:3 |
2023-10-15/15:30 | LKS GARDAWICE | - | SKS FORTUNA WYRY | 1:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/11:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS WOSZCZYCE | 2:2 |
2023-10-07/15:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 4:0 |
2023-10-07/16:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 1:3 |
2023-10-07/16:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS GARDAWICE | 1:2 |
2023-10-07/16:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS STUDZIENICE | 2:1 |
2023-10-08/14:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS WISŁA WIELKA | 1:1 |
2023-10-08/16:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 4:0 |
2023-10-08/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 2:4 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | LKS STUDZIENICE | - | LKS WOSZCZYCE | 2:8 |
2023-09-30/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | GTS BOJSZOWY | 5:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS ŁĄKA | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 3:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | SKS FORTUNA WYRY | 0:5 |
2023-09-30/16:00 | LKS GARDAWICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 1:3 |
2023-09-30/16:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 4:1 |
2023-10-01/16:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 4:1 |
2023-10-01/16:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 1:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 3:4 |
2023-09-23/16:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS GARDAWICE | 1:0 |
2023-09-23/16:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 4:1 |
2023-09-23/16:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS STUDZIENICE | 6:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS ŁĄKA | 1:3 |
2023-09-24/13:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 2:3 |
2023-09-24/18:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 2:1 |
2023-11-18/13:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS WISŁA WIELKA | 1:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/15:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS WISŁA WIELKA | 3:0 |
2023-09-16/16:30 | LKS WOSZCZYCE | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 0:1 |
2023-09-16/16:30 | LKS ŁĄKA | - | SKS FORTUNA WYRY | 2:0 |
2023-09-16/16:30 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:3 |
2023-09-16/16:30 | LKS GARDAWICE | - | GTS BOJSZOWY | 1:3 |
2023-09-16/17:00 | LKS STUDZIENICE | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 3:5 |
2023-09-17/16:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 3:0 |
2023-09-17/16:30 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 0:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | GTS BOJSZOWY | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 3:0 |
2023-09-09/17:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS GARDAWICE | 1:2 |
2023-09-09/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 2:0 |
2023-09-09/17:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | LKS ŁĄKA | 0:0 |
2023-09-10/16:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 0:0 |
2023-09-10/16:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS STUDZIENICE | 8:1 |
2023-09-10/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 4:0 |
2023-09-10/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | LKS WOSZCZYCE | 1:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-06/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 1:3 |
2023-09-06/17:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 2:0 |
2023-09-06/17:00 | LKS ŁĄKA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 5:1 |
2023-09-06/17:00 | LKS STUDZIENICE | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 0:1 |
2023-09-06/17:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | GTS BOJSZOWY | 0:3 |
2023-09-06/17:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 0:2 |
2023-09-06/17:00 | LKS GARDAWICE | - | LKS WISŁA WIELKA | 1:0 |
2023-09-06/17:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 1:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/17:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 2:2 |
2023-09-02/17:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS GARDAWICE | 3:0 |
2023-09-02/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | LKS ŁĄKA | 3:2 |
2023-09-02/17:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | SKS FORTUNA WYRY | 2:4 |
2023-09-03/15:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS STUDZIENICE | 3:2 |
2023-09-03/16:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS WOSZCZYCE | 3:2 |
2023-09-03/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 1:1 |
2023-09-03/17:00 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 2:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 2:3 |
2023-08-26/17:00 | LKS WOSZCZYCE | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 1:2 |
2023-08-26/17:00 | LKS ŁĄKA | - | GTS BOJSZOWY | 4:2 |
2023-08-26/17:00 | LKS STUDZIENICE | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 0:4 |
2023-08-26/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 0:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS GARDAWICE | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 2:6 |
2023-08-27/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 3:0 |
2023-08-27/17:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 3:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/15:00 | LKS ZNICZ JANKOWICE | - | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | 4:0 |
2023-08-19/16:00 | GTS BOJSZOWY | - | LKS WOSZCZYCE | 1:2 |
2023-08-19/17:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS GARDAWICE | 2:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS OGRODNIK TYCHY | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 2:3 |
2023-08-19/17:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | - | SKS FORTUNA WYRY | 0:3 |
2023-08-19/17:30 | LKS SOKÓŁ WOLA | - | LKS ŁĄKA | 0:1 |
2023-08-20/17:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS STUDZIENICE | 2:1 |
2023-08-20/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | 3:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/14:00 | LKS RUDOŁTOWICE - ĆWIKLICE | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC | 0:1 |
2023-08-12/15:00 | LKS STUDZIENICE | - | LKS OGRODNIK TYCHY | 4:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS WOSZCZYCE | - | LKS SOKÓŁ WOLA | 1:2 |
2023-08-12/17:00 | LKS ŁĄKA | - | LKS WISŁA WIELKA | 1:2 |
2023-08-12/17:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | LKS ZNICZ JANKOWICE | 2:5 |
2023-08-12/17:00 | UKS CZUŁOWIANKA TYCHY | - | LKS GARDAWICE | 5:1 |
2023-08-13/17:00 | SKS FORTUNA WYRY | - | GTS BOJSZOWY | 1:2 |
2023-08-13/18:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | 1:1 |