Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 81:24 |
2 | LKS SOPOTNIA | 16 | 39 | 13 | 0 | 3 | 45:21 |
3 | LKS ŚWIT CIĘCINA | 16 | 39 | 13 | 0 | 3 | 65:21 |
4 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 50:36 |
5 | TS SOŁA ŻYWIEC | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 30:33 |
6 | LKS KORBIELÓW | 16 | 17 | 5 | 2 | 9 | 25:49 |
7 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 16 | 12 | 3 | 3 | 10 | 18:45 |
8 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 27:58 |
9 | LKS BESKID KOCIERZ | 16 | 3 | 0 | 3 | 13 | 23:77 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/15:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 0:2 |
2024-06-01/15:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 2:5 |
2024-06-01/15:00 | LKS KORBIELÓW | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 0:4 |
2024-06-02/11:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 0:2 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/15:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 0:2 |
2024-06-01/15:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 2:5 |
2024-06-01/15:00 | LKS KORBIELÓW | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 0:4 |
2024-06-02/11:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 0:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/15:00 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 0:1 |
2024-05-25/16:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | LKS KORBIELÓW | 7:1 |
2024-05-25/16:00 | LKS SOPOTNIA | - | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 3:0 |
2024-05-26/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | - | LKS BESKID KOCIERZ | 13:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS SOPOTNIA | 0:2 |
2024-05-19/11:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 2:7 |
2024-05-19/11:00 | TS SOŁA ŻYWIEC | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 1:3 |
2024-05-19/15:00 | LKS KORBIELÓW | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 0:2 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/15:00 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | - | LKS BESKID KOCIERZ | 5:2 |
2024-05-11/15:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 2:9 |
2024-05-11/16:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 3:0 |
2024-05-11/16:00 | LKS SOPOTNIA | - | LKS KORBIELÓW | 1:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/11:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | LKS SOPOTNIA | 0:2 |
2024-05-05/11:00 | TS SOŁA ŻYWIEC | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 4:0 |
2024-05-05/13:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 2:3 |
2024-05-05/15:00 | LKS KORBIELÓW | - | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 3:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/15:00 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 1:1 |
2024-05-01/15:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | LKS BESKID KOCIERZ | 4:2 |
2024-05-01/15:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS KORBIELÓW | 6:2 |
2024-05-01/17:00 | LKS SOPOTNIA | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 2:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/16:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 6:0 |
2024-04-28/11:00 | TS SOŁA ŻYWIEC | - | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 4:2 |
2024-04-28/15:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 0:2 |
2024-04-28/15:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | - | LKS SOPOTNIA | 6:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/15:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 4:0 |
2024-04-20/16:00 | LKS SOPOTNIA | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 2:1 |
2024-04-21/15:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | - | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 3:2 |
2024-05-30/15:00 | LKS KORBIELÓW | - | LKS BESKID KOCIERZ | 3:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/16:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 3:0 |
2024-04-13/17:00 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | - | LKS SOPOTNIA | 1:2 |
2024-04-14/15:00 | LKS KORBIELÓW | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 1:7 |
2024-04-14/15:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/16:00 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | - | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 2:2 |
2023-10-14/16:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 7:1 |
2023-10-15/11:00 | TS SOŁA ŻYWIEC | - | LKS BESKID KOCIERZ | 3:3 |
2023-10-15/15:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | - | LKS KORBIELÓW | 8:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/16:00 | LKS KORBIELÓW | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 1:3 |
2023-10-07/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 3:2 |
2023-10-08/11:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 3:8 |
2023-10-08/14:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | LKS SOPOTNIA | 2:4 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | LKS SOPOTNIA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | - | LKS KORBIELÓW | 0:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | LKS BESKID KOCIERZ | 7:0 |
2023-10-01/16:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 1:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | LKS KORBIELÓW | - | LKS SOPOTNIA | 0:3 |
2023-09-23/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 8:0 |
2023-09-24/11:00 | TS SOŁA ŻYWIEC | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 2:6 |
2023-09-24/11:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 3:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | LKS SOPOTNIA | - | LKS BESKID KOCIERZ | 7:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 0:2 |
2023-09-16/16:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 2:5 |
2023-09-17/14:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | LKS KORBIELÓW | 2:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | TS SOŁA ŻYWIEC | - | LKS SOPOTNIA | 0:3 |
2023-09-09/16:00 | LKS KORBIELÓW | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:3 |
2023-09-10/11:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | 3:5 |
2023-09-10/16:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 8:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | LKS SOPOTNIA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 1:5 |
2023-09-02/16:00 | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 0:1 |
2023-09-03/14:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | TS SOŁA ŻYWIEC | 0:1 |
2023-09-05/17:30 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS BESKID KOCIERZ | 3:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-27/11:00 | TS SOŁA ŻYWIEC | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 0:3 |
2023-08-27/14:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 5:7 |
2023-10-21/15:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | LKS SOPOTNIA | 0:2 |
2023-11-05/11:00 | LKS BESKID KOCIERZ | - | LKS KORBIELÓW | 1:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC II | 3:4 |
2023-08-19/16:00 | LKS SOPOTNIA | - | LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE | 8:0 |
2023-08-20/11:00 | TS SOŁA ŻYWIEC | - | LKS KORBIELÓW | 2:2 |
2023-08-20/14:00 | LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 1:4 |