II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 15 32 10 2 3 58:14
2 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 15 32 10 2 3 56:21
3 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 14 31 10 1 3 49:18
4 FOOTBALL CLUB BĘDZIN 15 30 8 6 1 40:23
5 TS PODBESKIDZIE S.A. 15 27 8 3 4 49:27
6 KS ROW 1964 RYBNIK 14 25 8 1 5 29:24
7 RUCH CHORZÓW S.A. 15 22 7 1 7 30:36
8 GKS PIAST GLIWICE S.A. 15 21 5 6 4 24:25
9 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 15 20 6 2 7 40:44
10 MKS ZABORZE 14 19 5 4 5 29:30
11 SKS GWAREK ZABRZE 15 18 5 3 7 40:28
12 SMS TYCHY 14 18 6 0 8 35:41
13 KS RUCH RADZIONKÓW 15 16 4 4 7 30:55
14 LKS SPARTA LUBLINIEC 15 10 3 1 11 26:69
15 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 15 8 2 2 11 23:51
16 KP GKS TYCHY S.A. 15 5 1 2 12 17:69
Kolejka nr 15
2022-11-09/13:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - KP GKS TYCHY S.A. 6:0
2022-11-16/14:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - KS ROW 1964 RYBNIK 2:3
2022-11-19/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:5
2022-11-19/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 7:2
2022-11-19/10:01 GKS PIAST GLIWICE S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:3
2022-11-19/10:30 TS PODBESKIDZIE S.A. - SMS TYCHY 0:3
2022-11-21/19:20 MKS ZABORZE - RUCH CHORZÓW S.A. 1:4
2022-11-22/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 1:0
Kolejka nr 15
2022-11-09/13:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - KP GKS TYCHY S.A. 6:0
2022-11-16/14:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - KS ROW 1964 RYBNIK 2:3
2022-11-19/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:5
2022-11-19/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 7:2
2022-11-19/10:01 GKS PIAST GLIWICE S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:3
2022-11-19/10:30 TS PODBESKIDZIE S.A. - SMS TYCHY 0:3
2022-11-21/19:20 MKS ZABORZE - RUCH CHORZÓW S.A. 1:4
2022-11-22/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 1:0
Kolejka nr 14
2022-10-12/15:30 MKS ZABORZE - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 0:4
2022-11-11/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:1
2022-11-12/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:2
2022-11-12/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:0
2022-11-12/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:8
2022-11-12/16:00 SMS TYCHY - FOOTBALL CLUB BĘDZIN 1:4
2022-11-13/13:30 KP GKS TYCHY S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 3:3
2022-11-15/15:00 SKS GWAREK ZABRZE - RUCH CHORZÓW S.A. 4:1
Kolejka nr 13
2022-11-05/09:30 LKS SPARTA LUBLINIEC - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:8
2022-11-05/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 5:1
2022-11-05/14:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2:1
2022-11-06/09:00 SMS TYCHY - KP GKS TYCHY S.A. 10:1
2022-11-06/09:00 RUCH CHORZÓW S.A. - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 5:1
2022-11-06/13:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - MKS ZABORZE 1:1
2022-11-09/14:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - SKS GWAREK ZABRZE 3:2
Kolejka nr 12
2022-10-26/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:2
2022-10-29/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:3
2022-10-29/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - SMS TYCHY 7:0
2022-10-29/11:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 4:1
2022-10-29/11:15 KS RUCH RADZIONKÓW - RUCH CHORZÓW S.A. 0:5
2022-10-29/11:30 LKS SPARTA LUBLINIEC - FOOTBALL CLUB BĘDZIN 1:3
2022-10-29/13:00 KP GKS TYCHY S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:8
2022-10-29/14:30 MKS ZABORZE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:2
Kolejka nr 11
2022-10-22/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - KS RUCH RADZIONKÓW 8:1
2022-10-22/13:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KP GKS TYCHY S.A. 7:0
2022-10-22/15:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 3:2
2022-10-22/16:00 SMS TYCHY - LKS SPARTA LUBLINIEC 4:2
2022-10-23/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - MKS ZABORZE 2:2
2022-10-23/13:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - KS ROW 1964 RYBNIK 4:3
2022-10-23/14:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:0
2022-10-25/08:30 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:4
Kolejka nr 10
2022-10-13/15:00 SKS GWAREK ZABRZE - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:2
2022-10-15/10:00 MKS ZABORZE - FOOTBALL CLUB BĘDZIN 3:3
2022-10-15/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - SMS TYCHY 2:1
2022-10-15/12:30 LKS SPARTA LUBLINIEC - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0:8
2022-10-15/13:00 KP GKS TYCHY S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 1:2
2022-10-15/16:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 7:1
2022-10-16/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:1
2022-10-16/12:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:4
Kolejka nr 9
2022-10-08/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - RUCH CHORZÓW S.A. 5:0
2022-10-08/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS ROW 1964 RYBNIK 3:0
2022-10-08/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 6:0
2022-10-08/12:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 8:0
2022-10-08/12:30 LKS SPARTA LUBLINIEC - KP GKS TYCHY S.A. 5:3
2022-10-08/12:30 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - SKS GWAREK ZABRZE 0:0
2022-10-09/09:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:5
Kolejka nr 8
2022-10-01/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:3
2022-10-01/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - LKS SPARTA LUBLINIEC 6:3
2022-10-01/11:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - FOOTBALL CLUB BĘDZIN 0:3
2022-10-01/12:30 MKS ZABORZE - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0:3
2022-10-01/14:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:1
2022-10-01/15:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 3:1
2022-10-01/16:30 SKS GWAREK ZABRZE - SMS TYCHY 8:0
2022-10-05/16:00 KP GKS TYCHY S.A. - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 2:4
Kolejka nr 7
2022-09-24/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - SKS GWAREK ZABRZE 6:0
2022-09-24/12:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - MKS ZABORZE 0:2
2022-09-24/12:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - KS RUCH RADZIONKÓW 2:2
2022-09-24/14:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 3:1
2022-09-24/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KP GKS TYCHY S.A. 0:0
2022-09-24/15:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 5:0
2022-09-24/18:00 SMS TYCHY - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 5:3
2022-09-25/16:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:7
Kolejka nr 6
2022-09-17/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - LKS SPARTA LUBLINIEC 8:0
2022-09-17/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1:5
2022-09-17/10:00 MKS ZABORZE - KS ROW 1964 RYBNIK 4:3
2022-09-17/12:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:4
2022-09-17/12:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - FOOTBALL CLUB BĘDZIN 4:0
2022-09-17/13:30 KP GKS TYCHY S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:3
2022-09-18/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:1
2022-11-26/11:00 KS RUCH RADZIONKÓW - SMS TYCHY 4:3
Kolejka nr 5
2022-09-08/08:30 SMS TYCHY - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:2
2022-09-10/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - SKS GWAREK ZABRZE 3:2
2022-09-10/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:3
2022-09-10/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS RUCH RADZIONKÓW 6:0
2022-09-10/10:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - RUCH CHORZÓW S.A. 5:1
2022-09-10/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 3:0
2022-09-10/12:00 MKS ZABORZE - KP GKS TYCHY S.A. 8:0
2022-09-10/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 9:2
Kolejka nr 4
2022-09-03/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:2
2022-09-03/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - FOOTBALL CLUB BĘDZIN 2:2
2022-09-03/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1:3
2022-09-03/13:30 KP GKS TYCHY S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:3
2022-09-03/13:30 RUCH CHORZÓW S.A. - SMS TYCHY 2:1
2022-09-03/17:00 SKS GWAREK ZABRZE - MKS ZABORZE 1:2
2022-09-04/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KS ROW 1964 RYBNIK 1:2
2022-09-04/13:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS SPARTA LUBLINIEC 3:2
Kolejka nr 3
2022-08-30/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS RUCH RADZIONKÓW 3:0
2022-08-31/10:00 SMS TYCHY - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 4:0
2022-08-31/11:00 MKS ZABORZE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 3:0
2022-08-31/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW S.A. 4:0
2022-08-31/14:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 5:1
2022-08-31/17:30 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:1
2022-08-31/18:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 4:3
2022-09-01/17:30 SKS GWAREK ZABRZE - KP GKS TYCHY S.A. 6:2
Kolejka nr 2
2022-08-27/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 3:1
2022-08-27/11:45 KS RUCH RADZIONKÓW - MKS ZABORZE 5:1
2022-08-27/13:30 KP GKS TYCHY S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:3
2022-08-27/15:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - FOOTBALL CLUB BĘDZIN 2:2
2022-08-27/15:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - SMS TYCHY 3:0
2022-08-28/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - SKS GWAREK ZABRZE 2:2
2022-08-28/13:30 RUCH CHORZÓW S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC 6:2
2022-09-28/11:15 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK 2:0
Kolejka nr 1
2022-08-18/18:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 2:2
2022-08-20/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS RUCH RADZIONKÓW 3:3
2022-08-20/09:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:1
2022-08-20/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KP GKS TYCHY S.A. 1:2
2022-08-20/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - RUCH CHORZÓW S.A. 1:0
2022-08-20/10:00 SMS TYCHY - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
2022-08-20/15:30 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - TS PODBESKIDZIE S.A. 3:2
2022-09-21/15:00 MKS ZABORZE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:2
Kolejka nr 9
2023-03-04/13:00 SMS TYCHY - MKS ZABORZE -:-
Kolejka nr 13
2023-03-04/13:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 16
2023-03-11/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2023-03-11/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2023-03-11/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - MKS ZABORZE -:-
2023-03-11/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-03-11/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2023-03-11/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
2023-03-11/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SMS TYCHY -:-
2023-03-11/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - FOOTBALL CLUB BĘDZIN -:-
Kolejka nr 17
2023-03-18/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2023-03-18/10:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2023-03-18/10:00 SMS TYCHY - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2023-03-18/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-03-18/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2023-03-18/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2023-03-18/10:00 MKS ZABORZE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-03-18/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 18
2023-03-25/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2023-03-25/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - MKS ZABORZE -:-
2023-03-25/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-03-25/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2023-03-25/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
2023-03-25/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - SMS TYCHY -:-
2023-03-25/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - FOOTBALL CLUB BĘDZIN -:-
2023-03-25/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
Kolejka nr 19
2023-04-01/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2023-04-01/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2023-04-01/10:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-04-01/10:00 SMS TYCHY - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2023-04-01/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2023-04-01/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-04-01/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2023-04-01/10:00 MKS ZABORZE - SKS GWAREK ZABRZE -:-
Kolejka nr 20
2023-04-05/17:30 KP GKS TYCHY S.A. - MKS ZABORZE -:-
2023-04-05/17:30 SKS GWAREK ZABRZE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-04-05/17:30 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2023-04-05/17:30 KS RUCH RADZIONKÓW - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
2023-04-05/17:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SMS TYCHY -:-
2023-04-05/17:30 RUCH CHORZÓW S.A. - FOOTBALL CLUB BĘDZIN -:-
2023-04-05/17:30 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2023-04-05/17:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 21
2023-04-15/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2023-04-15/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-04-15/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2023-04-15/10:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2023-04-15/10:00 SMS TYCHY - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-04-15/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2023-04-15/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2023-04-15/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS ZABORZE -:-
Kolejka nr 22
2023-04-22/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-04-22/10:00 MKS ZABORZE - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2023-04-22/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
2023-04-22/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - SMS TYCHY -:-
2023-04-22/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - FOOTBALL CLUB BĘDZIN -:-
2023-04-22/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2023-04-22/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2023-04-22/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
Kolejka nr 23
2023-04-29/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2023-04-29/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2023-04-29/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2023-04-29/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-04-29/10:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2023-04-29/10:00 SMS TYCHY - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2023-04-29/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - MKS ZABORZE -:-
2023-04-29/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 24
2023-05-06/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2023-05-06/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
2023-05-06/10:00 MKS ZABORZE - SMS TYCHY -:-
2023-05-06/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - FOOTBALL CLUB BĘDZIN -:-
2023-05-06/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2023-05-06/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2023-05-06/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2023-05-06/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 25
2023-05-13/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2023-05-13/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2023-05-13/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-05-13/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2023-05-13/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2023-05-13/10:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - MKS ZABORZE -:-
2023-05-13/10:00 SMS TYCHY - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-05-13/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
Kolejka nr 26
2023-05-20/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
2023-05-20/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - SMS TYCHY -:-
2023-05-20/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - FOOTBALL CLUB BĘDZIN -:-
2023-05-20/10:00 MKS ZABORZE - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2023-05-20/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2023-05-20/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2023-05-20/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-05-20/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
Kolejka nr 27
2023-05-27/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2023-05-27/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-05-27/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2023-05-27/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2023-05-27/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS ZABORZE -:-
2023-05-27/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-05-27/10:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2023-05-27/10:00 SMS TYCHY - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
Kolejka nr 28
2023-06-03/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - SMS TYCHY -:-
2023-06-03/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - FOOTBALL CLUB BĘDZIN -:-
2023-06-03/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2023-06-03/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-06-03/10:00 MKS ZABORZE - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2023-06-03/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-06-03/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2023-06-03/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 29
2023-06-10/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2023-06-10/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2023-06-10/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2023-06-10/10:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - MKS ZABORZE -:-
2023-06-10/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-06-10/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2023-06-10/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
2023-06-10/10:00 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - SMS TYCHY -:-
Kolejka nr 30
2023-06-18/17:00 KP GKS TYCHY S.A. - FOOTBALL CLUB BĘDZIN -:-
2023-06-18/17:00 SMS TYCHY - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2023-06-18/17:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC -:-
2023-06-18/17:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2023-06-18/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-06-18/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MKS ZABORZE -:-
2023-06-18/17:00 SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2023-06-18/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KS RUCH RADZIONKÓW -:-