III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Zabrze-Bytom" Grupa 1
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
+/- |
1 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
24 |
69 |
23 |
0 |
1 |
151:22 |
2 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
24 |
61 |
20 |
1 |
3 |
81:26 |
3 |
AP TEAM GLIWICE |
24 |
59 |
19 |
2 |
3 |
113:25 |
4 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
24 |
58 |
19 |
1 |
4 |
91:30 |
5 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
24 |
35 |
11 |
2 |
11 |
54:60 |
6 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
24 |
34 |
11 |
1 |
12 |
45:82 |
7 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
24 |
29 |
9 |
2 |
13 |
56:70 |
8 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
24 |
26 |
8 |
2 |
14 |
49:74 |
9 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
24 |
24 |
7 |
3 |
14 |
42:83 |
10 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
24 |
22 |
6 |
4 |
14 |
37:77 |
11 |
MKS ZABORZE |
24 |
15 |
4 |
3 |
17 |
29:76 |
12 |
KS CARBO GLIWICE |
24 |
14 |
3 |
5 |
16 |
34:79 |
13 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
24 |
7 |
1 |
4 |
19 |
42:120 |
Kolejka nr 26 |
2024-06-11/17:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
1:2 |
2024-06-13/17:30 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
0:3 |
2024-06-15/09:00 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
2:10 |
2024-06-15/12:00 |
MKS ZABORZE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
2:3 |
2024-06-16/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
3:4 |
2024-06-16/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
0:2 |
Kolejka nr 26 |
2024-06-11/17:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
1:2 |
2024-06-13/17:30 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
0:3 |
2024-06-15/09:00 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
2:10 |
2024-06-15/12:00 |
MKS ZABORZE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
2:3 |
2024-06-16/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
3:4 |
2024-06-16/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
0:2 |
Kolejka nr 25 |
2024-06-05/16:30 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
4:3 |
2024-06-08/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
KS CARBO GLIWICE |
6:0 |
2024-06-08/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
2:1 |
2024-06-09/00:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
3:0 |
2024-06-09/09:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
MKS ZABORZE |
5:0 |
2024-06-09/10:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
5:2 |
Kolejka nr 24 |
2024-06-02/10:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
3:0 |
2024-06-02/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
1:3 |
2024-06-02/10:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
3:0 |
2024-06-02/12:15 |
MKS ZABORZE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
1:2 |
2024-06-04/16:45 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
3:8 |
2024-06-04/17:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
4:0 |
Kolejka nr 23 |
2024-05-25/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
5:0 |
2024-05-26/09:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
6:1 |
2024-05-26/09:00 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
7:1 |
2024-05-26/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
3:7 |
2024-05-26/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
MKS ZABORZE |
7:1 |
2024-05-26/14:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
1:8 |
Kolejka nr 22 |
2024-05-18/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
1:6 |
2024-05-19/09:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
2:4 |
2024-05-19/10:00 |
MKS ZABORZE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
1:2 |
2024-05-19/10:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
1:3 |
2024-05-19/10:30 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
0:2 |
2024-05-20/16:50 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
0:4 |
Kolejka nr 21 |
2024-05-08/18:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
3:2 |
2024-05-12/09:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
5:0 |
2024-05-12/10:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
2:1 |
2024-05-12/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
4:2 |
2024-05-12/10:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
MKS ZABORZE |
7:0 |
2024-05-12/17:30 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
2:5 |
Kolejka nr 20 |
2024-05-01/10:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
8:0 |
2024-05-05/09:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
1:0 |
2024-05-05/10:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
5:4 |
2024-05-05/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
2:13 |
2024-05-09/17:30 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
7:0 |
2024-05-09/18:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
1:5 |
Kolejka nr 19 |
2024-04-28/09:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
5:2 |
2024-04-28/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
3:1 |
2024-04-28/10:00 |
MKS ZABORZE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
2:3 |
2024-04-28/13:00 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
2:2 |
2024-04-28/13:30 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
7:1 |
2024-06-11/18:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
4:0 |
Kolejka nr 18 |
2024-04-20/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
4:1 |
2024-04-21/09:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
MKS ZABORZE |
3:3 |
2024-04-21/09:30 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
2:8 |
2024-04-21/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
1:6 |
2024-04-21/10:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
3:2 |
2024-04-21/14:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
0:3 |
Kolejka nr 17 |
2024-04-13/16:00 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
5:0 |
2024-04-14/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
2:4 |
2024-04-14/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
4:2 |
2024-04-14/10:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
4:1 |
2024-04-14/12:00 |
MKS ZABORZE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
1:3 |
2024-04-17/18:00 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
KS CARBO GLIWICE |
5:5 |
Kolejka nr 16 |
2024-04-06/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
4:2 |
2024-04-07/09:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
6:2 |
2024-04-07/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
4:0 |
2024-04-07/10:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
MKS ZABORZE |
5:1 |
2024-04-07/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
0:10 |
2024-04-07/10:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
0:6 |
Kolejka nr 15 |
2024-03-23/09:00 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
3:6 |
2024-03-24/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
6:2 |
2024-03-24/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
2:0 |
2024-03-24/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
3:2 |
2024-03-24/12:00 |
MKS ZABORZE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
4:1 |
2024-03-24/12:15 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
2:2 |
Kolejka nr 14 |
2024-03-15/18:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
8:0 |
2024-03-16/11:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
MKS ZABORZE |
5:0 |
2024-03-17/10:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
4:1 |
2024-03-17/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
5:1 |
2024-03-17/10:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
0:4 |
2024-03-17/13:30 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
1:3 |
Kolejka nr 13 |
2023-11-18/10:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
8:0 |
2023-11-19/10:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
4:2 |
2023-11-19/10:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
MKS ZABORZE |
0:3 |
2023-11-19/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
2:0 |
2023-11-19/11:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
3:3 |
2023-11-19/13:30 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
4:1 |
Kolejka nr 12 |
2023-11-09/18:30 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
4:6 |
2023-11-11/10:00 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
AP TEAM GLIWICE |
0:6 |
2023-11-12/09:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
0:2 |
2023-11-12/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
0:0 |
2023-11-12/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
0:2 |
2023-11-12/10:30 |
MKS ZABORZE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
1:5 |
Kolejka nr 11 |
2023-11-03/09:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
12:2 |
2023-11-04/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
2:0 |
2023-11-05/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
2:1 |
2023-11-05/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
2:1 |
2023-11-05/15:30 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
MKS ZABORZE |
0:3 |
2023-11-16/18:30 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
4:4 |
Kolejka nr 10 |
2023-10-25/16:40 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
2:3 |
2023-10-29/09:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
0:8 |
2023-10-29/10:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
6:0 |
2023-10-29/10:30 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
0:5 |
2023-10-29/10:30 |
MKS ZABORZE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
0:5 |
2024-03-28/15:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
3:3 |
Kolejka nr 9 |
2023-10-21/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
4:1 |
2023-10-22/00:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
0:3 |
2023-10-22/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
MKS ZABORZE |
3:1 |
2023-10-22/10:00 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
KS CARBO GLIWICE |
2:2 |
2023-10-22/11:30 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
7:0 |
2023-10-23/16:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
3:0 |
Kolejka nr 8 |
2023-10-14/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
3:0 |
2023-10-15/09:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
0:2 |
2023-10-15/10:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
0:4 |
2023-10-15/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
1:2 |
2023-10-15/10:00 |
MKS ZABORZE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
0:2 |
2023-10-16/19:00 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
1:7 |
Kolejka nr 7 |
2023-10-06/18:30 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
AP TEAM GLIWICE |
1:4 |
2023-10-08/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
1:0 |
2023-10-08/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
5:0 |
2023-10-08/10:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
0:2 |
2023-10-08/14:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
15:0 |
2023-10-08/15:45 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
0:5 |
Kolejka nr 6 |
2023-09-30/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
0:6 |
2023-09-30/09:30 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
MKS ZABORZE |
2:2 |
2023-10-01/09:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
0:6 |
2023-10-01/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
3:0 |
2023-10-01/11:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
1:1 |
2023-10-18/16:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
0:3 |
Kolejka nr 5 |
2023-09-24/09:00 |
MKS ZABORZE |
- |
KS CARBO GLIWICE |
1:1 |
2023-09-24/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
4:3 |
2023-09-24/10:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
8:0 |
2023-09-24/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
4:1 |
2023-09-24/14:00 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
3:0 |
2023-09-24/14:30 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
0:1 |
Kolejka nr 4 |
2023-09-16/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
4:2 |
2023-09-17/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
3:0 |
2023-09-17/10:00 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
1:4 |
2023-09-17/10:00 |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
- |
MKS ZABORZE |
4:0 |
2023-09-18/18:30 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
0:7 |
2023-09-19/17:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
2:1 |
Kolejka nr 3 |
2023-09-09/10:00 |
MKS ZABORZE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
0:2 |
2023-09-10/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
0:4 |
2023-09-10/10:00 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
2:2 |
2023-09-10/10:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
6:1 |
2023-09-10/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
3:1 |
2023-09-10/12:30 |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
1:6 |
Kolejka nr 2 |
2023-09-02/09:00 |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
- |
AP TEAM GLIWICE |
1:4 |
2023-09-03/10:00 |
KS SILESIA MIECHOWICE |
- |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
4:2 |
2023-09-03/10:00 |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
- |
MKS ZABORZE |
1:2 |
2023-09-03/11:30 |
SKS GWAREK III ZABRZE |
- |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
4:1 |
2023-10-04/16:30 |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
- |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
2:2 |
2023-11-25/16:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
GKS GWAREK ORNONTOWICE |
0:3 |
Kolejka nr 1 |
2023-08-26/10:00 |
MKS ZABORZE |
- |
MKS CONCORDIA KNURÓW |
0:5 |
2023-08-27/09:00 |
KF AKADEMIA PYSKOWICE |
- |
SKS GWAREK III ZABRZE |
2:9 |
2023-08-27/10:00 |
TS SZOMBIERKI BYTOM |
- |
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE |
2:4 |
2023-08-27/10:00 |
KS MOSiR STAL ZABRZE |
- |
UKS RUCH RADZIONKÓW |
3:1 |
2023-08-27/11:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KS SILESIA MIECHOWICE |
2:2 |
2023-09-12/17:00 |
KS CARBO GLIWICE |
- |
KS MOSiR SPARTA ZABRZE |
2:3 |