Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS SPARTA TWORÓG | 15 | 43 | 14 | 1 | 0 | 196:24 |
2 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 16 | 27 | 8 | 3 | 5 | 62:48 |
3 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 16 | 21 | 7 | 0 | 9 | 57:103 |
4 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 15 | 19 | 6 | 1 | 8 | 47:91 |
5 | LKS DRAGON RUSINOWICE | 16 | 4 | 1 | 1 | 14 | 20:116 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-05/18:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 14:2 |
2024-06-10/17:30 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 3:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-05/18:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 14:2 |
2024-06-10/17:30 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 3:2 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-11/19:00 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | LKS SPARTA TWORÓG | 2:2 |
2024-06-12/18:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 3:4 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/18:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 1:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/18:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 0:4 |
2024-05-29/19:00 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 3:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-22/18:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 0:6 |
2024-05-22/19:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS SPARTA TWORÓG | 2:13 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-15/18:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS SPARTA TWORÓG | 2:10 |
2024-05-15/19:30 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 8:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-08/16:30 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 5:3 |
2024-05-08/19:30 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 14:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/19:00 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 4:7 |
2024-04-24/19:30 | LKS SPARTA TWORÓG | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 11:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 2:4 |
2024-05-25/12:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 5:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/11:00 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 2:1 |
2024-04-30/20:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 13:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-15/19:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 9:3 |
2023-11-19/12:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS SPARTA TWORÓG | 1:24 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-08/19:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 8:2 |
2023-11-12/12:00 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 4:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-25/18:30 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 13:1 |
2023-10-25/19:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 18:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-18/18:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 8:1 |
2023-10-22/11:00 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 4:4 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/11:00 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 7:0 |
2023-10-11/19:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 17:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-04/18:30 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 17:0 |
2023-10-14/11:00 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 8:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-01/12:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 0:4 |
2023-10-17/19:00 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | LKS SPARTA TWORÓG | 1:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-20/19:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 1:6 |
2023-09-21/19:00 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | LKS SPARTA TWORÓG | 4:15 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-12/17:45 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 3:2 |
2023-10-04/18:15 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | 7:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-06/19:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS SPARTA TWORÓG | 0:15 |
2023-09-24/11:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-20/18:00 | PAUZJE | - | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-13/19:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-20/17:30 | PAUZJE | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-27/19:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-04/17:00 | PAUZJE | - | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-11/17:00 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-18/18:00 | PAUZJE | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-29/12:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-08/19:00 | PAUZJE | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-15/17:00 | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-16/12:00 | KS ZIELONI ZBOROWSKIE | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |