Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 17 | 48 | 16 | 0 | 1 | 87:18 |
2 | LKS BESTWINA | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 60:27 |
3 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 55:35 |
4 | GKS CZARNI JAWORZE | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 61:29 |
5 | LKS CZANIEC | 16 | 24 | 8 | 0 | 8 | 47:71 |
6 | LKS ZAPORA WAPIENICA | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 44:63 |
7 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 17 | 18 | 6 | 0 | 11 | 36:56 |
8 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 17 | 16 | 5 | 1 | 11 | 46:60 |
9 | LKS PASJONAT DANKOWICE | 17 | 12 | 4 | 0 | 13 | 30:92 |
10 | KS SIÓDEMKA TYCHY | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 25:40 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 3:9 |
2024-06-08/12:00 | LKS BESTWINA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 9:1 |
2024-06-08/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 1:4 |
2024-06-09/14:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 4:2 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 3:9 |
2024-06-08/12:00 | LKS BESTWINA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 9:1 |
2024-06-08/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 1:4 |
2024-06-09/14:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 4:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/10:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 4:2 |
2024-06-02/11:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:0 |
2024-06-02/12:00 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | - | LKS BESTWINA | 2:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-16/18:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 2:9 |
2024-05-25/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 3:0 |
2024-05-26/15:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 3:0 |
2024-05-26/16:00 | LKS BESTWINA | - | LKS CZANIEC | 10:1 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 1:6 |
2024-05-19/11:00 | LKS CZANIEC | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 5:3 |
2024-05-19/13:00 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 1:1 |
2024-05-29/18:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS BESTWINA | 0:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 0:6 |
2024-05-11/11:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 1:2 |
2024-05-11/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS CZANIEC | 4:1 |
2024-05-12/11:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 5:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | LKS BESTWINA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 9:0 |
2024-05-05/11:00 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 7:2 |
2024-05-05/14:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 8:0 |
2024-05-16/18:30 | LKS CZANIEC | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 0:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | LKS CZANIEC | 8:4 |
2024-04-27/10:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 3:1 |
2024-04-27/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS BESTWINA | 2:1 |
2024-04-28/12:00 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 3:7 |
2024-04-20/11:00 | LKS BESTWINA | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 0:2 |
2024-05-01/16:30 | LKS CZANIEC | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 5:4 |
2024-05-22/18:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 2:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | LKS BESTWINA | 0:3 |
2024-04-14/11:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 5:1 |
2024-04-14/11:00 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | - | LKS CZANIEC | 2:4 |
2024-05-21/18:30 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/12:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 11:0 |
2023-10-29/10:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS BESTWINA | 4:1 |
2023-10-29/13:00 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | - | GKS CZARNI JAWORZE | 3:2 |
2023-11-09/19:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS CZANIEC | 8:0 |
2023-11-11/10:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 3:0 |
2023-10-21/11:00 | LKS BESTWINA | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 3:1 |
2023-10-21/12:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 5:3 |
2023-10-22/10:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 3:7 |
2023-11-12/09:30 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS CZANIEC | 9:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/09:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2:6 |
2023-10-15/10:00 | LKS CZANIEC | - | LKS BESTWINA | 2:3 |
2023-10-15/10:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 3:2 |
2023-10-15/11:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 6:5 |
2023-10-17/15:30 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 8:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS CZANIEC | 3:6 |
2023-10-07/10:30 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 7:3 |
2023-10-07/12:00 | LKS BESTWINA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:1 |
2023-10-08/09:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 3:6 |
2023-10-08/10:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 2:6 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/09:00 | TS PODBESKIDZIE S.A.III | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 3:2 |
2023-09-30/12:00 | LKS BESTWINA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 3:0 |
2023-10-01/10:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 4:2 |
2023-10-01/10:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 0:2 |
2023-10-01/13:30 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 5:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-21/19:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:9 |
2023-09-23/12:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 1:2 |
2023-09-23/13:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 5:2 |
2023-09-23/13:45 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS BESTWINA | 0:7 |
2023-09-24/10:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS CZANIEC | 7:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-15/18:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 2:3 |
2023-09-16/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 6:1 |
2023-09-16/12:00 | LKS BESTWINA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 1:3 |
2023-11-05/10:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 0:1 |
2023-11-05/10:00 | LKS CZANIEC | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 4:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/09:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 0:7 |
2023-09-09/10:30 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS BESTWINA | 7:2 |
2023-09-10/09:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 0:3 |
2023-09-10/10:00 | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | - | LKS CZANIEC | 2:5 |
2023-09-10/16:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 0:10 |
2023-09-02/12:00 | LKS BESTWINA | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | 4:1 |
2023-09-03/10:00 | LKS CZANIEC | - | TS PODBESKIDZIE S.A.III | 3:0 |
2023-09-03/13:30 | GKS CZARNI JAWORZE | - | OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE | 0:4 |
2023-11-04/11:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 7:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | -:- |