Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 16 | 42 | 13 | 3 | 0 | 48:7 |
2 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 16 | 40 | 13 | 1 | 2 | 67:18 |
3 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 60:18 |
4 | LKS SOŁA RAJCZA | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 77:26 |
5 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 49:66 |
6 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 54:45 |
7 | LKS BESKID GILOWICE | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 32:76 |
8 | LKS LEŚNA | 16 | 6 | 2 | 0 | 14 | 16:99 |
9 | LKS SOPOTNIA | 16 | 4 | 1 | 1 | 14 | 23:71 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 4:0 |
2024-06-01/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 1:2 |
2024-06-02/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-03/18:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS LEŚNA | 6:2 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 4:0 |
2024-06-01/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 1:2 |
2024-06-02/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-03/18:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS LEŚNA | 6:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | LKS LEŚNA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 0:3 |
2024-05-25/11:30 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS SOŁA RAJCZA | 0:9 |
2024-05-26/10:00 | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 0:3 |
2024-05-26/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS BESKID GILOWICE | 4:3 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 9:0 |
2024-05-19/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 0:2 |
2024-05-19/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 2:1 |
2024-05-29/17:30 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS LEŚNA | 4:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS BESKID GILOWICE | 3:1 |
2024-05-11/14:00 | LKS LEŚNA | - | LKS SOŁA RAJCZA | 0:8 |
2024-05-12/10:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-12/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 0:9 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/13:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 0:0 |
2024-05-05/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS LEŚNA | 7:0 |
2024-05-05/10:00 | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 0:3 |
2024-06-06/18:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS BESKID GILOWICE | 8:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/17:00 | LKS LEŚNA | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-27/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS SOŁA RAJCZA | 3:1 |
2024-04-27/11:30 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 0:1 |
2024-06-05/17:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS SOŁA RAJCZA | 2:1 |
2024-04-20/13:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 2:5 |
2024-04-21/10:00 | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 0:3 |
2024-04-21/12:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS BESKID GILOWICE | 6:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-13/11:00 | LKS LEŚNA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 0:7 |
2024-04-13/13:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 5:2 |
2024-04-14/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 1:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 2:1 |
2024-04-07/10:00 | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | - | LKS SOŁA RAJCZA | 0:3 |
2024-04-07/10:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 0:2 |
2024-04-09/17:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS LEŚNA | 4:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:6 |
2023-10-21/11:00 | LKS LEŚNA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 0:6 |
2023-10-22/12:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS BESKID GILOWICE | 9:3 |
2023-10-22/15:30 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 1:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 6:2 |
2023-10-14/13:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 3:4 |
2023-10-14/13:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 2:8 |
2023-10-29/14:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS LEŚNA | 7:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 2:1 |
2023-10-07/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS SOŁA RAJCZA | 0:8 |
2023-10-07/11:00 | LKS LEŚNA | - | LKS BESKID GILOWICE | 7:3 |
2023-10-07/11:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 1:3 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 4:7 |
2023-09-30/13:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 7:2 |
2023-09-30/13:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS LEŚNA | 11:1 |
2023-10-01/14:30 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 0:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | LKS LEŚNA | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 0:5 |
2023-09-24/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 7:5 |
2023-09-24/15:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 0:10 |
2023-09-24/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS SOŁA RAJCZA | 1:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | - | LKS LEŚNA | 8:1 |
2023-09-16/13:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 0:1 |
2023-09-16/13:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS BESKID GILOWICE | 10:2 |
2023-10-28/10:30 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 5:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 11:0 |
2023-09-09/12:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 0:3 |
2023-09-09/14:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 0:6 |
2023-09-10/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 4:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 7:2 |
2023-09-02/10:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS LEŚNA | 12:0 |
2023-09-02/12:30 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS SOŁA RAJCZA | 4:1 |
2023-09-03/10:00 | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | - | LKS BESKID GILOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 3:1 |
2023-08-26/11:00 | LKS LEŚNA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 1:8 |
2023-08-26/14:00 | LKS SOŁA RAJCZA | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | 7:1 |
2023-08-27/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 1:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-27/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-03/10:00 | PAUZJE | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | LKS LEŚNA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/10:00 | PAUZJE | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-24/10:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/10:00 | PAUZJE | - | LKS SOPOTNIA - drużyna wycofana, walkower | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-22/10:00 | PAUZJE | - | LKS SOŁA RAJCZA | -:- |