Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 88:16 |
2 | ISKRA PSZCZYNA | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 30:19 |
3 | SIÓDEMKA TYCHY | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 42:22 |
4 | LKS ZAPORA WAPIENICA | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 31:39 |
5 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 32:29 |
6 | BAP PIAST GOL BIERUŃ | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 24:50 |
7 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 19:91 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/18:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | BAP PIAST GOL BIERUŃ | 4:2 |
2024-06-15/09:00 | PAUZJE | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | -:- |
2024-06-15/10:00 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | - | ISKRA PSZCZYNA | 1:2 |
2024-06-16/09:00 | SIÓDEMKA TYCHY | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:5 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/18:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | BAP PIAST GOL BIERUŃ | 4:2 |
2024-06-15/10:00 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | - | ISKRA PSZCZYNA | 1:2 |
2024-06-16/09:00 | SIÓDEMKA TYCHY | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:5 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | 7:1 |
2024-06-08/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 2:6 |
2024-06-11/16:30 | BAP PIAST GOL BIERUŃ | - | SIÓDEMKA TYCHY | 2:5 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | BAP PIAST GOL BIERUŃ | 11:0 |
2024-06-02/14:00 | SIÓDEMKA TYCHY | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 8:1 |
2024-06-10/18:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | ISKRA PSZCZYNA | 2:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:30 | BAP PIAST GOL BIERUŃ | - | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | 0:4 |
2024-05-26/11:00 | ISKRA PSZCZYNA | - | SIÓDEMKA TYCHY | 2:0 |
2024-05-26/18:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 1:11 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:30 | BAP PIAST GOL BIERUŃ | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 10:1 |
2024-05-18/10:00 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 4:0 |
2024-05-18/12:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | ISKRA PSZCZYNA | 1:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | 1:7 |
2024-05-11/11:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | SIÓDEMKA TYCHY | 2:2 |
2024-05-12/11:00 | ISKRA PSZCZYNA | - | BAP PIAST GOL BIERUŃ | 4:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-08/16:00 | SIÓDEMKA TYCHY | - | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | 3:2 |
2024-05-08/17:30 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 10:0 |
2024-05-29/18:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | ISKRA PSZCZYNA | 4:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/11:00 | ISKRA PSZCZYNA | - | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | 2:0 |
2024-05-06/18:00 | BAP PIAST GOL BIERUŃ | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 1:6 |
2024-05-30/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | SIÓDEMKA TYCHY | 3:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 1:9 |
2024-04-28/09:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 7:1 |
2024-04-28/12:00 | SIÓDEMKA TYCHY | - | BAP PIAST GOL BIERUŃ | 3:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/11:00 | ISKRA PSZCZYNA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 1:1 |
2024-05-15/17:00 | BAP PIAST GOL BIERUŃ | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 0:5 |
2024-05-23/18:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | SIÓDEMKA TYCHY | 0:7 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 15:2 |
2024-04-13/12:00 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | - | BAP PIAST GOL BIERUŃ | 1:2 |
2024-04-13/16:00 | SIÓDEMKA TYCHY | - | ISKRA PSZCZYNA | 5:3 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-05/18:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | 1:1 |
2024-04-06/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | BAP PIAST GOL BIERUŃ | 3:5 |
2024-04-07/11:00 | ISKRA PSZCZYNA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/10:00 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 8:2 |
2024-03-23/14:00 | SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 5:0 |
2024-03-29/10:00 | BAP PIAST GOL BIERUŃ | - | ISKRA PSZCZYNA | 2:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/10:00 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | - | SIÓDEMKA TYCHY | 2:0 |
2024-04-02/11:00 | ISKRA PSZCZYNA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 4:1 |
2024-04-10/18:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:9 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/09:00 | PAUZJE | - | BAP PIAST GOL BIERUŃ | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/09:00 | PAUZJE | - | SIÓDEMKA TYCHY | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | PAUZJE | - | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | PAUZJE | - | ISKRA PSZCZYNA | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-08/17:00 | BAP PIAST GOL BIERUŃ | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | PAUZJE | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | SIÓDEMKA TYCHY | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | PAUZJE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/11:00 | ISKRA PSZCZYNA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/09:00 | PAUZJE | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | -:- |