Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 61:18 |
2 | SMS TYCHY | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 61:19 |
3 | RKP SP ROW RYBNIK | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 49:24 |
4 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 41:32 |
5 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 27:42 |
6 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 26:32 |
7 | KS UNIA RACIBÓRZ | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 21:83 |
8 | KP GKS TYCHY S.A. | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 10:46 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/14:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | SMS TYCHY | 0:2 |
2024-06-14/18:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:2 |
2024-06-16/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:8 |
2024-06-16/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 3:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/14:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | SMS TYCHY | 0:2 |
2024-06-14/18:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:2 |
2024-06-16/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:8 |
2024-06-16/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 3:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/10:00 | SMS TYCHY | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 8:0 |
2024-06-08/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | RKP SP ROW RYBNIK | 3:2 |
2024-06-09/09:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:1 |
2024-06-09/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | RKP SP ROW RYBNIK | 2:2 |
2024-06-01/11:30 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 5:1 |
2024-06-01/16:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 0:2 |
2024-06-05/18:00 | SMS TYCHY | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 8:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-23/18:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 3:3 |
2024-05-25/13:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | SMS TYCHY | 0:7 |
2024-05-26/09:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 4:1 |
2024-05-26/14:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KP GKS TYCHY S.A. | 6:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 4:2 |
2024-05-18/12:00 | SMS TYCHY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:5 |
2024-05-18/16:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | 2:5 |
2024-05-19/10:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 2:4 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 11:1 |
2024-05-11/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KP GKS TYCHY S.A. | 4:1 |
2024-05-11/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | SMS TYCHY | 2:5 |
2024-05-12/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 3:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/10:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:3 |
2024-05-04/10:00 | SMS TYCHY | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:1 |
2024-05-05/09:30 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KP GKS TYCHY S.A. | 0:1 |
2024-05-06/18:30 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | RKP SP ROW RYBNIK | 3:10 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 5:1 |
2024-04-28/10:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:5 |
2024-04-28/13:30 | SMS TYCHY | - | KP GKS TYCHY S.A. | 7:0 |
2024-04-28/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | RKP SP ROW RYBNIK | 1:3 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 6:2 |
2024-04-20/12:30 | RKP SP ROW RYBNIK | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:3 |
2024-04-21/09:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:4 |
2024-05-30/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | SMS TYCHY | 2:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:1 |
2024-04-13/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:0 |
2024-04-14/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | KP GKS TYCHY S.A. | 3:1 |
2024-04-14/14:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | SMS TYCHY | 1:9 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/12:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:1 |
2024-04-07/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | RKP SP ROW RYBNIK | 3:1 |
2024-04-07/15:00 | SMS TYCHY | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 1:0 |
2024-04-07/16:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 0:3 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-03/16:30 | RKP SP ROW RYBNIK | - | KP GKS TYCHY S.A. | 3:0 |
2024-04-03/17:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:4 |
2024-04-04/17:30 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 6:0 |
2024-04-24/18:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | SMS TYCHY | 1:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/14:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 3:2 |
2024-03-23/19:30 | SMS TYCHY | - | RKP SP ROW RYBNIK | 0:4 |
2024-03-24/09:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:3 |
2024-03-24/14:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:8 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-15/10:30 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | SMS TYCHY | 3:6 |
2024-03-16/13:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 7:0 |
2024-03-18/18:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 0:2 |
2024-05-04/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 1:1 |