Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 14 | 40 | 13 | 1 | 0 | 104:16 |
2 | RKP SP ROW RYBNIK | 14 | 33 | 10 | 3 | 1 | 78:31 |
3 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 14 | 27 | 9 | 0 | 5 | 88:38 |
4 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 47:42 |
5 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 46:38 |
6 | APN SMS TYCHY | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 36:62 |
7 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 55:51 |
8 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 18:194 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-05/16:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | RKP SP ROW RYBNIK | 1:4 |
2023-11-18/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:0 |
2023-11-18/13:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 9:0 |
2023-11-26/13:15 | APN SMS TYCHY | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:4 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-05/16:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | RKP SP ROW RYBNIK | 1:4 |
2023-11-18/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:0 |
2023-11-18/13:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 9:0 |
2023-11-26/13:15 | APN SMS TYCHY | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:4 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-09/16:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4:2 |
2023-11-11/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:1 |
2023-11-11/11:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 8:2 |
2023-11-12/14:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | APN SMS TYCHY | 2:9 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/09:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 0:8 |
2023-11-04/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | RKP SP ROW RYBNIK | 3:8 |
2023-11-04/12:30 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:2 |
2023-11-04/16:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | APN SMS TYCHY | 7:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:1 |
2023-10-28/12:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4:8 |
2023-10-28/14:00 | APN SMS TYCHY | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 1:2 |
2023-11-15/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 5:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-22/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | APN SMS TYCHY | 3:3 |
2023-10-22/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 21:0 |
2023-10-22/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:0 |
2023-10-22/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 2:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 6:4 |
2023-10-15/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | RKP SP ROW RYBNIK | 3:12 |
2023-10-15/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4:2 |
2023-10-15/18:30 | APN SMS TYCHY | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:5 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 25:0 |
2023-10-07/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:3 |
2023-10-08/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 3:1 |
2023-10-08/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | APN SMS TYCHY | 9:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | APN SMS TYCHY | 6:1 |
2023-10-01/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:15 |
2023-10-19/16:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 6:2 |
2023-10-26/20:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 4:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/09:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 6:11 |
2023-09-24/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:6 |
2023-09-24/14:00 | APN SMS TYCHY | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 9:3 |
2023-10-11/19:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | RKP SP ROW RYBNIK | 1:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-14/18:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:1 |
2023-09-16/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 11:2 |
2023-09-16/14:00 | APN SMS TYCHY | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:3 |
2023-09-28/16:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 17:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 12:1 |
2023-09-09/15:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | RKP SP ROW RYBNIK | 3:3 |
2023-09-10/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | APN SMS TYCHY | 1:1 |
2023-09-27/16:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 2:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:19 |
2023-09-03/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:1 |
2023-09-03/14:00 | APN SMS TYCHY | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:4 |
2023-11-02/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | 13:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 3:2 |
2023-08-26/13:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 21:1 |
2023-08-27/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 1:5 |
2023-08-27/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | APN SMS TYCHY | 10:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-20/09:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:1 |
2023-08-20/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 1:9 |
2023-08-20/14:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:3 |
2023-08-20/16:00 | APN SMS TYCHY | - | RKP SP ROW RYBNIK | 0:3 |