Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 69:11 |
2 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 54:34 |
3 | LKS ZGODA REPTY | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 60:47 |
4 | TS SZOMBIERKI BYTOM | 12 | 15 | 5 | 0 | 7 | 40:54 |
5 | UKS UNIA STRZYBNICA | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 29:37 |
6 | LKS SOKÓŁ ORZECH | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 27:50 |
7 | KS SILESIA MIECHOWICE | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 11:57 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-21/17:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:7 |
2023-11-24/16:30 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 5:1 |
2023-11-25/00:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2023-11-26/13:00 | LKS ZGODA REPTY | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-21/17:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 1:7 |
2023-11-24/16:30 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 5:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/10:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | LKS ZGODA REPTY | 6:2 |
2023-11-18/10:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 2:4 |
2023-11-19/09:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 5:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/10:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 3:5 |
2023-11-11/10:00 | LKS ZGODA REPTY | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 2:3 |
2023-11-11/14:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 5:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 3:1 |
2023-11-04/10:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | LKS ZGODA REPTY | 0:6 |
2023-11-12/15:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 3:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:3 |
2023-10-28/10:00 | LKS ZGODA REPTY | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 3:3 |
2023-11-08/16:30 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 1:4 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 0:2 |
2023-10-21/10:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS ZGODA REPTY | 5:8 |
2023-10-22/09:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 6:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/09:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 7:0 |
2023-10-14/10:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | LKS ZGODA REPTY | 1:8 |
2023-10-14/10:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 2:4 |
2023-10-07/10:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 2:5 |
2023-10-07/11:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 4:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/09:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 6:0 |
2023-09-30/10:00 | LKS ZGODA REPTY | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 2:1 |
2023-09-30/10:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 0:13 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/09:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 2:5 |
2023-09-23/10:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 0:4 |
2023-09-24/09:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | LKS ZGODA REPTY | 10:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 3:2 |
2023-09-16/10:00 | LKS ZGODA REPTY | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 8:0 |
2023-09-16/10:30 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 5:7 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/09:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS ZGODA REPTY | 13:5 |
2023-09-09/11:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 4:1 |
2023-09-09/11:30 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 1:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-06/17:30 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 0:7 |
2023-09-13/17:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | KS SILESIA MIECHOWICE | 4:0 |
2023-09-13/17:30 | LKS ZGODA REPTY | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 10:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/09:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | UKS UNIA STRZYBNICA | 8:5 |
2023-09-02/10:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | 4:2 |
2023-09-02/10:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | 0:6 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-06/17:30 | PAUZJE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/10:00 | KS SILESIA MIECHOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | PAUZJE | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/10:00 | UKS UNIA STRZYBNICA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | PAUZJE | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/10:00 | PAUZJE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/09:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | PAUZJE | - | KS SILESIA MIECHOWICE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/09:00 | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/10:00 | PAUZJE | - | UKS UNIA STRZYBNICA | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/10:00 | PAUZJE | - | LKS SOKÓŁ ORZECH | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-25/00:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | - | TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2023-11-26/13:00 | LKS ZGODA REPTY | - | PAUZJE | -:- |