Rybnik: C2 Trampkarz "PLTM 2007 A RYBNIK" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 10 20 6 2 2 36:25
2 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 10 19 5 4 1 27:14
3 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 10 16 5 1 4 52:21
4 UKS RUPTAWA 10 12 4 0 6 31:40
5 LKS ORZEŁ PALOWICE 10 11 3 2 5 19:23
6 KS RYMER RYBNIK 10 7 2 1 7 20:62
Kolejka nr 10
2020-11-13/14:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 1:0
2020-11-14/10:00 UKS RUPTAWA - KS RYMER RYBNIK 7:4
2020-11-14/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 1:1
Kolejka nr 10
2020-11-13/14:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 1:0
2020-11-14/10:00 UKS RUPTAWA - KS RYMER RYBNIK 7:4
2020-11-14/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 1:1
Kolejka nr 9
2020-11-07/10:00 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 3:3
2020-11-07/10:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - UKS RUPTAWA 6:2
2020-11-10/19:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:0
Kolejka nr 8
2020-10-30/14:30 KS RYMER RYBNIK - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2:11
2020-11-12/14:30 UKS RUPTAWA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 1:4
2020-11-21/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - LKS ORZEŁ PALOWICE 0:0
Kolejka nr 7
2020-10-25/09:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 3:3
2020-10-25/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS RUPTAWA 0:2
2020-10-25/14:30 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS RYMER RYBNIK 4:1
Kolejka nr 6
2020-10-17/10:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 15:0
2020-10-18/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - UKS RUPTAWA 5:1
2020-11-28/13:00 KS RYMER RYBNIK - LKS ORZEŁ PALOWICE 1:5
Kolejka nr 5
2020-10-09/16:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE 7:1
2020-10-09/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 3:0
2020-10-10/11:30 KS RYMER RYBNIK - UKS RUPTAWA 6:5
Kolejka nr 4
2020-10-03/09:30 UKS RUPTAWA - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 5:4
2020-10-04/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - KS RYMER RYBNIK 9:0
2020-10-05/16:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 4:4
Kolejka nr 3
2020-09-25/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - UKS RUPTAWA 8:1
2020-09-26/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 0:1
2020-09-29/16:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - KS RYMER RYBNIK 2:3
Kolejka nr 2
2020-09-18/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 3:2
2020-09-19/09:00 KS RYMER RYBNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 0:9
2020-09-19/09:30 UKS RUPTAWA - LKS ORZEŁ PALOWICE 6:1
Kolejka nr 1
2020-09-08/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS RYMER RYBNIK 7:0
2020-09-11/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 1:2
2020-09-12/09:30 UKS RUPTAWA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 1:2