Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 66:17 |
2 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 32:28 |
3 | TS TARNOWICZANKA | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 33:63 |
4 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 37:41 |
5 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 21:52 |
6 | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 39:27 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 2:11 |
2023-11-04/10:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | TS TARNOWICZANKA | 1:8 |
2023-11-05/14:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | 4:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 2:11 |
2023-11-04/10:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | TS TARNOWICZANKA | 1:8 |
2023-11-05/14:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | 4:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | TS TARNOWICZANKA | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 4:0 |
2023-10-28/11:00 | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:0 |
2023-10-29/10:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 4:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 3:6 |
2023-10-21/12:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 2:1 |
2023-10-22/09:30 | TS TARNOWICZANKA | - | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | 2:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/10:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | TS TARNOWICZANKA | 8:1 |
2023-10-15/09:00 | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 0:3 |
2023-10-15/11:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 3:4 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | TS TARNOWICZANKA | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 2:2 |
2023-10-07/13:00 | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 1:5 |
2023-10-08/12:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 0:8 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 13:1 |
2023-09-30/10:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 3:3 |
2023-10-01/10:30 | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 1:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/10:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | 6:0 |
2023-09-23/10:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 3:1 |
2023-10-04/16:30 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | TS TARNOWICZANKA | 3:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 4:0 |
2023-09-16/12:00 | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | - | TS TARNOWICZANKA | 31:0 |
2023-09-19/17:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 11:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/12:00 | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | - | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | 3:0 |
2023-09-10/10:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 6:1 |
2023-09-13/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | 2:5 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA | 6:7 |
2023-09-02/10:00 | KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | TS TARNOWICZANKA | 9:6 |
2023-09-02/10:00 | KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA | - | TS GWAREK III TARNOWSKIE GÓRY | 2:1 |