Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 92:13 |
2 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 43:26 |
3 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 29:31 |
4 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 32:23 |
5 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 15:57 |
6 | KS RAFAKO RACIBÓRZ | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 13:74 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-05/17:30 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | 1:0 |
2024-06-08/09:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:4 |
2024-06-08/10:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | KS RAFAKO RACIBÓRZ | 8:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-05/17:30 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | 1:0 |
2024-06-08/09:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:4 |
2024-06-08/10:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | KS RAFAKO RACIBÓRZ | 8:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | KS RAFAKO RACIBÓRZ | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:4 |
2024-06-02/09:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 1:0 |
2024-06-02/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 13:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | KS RAFAKO RACIBÓRZ | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 0:1 |
2024-05-26/09:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:2 |
2024-05-26/11:30 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 7:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 13:1 |
2024-05-18/10:00 | KS RAFAKO RACIBÓRZ | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | 1:2 |
2024-05-29/17:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 4:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/17:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:3 |
2024-05-10/18:30 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 2:1 |
2024-05-11/10:00 | KS RAFAKO RACIBÓRZ | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 1:8 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | KS RAFAKO RACIBÓRZ | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 0:5 |
2024-05-04/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 6:1 |
2024-05-05/09:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | - | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | 7:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | KS RAFAKO RACIBÓRZ | 11:1 |
2024-04-28/09:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | 3:3 |
2024-04-28/11:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:9 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 0:8 |
2024-04-20/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | 14:1 |
2024-04-21/11:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KS RAFAKO RACIBÓRZ | 7:6 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | - | KS RAFAKO RACIBÓRZ | 5:2 |
2024-04-13/17:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:9 |
2024-04-14/10:30 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | 1:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/09:30 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS RAFAKO RACIBÓRZ | 23:1 |
2024-04-06/10:00 | KS GÓRNIK BOGUSZOWICE | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 3:3 |
2024-04-10/18:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK | 5:2 |