Rybnik: C2 Trampkarz "PLTM 2010 B RYBNIK wiosna" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III 7 19 6 1 0 61:6
2 KS DECOR BEŁK 8 19 6 1 1 36:12
3 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 8 15 5 0 3 25:27
4 UKS RAP RYBNIK 8 9 3 0 5 32:34
5 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 8 6 2 0 6 18:48
6 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 7 0 0 0 7 10:55
Kolejka nr 8
2024-05-25/11:00 UKS RAP RYBNIK - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2:3
2024-05-25/17:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2024-05-27/19:15 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - KS DECOR BEŁK 1:9
Kolejka nr 8
2024-05-25/11:00 UKS RAP RYBNIK - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2:3
2024-05-27/19:15 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - KS DECOR BEŁK 1:9
Kolejka nr 7
2024-05-18/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - UKS RAP RYBNIK 2:6
2024-05-18/10:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS DECOR BEŁK 2:4
2024-05-19/09:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III 0:6
Kolejka nr 6
2024-05-11/09:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 10:0
2024-05-11/10:00 UKS RAP RYBNIK - KS DECOR BEŁK 0:4
2024-05-12/13:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 10:2
Kolejka nr 5
2024-05-04/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2:7
2024-05-04/15:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III - KS DECOR BEŁK 3:3
2024-05-05/09:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - UKS RAP RYBNIK 2:7
Kolejka nr 4
2024-04-27/10:00 UKS RAP RYBNIK - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III 0:8
2024-04-27/10:00 KS DECOR BEŁK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 5:0
2024-04-27/10:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 3:0
Kolejka nr 3
2024-04-18/17:00 KS DECOR BEŁK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 3:1
2024-04-20/10:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - UKS RAP RYBNIK 5:3
2024-04-20/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III 1:11
Kolejka nr 2
2024-04-13/10:00 KS DECOR BEŁK - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 1:3
2024-04-13/12:00 UKS RAP RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 12:3
2024-04-13/15:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 18:0
Kolejka nr 1
2024-04-06/10:00 KS DECOR BEŁK - UKS RAP RYBNIK 7:2
2024-04-06/10:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III 2:5
2024-04-06/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 0:4
Kolejka nr 8
2024-05-25/17:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 9
2024-06-01/09:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
2024-06-01/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS DECOR BEŁK -:-
2024-06-01/15:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III - UKS RAP RYBNIK -:-
Kolejka nr 10
2024-06-08/10:00 UKS RAP RYBNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II -:-
2024-06-08/10:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2024-06-09/15:30 KS DECOR BEŁK - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. III -:-