III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Tychy - Bielsko-Biała" Grupa 5 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 5 12 4 0 1 18:8
2 UNIA BIERUŃ STARY 4 9 3 0 1 20:2
3 SIÓDEMKA TYCHY 5 9 3 0 2 13:9
4 ISKRA PSZCZYNA 4 6 2 0 2 17:13
5 SOKÓŁ WOLA 6 0 0 0 6 6:42
Kolejka nr 7
2022-05-16/18:00 UNIA BIERUŃ STARY - SOKÓŁ WOLA 6:0
2022-05-21/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-05-22/09:00 PAUZJE - ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 7
2022-05-16/18:00 UNIA BIERUŃ STARY - SOKÓŁ WOLA 6:0
Kolejka nr 6
2022-05-13/17:00 SOKÓŁ WOLA - SIÓDEMKA TYCHY 1:2
2022-05-14/09:00 ISKRA PSZCZYNA - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 1:5
Kolejka nr 5
2022-05-06/17:00 SOKÓŁ WOLA - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 1:5
Kolejka nr 4
2022-04-30/09:00 ISKRA PSZCZYNA - SOKÓŁ WOLA 12:2
2022-05-01/09:00 SIÓDEMKA TYCHY - UNIA BIERUŃ STARY 0:1
Kolejka nr 3
2022-04-23/09:00 UNIA BIERUŃ STARY - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 1:2
2022-04-24/09:00 SIÓDEMKA TYCHY - ISKRA PSZCZYNA 2:3
Kolejka nr 2
2022-04-08/17:00 SOKÓŁ WOLA - UNIA BIERUŃ STARY 0:12
2022-04-09/12:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - SIÓDEMKA TYCHY 2:4
Kolejka nr 1
2022-04-14/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - SOKÓŁ WOLA 5:2
2022-04-28/17:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - ISKRA PSZCZYNA 4:1
Kolejka nr 1
2022-04-02/09:00 UNIA BIERUŃ STARY - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2022-04-09/09:00 ISKRA PSZCZYNA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2022-04-24/09:00 PAUZJE - SOKÓŁ WOLA -:-
Kolejka nr 4
2022-05-01/13:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2022-05-08/09:00 PAUZJE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2022-05-21/09:00 UNIA BIERUŃ STARY - ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 6
2022-05-15/09:00 PAUZJE - UNIA BIERUŃ STARY -:-
Kolejka nr 7
2022-05-21/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-05-22/09:00 PAUZJE - ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 8
2022-05-27/17:00 SOKÓŁ WOLA - PAUZJE -:-
2022-05-28/09:00 ISKRA PSZCZYNA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2022-05-29/12:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - UNIA BIERUŃ STARY -:-
Kolejka nr 9
2022-06-03/17:00 SOKÓŁ WOLA - ISKRA PSZCZYNA -:-
2022-06-04/09:00 UNIA BIERUŃ STARY - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2022-06-05/09:00 PAUZJE - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 10
2022-06-11/09:00 ISKRA PSZCZYNA - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2022-06-11/09:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - SOKÓŁ WOLA -:-
2022-06-11/13:00 SIÓDEMKA TYCHY - PAUZJE -:-