Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 39:20 |
2 | UKS RAP RYBNIK | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 36:26 |
3 | KS DECOR BEŁK | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 48:18 |
4 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 33:27 |
5 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 28:43 |
6 | KS SZCZERBICE | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 13:63 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 3:0 |
2023-11-04/10:00 | KS SZCZERBICE | - | UKS RAP RYBNIK | 1:8 |
2023-11-05/09:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | - | KS DECOR BEŁK | 4:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 3:0 |
2023-11-04/10:00 | KS SZCZERBICE | - | UKS RAP RYBNIK | 1:8 |
2023-11-05/09:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | - | KS DECOR BEŁK | 4:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/09:00 | KS DECOR BEŁK | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 6:2 |
2023-10-29/10:00 | UKS RAP RYBNIK | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | 1:0 |
2023-10-29/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | KS SZCZERBICE | 7:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | KS SZCZERBICE | - | KS DECOR BEŁK | 1:13 |
2023-10-21/10:00 | UKS RAP RYBNIK | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 4:2 |
2023-11-12/09:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 6:4 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/09:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS SZCZERBICE | 5:1 |
2023-10-14/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | 3:4 |
2023-10-14/10:00 | KS DECOR BEŁK | - | UKS RAP RYBNIK | 4:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/11:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | - | KS SZCZERBICE | 10:2 |
2023-10-08/11:00 | UKS RAP RYBNIK | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 7:4 |
2023-10-08/13:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | KS DECOR BEŁK | 4:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | KS DECOR BEŁK | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | 6:1 |
2023-10-01/10:00 | UKS RAP RYBNIK | - | KS SZCZERBICE | 5:1 |
2023-10-03/16:30 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 7:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/10:00 | KS SZCZERBICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 2:4 |
2023-09-23/10:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS DECOR BEŁK | 1:4 |
2023-09-28/19:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | - | UKS RAP RYBNIK | 1:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | 2:3 |
2023-09-16/10:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS SZCZERBICE | 6:1 |
2023-09-17/14:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | UKS RAP RYBNIK | 7:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/13:00 | KS SZCZERBICE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 2:2 |
2023-09-10/10:00 | UKS RAP RYBNIK | - | KS DECOR BEŁK | 2:2 |
2023-09-10/13:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 1:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | UKS RAP RYBNIK | 4:7 |
2023-09-02/10:00 | KS DECOR BEŁK | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 1:2 |
2023-09-03/10:00 | KS SZCZERBICE | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II | 2:3 |