Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 56:17 |
2 | RUCH II CHORZÓW S.A. | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 51:21 |
3 | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 51:20 |
4 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 27:20 |
5 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 35:32 |
6 | AKS MIKOŁÓW | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 31:30 |
7 | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 28:50 |
8 | MKS GÓRNIK WESOŁA | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 17:68 |
9 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4:42 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/16:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 6:1 |
2024-06-09/09:00 | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 10:2 |
2024-06-09/11:30 | AKS MIKOŁÓW | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 6:1 |
2024-06-09/16:30 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | 3:1 |
2024-06-09/18:00 | PAUZJE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/16:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 6:1 |
2024-06-09/09:00 | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 10:2 |
2024-06-09/11:30 | AKS MIKOŁÓW | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 6:1 |
2024-06-09/16:30 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | 3:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 3:0 |
2024-06-02/12:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 2:7 |
2024-06-02/15:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 0:3 |
2024-06-04/18:30 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | AKS MIKOŁÓW | 3:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-24/19:30 | AKS MIKOŁÓW | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 5:6 |
2024-05-25/15:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | 9:0 |
2024-05-26/09:00 | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 2:3 |
2024-05-26/15:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 8:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | - | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 15:1 |
2024-05-19/09:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 10:0 |
2024-05-19/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 12:0 |
2024-05-19/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | AKS MIKOŁÓW | 2:4 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 5:1 |
2024-05-11/09:00 | AKS MIKOŁÓW | - | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | 5:5 |
2024-05-11/11:00 | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:13 |
2024-05-11/12:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 0:7 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | AKS MIKOŁÓW | 4:1 |
2024-05-05/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 0:5 |
2024-05-05/15:00 | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 16:0 |
2024-05-06/16:30 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 4:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 6:1 |
2024-04-28/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | 1:6 |
2024-04-28/13:00 | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 3:8 |
2024-04-28/15:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:10 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/09:00 | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 3:1 |
2024-04-21/13:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | AKS MIKOŁÓW | 5:3 |
2024-04-21/13:30 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 10:7 |
2024-04-21/15:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 1:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | AKS MIKOŁÓW | - | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 5:4 |
2024-04-13/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:3 |
2024-04-14/15:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 2:11 |
2024-04-18/17:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | 0:5 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/15:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/15:00 | PAUZJE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/15:00 | AKS MIKOŁÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/15:00 | PAUZJE | - | UKS JEDNOŚĆ II SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-12/15:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/15:00 | PAUZJE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/15:00 | SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/18:00 | PAUZJE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |