Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 30:4 |
2 | RUCH CHORZÓW S.A. | 7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 19:4 |
3 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 20:5 |
4 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 21:15 |
5 | KP GKS TYCHY S.A. | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 11:20 |
6 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:24 |
7 | AP TEAM GLIWICE | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:15 |
8 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 16:28 |
9 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 10:20 |
10 | KS ROZWÓJ KATOWICE | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 7:24 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/12:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:1 |
2024-04-13/13:15 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 5:4 |
2024-04-14/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 6:1 |
2024-04-14/13:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:2 |
2024-04-14/15:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | AP TEAM GLIWICE | 3:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/12:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:1 |
2024-04-13/13:15 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 5:4 |
2024-04-14/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 6:1 |
2024-04-14/13:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:2 |
2024-04-14/15:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | AP TEAM GLIWICE | 3:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:4 |
2024-04-06/15:45 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 0:2 |
2024-04-07/10:00 | AP TEAM GLIWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:4 |
2024-04-07/12:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:2 |
2024-04-07/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:4 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-28/12:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 4:0 |
2024-04-03/09:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KP GKS TYCHY S.A. | 4:1 |
2024-04-03/17:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 9:1 |
2024-04-03/18:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:1 |
2024-04-03/18:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | AP TEAM GLIWICE | 2:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:2 |
2024-03-23/15:45 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:5 |
2024-03-24/10:00 | AP TEAM GLIWICE | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:3 |
2024-03-24/15:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:1 |
2024-03-24/16:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/09:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:0 |
2024-03-16/14:45 | AP TEAM GLIWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:1 |
2024-03-17/10:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 5:3 |
2024-03-17/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:0 |
2024-03-17/12:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | KP GKS TYCHY S.A. | 7:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:3 |
2024-03-09/15:45 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | AP TEAM GLIWICE | 0:2 |
2024-03-10/09:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:0 |
2024-03-10/12:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 4:1 |
2024-03-10/12:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 5:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-02/15:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 0:1 |
2024-03-03/10:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:3 |
2024-03-03/10:00 | AP TEAM GLIWICE | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:2 |
2024-03-03/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:7 |
2024-03-05/13:30 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | 3:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-17/18:40 | AP TEAM GLIWICE | - | KP GKS TYCHY S.A. | -:- |
2024-04-19/18:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-04-20/09:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-04-20/15:45 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-21/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/11:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | AP TEAM GLIWICE | -:- |
2024-04-28/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | -:- |
2024-04-28/10:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-04-28/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-04-28/12:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/15:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-05-04/12:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-05-05/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-05-08/18:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | AP TEAM GLIWICE | -:- |
2024-05-09/15:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-12/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-12/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | -:- |
2024-05-12/10:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-05-12/10:00 | AP TEAM GLIWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-15/17:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | AP TEAM GLIWICE | -:- |
2024-05-15/17:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-05-15/17:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-05-15/17:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-15/19:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-05-19/10:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | -:- |
2024-05-19/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-19/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-05-19/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | AP TEAM GLIWICE | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/09:00 | AP TEAM GLIWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-05-26/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-05-26/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-26/10:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-26/11:15 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | -:- |
2024-06-02/10:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-06-02/10:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-06-02/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | AP TEAM GLIWICE | -:- |
2024-06-02/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-05/17:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-06-05/17:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-06-05/17:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-06-05/18:40 | AP TEAM GLIWICE | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | -:- |
2024-06-05/19:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KP GKS TYCHY S.A. | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | -:- |
2024-06-09/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-06-09/10:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | AP TEAM GLIWICE | -:- |
2024-06-09/10:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-06-09/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | -:- |
2024-06-16/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-06-16/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | -:- |
2024-06-16/10:00 | AP TEAM GLIWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-06-16/10:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |