Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUCH CHORZÓW S.A. | 18 | 49 | 16 | 1 | 1 | 61:12 |
2 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 18 | 48 | 16 | 0 | 2 | 67:21 |
3 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 18 | 31 | 10 | 1 | 7 | 48:28 |
4 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 18 | 28 | 9 | 1 | 8 | 52:45 |
5 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 52:48 |
6 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 37:64 |
7 | KP GKS TYCHY S.A. | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 42:50 |
8 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 31:49 |
9 | AP TEAM GLIWICE | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 32:61 |
10 | KS ROZWÓJ KATOWICE | 18 | 1 | 0 | 1 | 17 | 27:71 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/19:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:4 |
2024-06-13/18:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 2:0 |
2024-06-14/17:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:6 |
2024-06-15/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | 4:2 |
2024-06-16/08:30 | AP TEAM GLIWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:5 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/19:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:4 |
2024-06-13/18:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 2:0 |
2024-06-14/17:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:6 |
2024-06-15/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | 4:2 |
2024-06-16/08:30 | AP TEAM GLIWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:5 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/14:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 2:1 |
2024-06-07/20:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 1:2 |
2024-06-08/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 4:1 |
2024-06-08/11:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 7:1 |
2024-06-09/14:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | AP TEAM GLIWICE | 2:4 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-04/10:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 3:2 |
2024-06-05/17:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:2 |
2024-06-05/18:40 | AP TEAM GLIWICE | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 3:5 |
2024-06-05/19:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:6 |
2024-06-06/17:30 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 7:3 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:2 |
2024-06-01/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | AP TEAM GLIWICE | 3:1 |
2024-06-01/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 9:0 |
2024-06-02/10:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:1 |
2024-06-02/11:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 3:4 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/15:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 4:6 |
2024-05-26/09:00 | AP TEAM GLIWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:10 |
2024-05-26/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 2:5 |
2024-05-26/10:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:1 |
2024-06-11/17:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 7:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:1 |
2024-05-19/09:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:2 |
2024-05-19/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:2 |
2024-05-19/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | AP TEAM GLIWICE | 4:0 |
2024-05-21/14:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 4:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-15/09:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 5:3 |
2024-05-15/14:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 2:5 |
2024-05-15/17:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | AP TEAM GLIWICE | 2:1 |
2024-05-15/17:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:4 |
2024-05-22/19:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:0 |
2024-05-11/18:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:0 |
2024-05-12/09:00 | AP TEAM GLIWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 5:3 |
2024-05-12/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 0:5 |
2024-05-12/10:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/15:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:3 |
2024-05-05/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 4:3 |
2024-05-07/12:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:1 |
2024-05-08/18:30 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | AP TEAM GLIWICE | 6:0 |
2024-05-09/15:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 2:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/11:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | AP TEAM GLIWICE | 1:3 |
2024-04-28/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:1 |
2024-04-28/10:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 4:1 |
2024-04-28/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 5:2 |
2024-04-28/12:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-17/18:40 | AP TEAM GLIWICE | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:5 |
2024-04-19/18:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:1 |
2024-04-20/09:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 2:0 |
2024-04-20/15:45 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:1 |
2024-04-21/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 1:5 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/12:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:1 |
2024-04-13/13:15 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 5:4 |
2024-04-14/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 6:1 |
2024-04-14/13:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:2 |
2024-04-14/15:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | AP TEAM GLIWICE | 3:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:4 |
2024-04-06/15:45 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 0:2 |
2024-04-07/10:00 | AP TEAM GLIWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:4 |
2024-04-07/12:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:2 |
2024-04-07/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:4 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-28/12:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 4:0 |
2024-04-03/09:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KP GKS TYCHY S.A. | 4:1 |
2024-04-03/17:00 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 9:1 |
2024-04-03/18:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:1 |
2024-04-03/18:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | AP TEAM GLIWICE | 2:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:2 |
2024-03-23/15:45 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:5 |
2024-03-24/10:00 | AP TEAM GLIWICE | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:3 |
2024-03-24/15:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:1 |
2024-03-24/16:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/09:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:0 |
2024-03-16/14:45 | AP TEAM GLIWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:1 |
2024-03-17/10:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 5:3 |
2024-03-17/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:0 |
2024-03-17/12:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | KP GKS TYCHY S.A. | 7:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:3 |
2024-03-09/15:45 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | AP TEAM GLIWICE | 0:2 |
2024-03-10/09:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:0 |
2024-03-10/12:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 4:1 |
2024-03-10/12:30 | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 5:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-02/15:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | FUNDACJA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC | 0:1 |
2024-03-03/10:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:3 |
2024-03-03/10:00 | AP TEAM GLIWICE | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:2 |
2024-03-03/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:7 |
2024-03-05/13:30 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | 3:0 |