Zabrze: IV liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS RUCH RADZIONKÓW 9 21 6 3 0 24:9
2 GKS PIAST GLIWICE 10 21 7 0 3 65:25
3 TS SZOMBIERKI BYTOM 9 18 6 0 3 53:19
4 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 8 13 4 1 3 25:16
5 KS MOSiR STAL II ZABRZE 9 13 4 1 4 17:17
6 KS MOSiR SPARTA ZABRZE 9 13 4 1 4 51:35
7 LKS AMATOR RUDZINIEC 9 6 2 0 7 36:58
8 AP TEAM III GLIWICE 9 0 0 0 9 5:97
Kolejka nr 10
2024-05-25/12:30 AP TEAM III GLIWICE - LKS AMATOR RUDZINIEC 0:14
2024-05-27/18:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS PIAST GLIWICE 3:1
2024-05-27/18:30 KS MOSiR STAL II ZABRZE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:1
2024-05-30/14:30 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 10
2024-05-25/12:30 AP TEAM III GLIWICE - LKS AMATOR RUDZINIEC 0:14
2024-05-27/18:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS PIAST GLIWICE 3:1
2024-05-27/18:30 KS MOSiR STAL II ZABRZE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:1
Kolejka nr 9
2024-05-20/18:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 3:8
2024-05-20/19:00 GKS PIAST GLIWICE - AP TEAM III GLIWICE 11:0
2024-05-21/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS MOSiR STAL II ZABRZE 0:0
Kolejka nr 8
2024-05-13/17:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - GKS PIAST GLIWICE 10:2
2024-05-13/17:30 AP TEAM III GLIWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:18
2024-05-13/17:30 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:1
Kolejka nr 7
2024-05-06/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:2
2024-05-06/17:00 KS MOSiR STAL II ZABRZE - GKS PIAST GLIWICE 1:3
2024-05-06/17:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - AP TEAM III GLIWICE 18:1
2024-05-10/18:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS AMATOR RUDZINIEC 10:1
Kolejka nr 6
2024-04-29/17:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:4
2024-04-29/17:30 AP TEAM III GLIWICE - KS MOSiR STAL II ZABRZE 0:5
2024-04-29/18:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 6:4
2024-05-08/19:30 GKS PIAST GLIWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 4:2
Kolejka nr 5
2024-04-25/17:00 KS MOSiR STAL II ZABRZE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 4:1
2024-04-25/17:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - GKS PIAST GLIWICE 4:1
2024-05-16/17:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:8
Kolejka nr 4
2024-04-22/17:30 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:3
2024-04-22/18:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS MOSiR STAL II ZABRZE 3:1
2024-04-22/18:30 AP TEAM III GLIWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:3
2024-04-24/19:30 GKS PIAST GLIWICE - LKS AMATOR RUDZINIEC 19:3
Kolejka nr 3
2024-04-15/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 2:2
2024-04-15/18:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS MOSiR STAL II ZABRZE 5:1
2024-04-15/19:30 GKS PIAST GLIWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 3:1
2024-04-17/17:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - AP TEAM III GLIWICE 10:1
Kolejka nr 2
2024-04-08/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:3
2024-04-08/17:00 KS MOSiR STAL II ZABRZE - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:3
2024-04-10/17:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - LKS AMATOR RUDZINIEC 6:1
2024-05-15/18:40 AP TEAM III GLIWICE - GKS PIAST GLIWICE 1:8
Kolejka nr 1
2024-04-02/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 3:0
2024-04-03/17:30 LKS AMATOR RUDZINIEC - KS MOSiR STAL II ZABRZE 1:2
2024-04-03/19:30 GKS PIAST GLIWICE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 13:0
2024-04-10/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - AP TEAM III GLIWICE 10:1
Kolejka nr 5
2024-05-22/18:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - AP TEAM III GLIWICE -:-
Kolejka nr 8
2024-06-19/17:00 KS MOSiR STAL II ZABRZE - LKS AMATOR RUDZINIEC -:-
Kolejka nr 9
2024-05-20/17:30 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 10
2024-05-30/14:30 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 11
2024-06-03/17:00 KS MOSiR STAL II ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2024-06-03/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - AP TEAM III GLIWICE -:-
2024-06-03/17:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - GKS PIAST GLIWICE -:-
2024-06-03/17:30 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE -:-
Kolejka nr 12
2024-06-06/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS AMATOR RUDZINIEC -:-
2024-06-06/17:00 GKS PIAST GLIWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-06-06/17:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - KS MOSiR STAL II ZABRZE -:-
2024-06-06/17:30 AP TEAM III GLIWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 13
2024-06-10/17:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2024-06-10/17:00 KS MOSiR STAL II ZABRZE - AP TEAM III GLIWICE -:-
2024-06-10/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS AMATOR RUDZINIEC -:-
2024-06-10/18:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - GKS PIAST GLIWICE -:-
Kolejka nr 14
2024-06-17/16:45 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-06-17/17:00 AP TEAM III GLIWICE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE -:-
2024-06-17/18:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2024-06-17/19:00 GKS PIAST GLIWICE - KS MOSiR STAL II ZABRZE -:-