Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 100:16 |
2 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 98:22 |
3 | KS GROM MIEDŹNO | 14 | 31 | 10 | 1 | 3 | 72:26 |
4 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 14 | 21 | 7 | 0 | 7 | 84:66 |
5 | GKS UNIA RĘDZINY | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 45:56 |
6 | KS PANKI | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 41:65 |
7 | KS UNIA KALETY | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 30:101 |
8 | Warta Pławno | 14 | 1 | 0 | 1 | 13 | 17:135 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/10:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 13:3 |
2023-11-11/10:00 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | - | KS PANKI | 3:0 |
2023-11-11/10:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS UNIA KALETY | 3:0 |
2023-11-11/10:30 | Warta Pławno | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:9 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/10:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 13:3 |
2023-11-11/10:00 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | - | KS PANKI | 3:0 |
2023-11-11/10:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS UNIA KALETY | 3:0 |
2023-11-11/10:30 | Warta Pławno | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:9 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | KS UNIA KALETY | - | Warta Pławno | 4:3 |
2023-11-04/10:00 | KS PANKI | - | KS GROM MIEDŹNO | 1:7 |
2023-11-04/11:30 | GKS UNIA RĘDZINY | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 1:6 |
2023-11-05/14:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | 1:8 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | Warta Pławno | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 1:7 |
2023-10-28/13:00 | KS UNIA KALETY | - | KS PANKI | 4:6 |
2023-10-29/10:00 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | - | GKS UNIA RĘDZINY | 4:0 |
2023-10-29/14:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS GROM MIEDŹNO | 5:8 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | 3:1 |
2023-10-21/11:30 | KS PANKI | - | Warta Pławno | 5:1 |
2023-10-21/11:30 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS GROM MIEDŹNO | 1:5 |
2023-10-21/13:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS UNIA KALETY | 11:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/10:00 | Warta Pławno | - | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | 0:11 |
2023-10-14/10:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 1:4 |
2023-10-14/11:30 | KS PANKI | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 4:6 |
2023-10-14/12:00 | KS UNIA KALETY | - | GKS UNIA RĘDZINY | 4:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | KS UNIA KALETY | 3:0 |
2023-10-07/13:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | Warta Pławno | 17:2 |
2023-10-07/13:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS PANKI | 4:1 |
2023-10-08/09:00 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | - | KS GROM MIEDŹNO | 3:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | Warta Pławno | - | KS GROM MIEDŹNO | 1:6 |
2023-09-30/12:00 | KS UNIA KALETY | - | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | 0:22 |
2023-09-30/12:00 | KS PANKI | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 0:10 |
2023-10-01/16:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | GKS UNIA RĘDZINY | 7:4 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 3:4 |
2023-09-23/13:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | Warta Pławno | 8:0 |
2023-09-23/13:00 | KS PANKI | - | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | 5:2 |
2023-09-23/13:00 | KS UNIA KALETY | - | KS GROM MIEDŹNO | 0:9 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/09:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS PANKI | 9:0 |
2023-09-16/10:00 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 4:2 |
2023-09-16/13:00 | Warta Pławno | - | KS UNIA KALETY | 3:3 |
2023-09-16/13:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | GKS UNIA RĘDZINY | 13:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-13/17:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | Warta Pławno | 20:1 |
2023-09-13/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | 1:7 |
2023-09-13/17:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 7:5 |
2023-09-13/17:00 | KS PANKI | - | KS UNIA KALETY | 7:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/13:00 | Warta Pławno | - | KS PANKI | 4:8 |
2023-09-09/13:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:1 |
2023-09-09/13:00 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 3:1 |
2023-09-09/15:00 | KS UNIA KALETY | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 7:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | KS GROM MIEDŹNO | 1:5 |
2023-09-02/13:00 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | - | Warta Pławno | 19:0 |
2023-09-02/13:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS UNIA KALETY | 8:2 |
2023-09-03/15:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS PANKI | 8:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-30/17:30 | Warta Pławno | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 0:8 |
2023-08-30/17:30 | KS UNIA KALETY | - | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | 3:10 |
2023-08-30/17:30 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | 0:4 |
2023-08-31/17:00 | KS PANKI | - | GKS UNIA RĘDZINY | 2:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/13:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | Warta Pławno | 10:0 |
2023-08-26/13:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 2:3 |
2023-09-20/18:00 | UKS OLIMPIJCZYK CZĘSTOCHOWA | - | KS PANKI | 3:0 |
2023-09-27/17:00 | KS STRADOM CZĘSTOCHOWA | - | KS UNIA KALETY | 9:2 |