Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 76:33 |
2 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 83:23 |
3 | KS GROM MIEDŹNO | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 32:46 |
4 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 50:66 |
5 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 37:49 |
6 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 23:84 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 3:5 |
2023-11-04/10:30 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 2:12 |
2023-11-05/09:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 6:7 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 3:5 |
2023-11-04/10:30 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 2:12 |
2023-11-05/09:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 6:7 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/09:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | KS GROM MIEDŹNO | 6:0 |
2023-10-28/10:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 3:0 |
2023-10-29/11:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 4:7 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 6:11 |
2023-10-21/10:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 3:0 |
2023-10-21/10:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 5:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/10:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 7:0 |
2023-10-14/11:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | KS GROM MIEDŹNO | 4:2 |
2023-10-15/11:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 5:9 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 14:4 |
2023-10-07/11:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | KS GROM MIEDŹNO | 3:6 |
2023-10-07/12:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 11:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | KS GROM MIEDŹNO | 7:1 |
2023-09-30/13:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 13:3 |
2023-10-01/13:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 2:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/09:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 0:14 |
2023-09-23/10:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 1:15 |
2023-09-23/11:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 3:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/13:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 6:5 |
2023-09-16/13:00 | GKS MARATON WALEŃCZÓW | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 11:4 |
2023-09-17/11:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | KS GROM MIEDŹNO | 3:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | - | KS POGOŃ BLACHOWNIA | 8:1 |
2023-09-09/13:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 0:12 |
2023-09-09/13:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS NAPRZÓD OSTROWY | 4:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/09:00 | KS POGOŃ BLACHOWNIA | - | GKS MARATON WALEŃCZÓW | 3:0 |
2023-09-02/13:00 | KS GROM MIEDŹNO | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 10:3 |
2023-09-02/13:00 | LKS NAPRZÓD OSTROWY | - | KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ | 5:6 |