Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 108:21 |
2 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 51:27 |
3 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 36:21 |
4 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 33:77 |
5 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 30:63 |
6 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 22:71 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 4:3 |
2024-06-01/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 7:3 |
2024-06-10/18:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 4:8 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 4:3 |
2024-06-01/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 7:3 |
2024-06-10/18:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 4:8 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:2 |
2024-05-25/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 4:5 |
2024-06-08/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 2:5 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 18:1 |
2024-05-18/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 6:0 |
2024-05-18/10:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 2:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 4:6 |
2024-05-11/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 1:3 |
2024-05-11/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:10 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 2:1 |
2024-05-04/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 12:0 |
2024-05-04/12:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:25 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 6:7 |
2024-05-01/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 3:3 |
2024-05-01/10:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 5:3 |
2024-04-27/10:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 5:0 |
2024-04-27/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 4:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:30 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 4:0 |
2024-04-20/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 5:4 |
2024-04-21/09:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:10 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | GKS PODHALANKA MILÓWKA | 4:0 |
2024-04-13/12:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 7:4 |
2024-04-14/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 12:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 1:10 |
2024-04-07/10:00 | GKS PODHALANKA MILÓWKA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:4 |
2024-04-07/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 15:1 |