Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS RUCH RADZIONKÓW | 14 | 36 | 11 | 3 | 0 | 46:13 |
2 | GKS PIAST GLIWICE | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 82:36 |
3 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 48:23 |
4 | TS SZOMBIERKI BYTOM | 14 | 24 | 8 | 0 | 6 | 62:30 |
5 | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 40:23 |
6 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 65:45 |
7 | AP TEAM III GLIWICE | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 8:139 |
8 | LKS AMATOR RUDZINIEC | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 37:79 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-17/00:00 | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 0:3 |
2024-06-17/16:45 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 0:5 |
2024-06-17/17:30 | AP TEAM III GLIWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 2:8 |
2024-06-17/19:00 | GKS PIAST GLIWICE | - | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 3:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-17/00:00 | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 0:3 |
2024-06-17/16:45 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 0:5 |
2024-06-17/17:30 | AP TEAM III GLIWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 2:8 |
2024-06-17/19:00 | GKS PIAST GLIWICE | - | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 3:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-10/00:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-10/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 3:1 |
2024-06-10/17:00 | KS MOSiR STAL II ZABRZE | - | AP TEAM III GLIWICE | 15:0 |
2024-06-10/18:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | GKS PIAST GLIWICE | 2:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-06/00:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-06/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 1:0 |
2024-06-06/17:30 | AP TEAM III GLIWICE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 1:13 |
2024-06-19/19:30 | GKS PIAST GLIWICE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 3:6 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-03/17:00 | KS MOSiR STAL II ZABRZE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 3:2 |
2024-06-03/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | AP TEAM III GLIWICE | 3:0 |
2024-06-03/17:30 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 2:1 |
2024-06-12/19:00 | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | - | GKS PIAST GLIWICE | 1:9 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/12:30 | AP TEAM III GLIWICE | - | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | 0:14 |
2024-05-27/18:30 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | GKS PIAST GLIWICE | 3:1 |
2024-05-27/18:30 | KS MOSiR STAL II ZABRZE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:1 |
2024-05-30/14:30 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1:5 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-20/17:30 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 0:3 |
2024-05-20/18:00 | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 3:8 |
2024-05-20/19:00 | GKS PIAST GLIWICE | - | AP TEAM III GLIWICE | 11:0 |
2024-05-21/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 0:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-13/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | GKS PIAST GLIWICE | 10:2 |
2024-05-13/17:30 | AP TEAM III GLIWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 0:18 |
2024-05-13/17:30 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1:1 |
2024-06-19/00:00 | KS MOSiR STAL II ZABRZE | - | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-06/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 4:2 |
2024-05-06/17:00 | KS MOSiR STAL II ZABRZE | - | GKS PIAST GLIWICE | 1:3 |
2024-05-06/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | AP TEAM III GLIWICE | 18:1 |
2024-05-10/18:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | 10:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-29/17:00 | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1:4 |
2024-04-29/17:30 | AP TEAM III GLIWICE | - | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 0:5 |
2024-04-29/18:30 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 6:4 |
2024-05-08/19:30 | GKS PIAST GLIWICE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 4:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-25/17:00 | KS MOSiR STAL II ZABRZE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 4:1 |
2024-04-25/17:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS PIAST GLIWICE | 4:1 |
2024-05-16/17:00 | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 2:8 |
2024-05-22/18:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | AP TEAM III GLIWICE | 3:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-22/17:30 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:3 |
2024-04-22/18:30 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 3:1 |
2024-04-22/18:30 | AP TEAM III GLIWICE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1:3 |
2024-04-24/19:30 | GKS PIAST GLIWICE | - | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | 19:3 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-15/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 2:2 |
2024-04-15/18:00 | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | - | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 5:1 |
2024-04-15/19:30 | GKS PIAST GLIWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 3:1 |
2024-04-17/17:00 | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | - | AP TEAM III GLIWICE | 10:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-08/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 2:3 |
2024-04-08/17:00 | KS MOSiR STAL II ZABRZE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1:3 |
2024-04-10/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | 6:1 |
2024-05-15/18:40 | AP TEAM III GLIWICE | - | GKS PIAST GLIWICE | 1:8 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-02/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE | 3:0 |
2024-04-03/17:30 | LKS AMATOR RUDZINIEC - drużyna wycofana, walkower | - | KS MOSiR STAL II ZABRZE | 1:2 |
2024-04-03/19:30 | GKS PIAST GLIWICE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 13:0 |
2024-04-10/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | AP TEAM III GLIWICE | 10:1 |