Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 52:26 |
2 | LKS ŚWIT CIĘCINA | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 48:22 |
3 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 44:27 |
4 | LKS BESKID GILOWICE | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 33:23 |
5 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 28:34 |
6 | UKS AJAX LEŚNA | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 32:29 |
7 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 27:32 |
8 | UKS ORLIK RAJCZA | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 42:32 |
9 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 33:40 |
10 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 22:42 |
11 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 20:74 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 3:2 |
2023-10-28/10:00 | UKS ORLIK RAJCZA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 8:0 |
2023-10-28/10:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | UKS AJAX LEŚNA | 3:1 |
2023-10-29/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 7:6 |
2023-10-29/10:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 2:6 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 3:2 |
2023-10-28/10:00 | UKS ORLIK RAJCZA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 8:0 |
2023-10-28/10:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | UKS AJAX LEŚNA | 3:1 |
2023-10-29/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 7:6 |
2023-10-29/10:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 2:6 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | UKS ORLIK RAJCZA | 2:1 |
2023-10-21/10:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 0:8 |
2023-10-21/11:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS BESKID GILOWICE | 2:3 |
2023-10-22/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 3:4 |
2023-11-12/10:00 | UKS AJAX LEŚNA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 5:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/09:30 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 3:1 |
2023-10-14/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 6:3 |
2023-10-14/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 6:1 |
2023-10-14/10:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 0:4 |
2023-10-14/10:00 | UKS ORLIK RAJCZA | - | UKS AJAX LEŚNA | 3:4 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-06/16:30 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | UKS ORLIK RAJCZA | 4:2 |
2023-10-07/10:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS BESKID GILOWICE | 3:1 |
2023-10-07/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 10:2 |
2023-10-07/10:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 3:2 |
2023-11-04/10:00 | UKS AJAX LEŚNA | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 4:4 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 6:3 |
2023-09-30/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 8:5 |
2023-09-30/10:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 2:8 |
2023-09-30/10:00 | UKS ORLIK RAJCZA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 1:3 |
2023-10-01/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | UKS AJAX LEŚNA | 3:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/10:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | LKS BESKID GILOWICE | 1:6 |
2023-09-23/10:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 5:0 |
2023-09-23/10:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 3:3 |
2023-09-24/10:00 | UKS AJAX LEŚNA | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 3:4 |
2023-11-04/10:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 6:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-20/17:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | UKS AJAX LEŚNA | 4:3 |
2023-09-20/17:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 2:2 |
2023-09-20/17:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | UKS ORLIK RAJCZA | 0:7 |
2023-10-25/17:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 1:1 |
2023-11-04/10:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 2:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | UKS ORLIK RAJCZA | - | LKS BESKID GILOWICE | 1:5 |
2023-09-16/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 9:1 |
2023-09-16/10:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 10:4 |
2023-09-17/10:00 | UKS AJAX LEŚNA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 5:1 |
2023-09-27/17:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 3:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/10:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | UKS AJAX LEŚNA | 3:4 |
2023-09-09/10:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 3:0 |
2023-09-09/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | UKS ORLIK RAJCZA | 6:4 |
2023-09-09/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 0:3 |
2023-09-09/11:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 0:6 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 4:1 |
2023-09-02/10:00 | UKS ORLIK RAJCZA | - | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | 8:3 |
2023-09-02/10:00 | LKS ŚWIT CIĘCINA | - | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | 12:2 |
2023-09-03/09:00 | UKS AJAX LEŚNA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 2:2 |
2023-09-03/14:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | 3:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS ŚWIT CIĘCINA | 3:7 |
2023-08-26/10:00 | PUKS MAKSYMILIAN CISIEC | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 2:7 |
2023-08-26/10:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS BESKID GILOWICE | 3:0 |
2023-08-26/11:00 | LKS SKRZYCZNE LIPOWA | - | UKS ORLIK RAJCZA | 5:7 |
2023-08-28/18:00 | GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ | - | LKS SOKÓŁ SŁOTWINA | 2:4 |