Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS SPARTA LUBLINIEC | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 59:10 |
2 | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | 7 | 15 | 5 | 0 | 1 | 22:18 |
3 | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 35:23 |
4 | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 14:16 |
5 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 32:22 |
6 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 19:23 |
7 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 7 | 3 | 1 | 0 | 5 | 19:40 |
8 | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 4:58 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | - | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | 5:2 |
2024-06-02/09:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | - | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | 3:4 |
2024-06-03/18:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | 5:0 |
2024-06-12/16:30 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 5:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | - | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | 5:2 |
2024-06-02/09:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | - | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | 3:4 |
2024-06-03/18:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | 5:0 |
2024-06-12/16:30 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 5:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-24/17:00 | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 0:18 |
2024-05-26/09:00 | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | 2:1 |
2024-06-07/18:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | 5:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-14/18:30 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | 1:5 |
2024-05-17/18:00 | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 2:5 |
2024-05-19/09:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | 8:2 |
2024-05-29/17:30 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | - | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | 3:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/17:30 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | 1:6 |
2024-05-11/09:00 | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 9:5 |
2024-05-11/09:00 | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 1:5 |
2024-05-12/09:00 | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | - | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | 4:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/09:00 | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 4:1 |
2024-05-05/09:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | 4:5 |
2024-05-08/16:30 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | 2:1 |
2024-06-09/10:30 | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | - | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | 1:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/09:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 4:2 |
2024-04-28/09:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 2:7 |
2024-04-28/09:00 | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | - | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | 0:2 |
2024-04-30/18:00 | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | - | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | 12:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/09:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 14:2 |
2024-04-19/17:00 | KS UNIA LISOWICE POZA UNIFIKACJĄ | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN POZA UNIFIKACJĄ | 0:12 |
2024-04-20/11:00 | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | - | LKS RYBAK CIASNA POZ UNIFIKACJĄ | 6:2 |
2024-04-21/09:00 | LKS HURAGAN JEZIORO PZA UNIFIKACJĄ | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN | 2:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/09:00 | LKS LISWARTA LISÓW POZA UNIFIKACJĄ | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | -:- |