Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz "C1/C2" Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ 8 19 6 1 1 50:13
2 LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ 6 18 6 0 0 49:4
3 LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ 7 15 5 0 2 32:18
4 UKS WARSZOWICE /C2/ 7 10 3 1 3 30:32
5 LKS MIZERÓW /C2/ 7 10 3 1 3 29:27
6 LKS WISŁA WIELKA /C2/ 7 10 3 1 3 37:32
7 KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ 6 3 1 0 5 20:30
8 UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ 6 3 1 0 5 18:33
9 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ 6 0 0 0 6 10:86
Kolejka nr 8
2024-05-24/16:30 UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ 12:5
2024-05-25/09:00 LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ - LKS WISŁA WIELKA /C2/ 10:2
2024-05-25/17:00 LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ - KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ 6:3
2024-05-26/10:00 UKS WARSZOWICE /C2/ - LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ 3:5
Kolejka nr 8
2024-05-24/16:30 UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ 12:5
2024-05-25/09:00 LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ - LKS WISŁA WIELKA /C2/ 10:2
2024-05-25/17:00 LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ - KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ 6:3
2024-05-26/10:00 UKS WARSZOWICE /C2/ - LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ 3:5
Kolejka nr 7
2024-05-17/19:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ - LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ 0:12
2024-05-18/09:00 LKS WISŁA WIELKA /C2/ - UKS WARSZOWICE /C2/ 4:4
2024-05-18/10:00 LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ - KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ 5:4
2024-05-18/12:00 LKS MIZERÓW /C2/ - LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ 1:1
Kolejka nr 6
2024-05-10/17:30 LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ - LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ 4:1
2024-05-11/09:00 KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ - LKS WISŁA WIELKA /C2/ 1:4
2024-05-12/10:00 UKS WARSZOWICE /C2/ - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ 11:2
2024-05-16/16:15 UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ - LKS MIZERÓW /C2/ 3:9
Kolejka nr 5
2024-05-03/16:30 UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ - LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ 0:3
2024-05-05/09:00 LKS WISŁA WIELKA /C2/ - LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ 5:4
2024-05-13/17:45 LKS MIZERÓW /C2/ - LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ 2:5
Kolejka nr 4
2024-04-24/17:30 LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ - LKS WISŁA WIELKA /C2/ 5:0
2024-05-08/17:00 LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ 11:0
2024-05-22/17:30 UKS WARSZOWICE /C2/ - LKS MIZERÓW /C2/ 6:2
Kolejka nr 3
2024-04-19/17:00 UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ - UKS WARSZOWICE /C2/ 0:5
2024-04-19/19:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ - LKS WISŁA WIELKA /C2/ 2:17
2024-04-20/09:00 LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ - LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ 6:0
2024-04-21/10:00 LKS MIZERÓW /C2/ - KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ 9:6
Kolejka nr 2
2024-04-13/09:00 KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ - UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ 6:1
2024-04-13/13:30 LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ 23:1
2024-04-14/09:00 LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ - LKS MIZERÓW /C2/ 1:0
2024-04-17/17:45 UKS WARSZOWICE /C2/ - LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ 0:11
Kolejka nr 1
2024-04-05/17:00 UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ - LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ 2:5
2024-04-05/17:00 LKS MIZERÓW /C2/ - LKS WISŁA WIELKA /C2/ 6:5
2024-04-06/09:00 KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ - LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ 0:5
2024-04-07/10:00 UKS WARSZOWICE /C2/ - LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ 1:8
Kolejka nr 4
2024-04-27/00:00 LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ - UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ -:-
Kolejka nr 5
2024-06-04/19:30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ - KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ -:-
Kolejka nr 9
2024-05-29/18:00 LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ - LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ -:-
2024-05-31/16:30 LKS WISŁA WIELKA /C2/ - UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ -:-
2024-05-31/19:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ - LKS MIZERÓW /C2/ -:-
2024-06-01/09:00 KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ - UKS WARSZOWICE /C2/ -:-