Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 57:5 |
2 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 50:13 |
3 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 33:23 |
4 | LKS MIZERÓW /C2/ | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 40:33 |
5 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 44:35 |
6 | UKS WARSZOWICE /C2/ | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 32:35 |
7 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 27:35 |
8 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 21:43 |
9 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 19:101 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/18:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | 1:5 |
2024-05-31/16:30 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | - | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | 7:3 |
2024-05-31/19:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | 6:11 |
2024-06-01/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | - | UKS WARSZOWICE /C2/ | 3:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/18:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | 1:5 |
2024-05-31/16:30 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | - | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | 7:3 |
2024-05-31/19:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | 6:11 |
2024-06-01/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | - | UKS WARSZOWICE /C2/ | 3:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-24/16:30 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | 12:5 |
2024-05-25/09:00 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | 10:2 |
2024-05-25/17:00 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | 6:3 |
2024-05-26/10:00 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | 3:5 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-17/19:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | 0:12 |
2024-05-18/09:00 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | - | UKS WARSZOWICE /C2/ | 4:4 |
2024-05-18/10:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | 5:4 |
2024-05-18/12:00 | LKS MIZERÓW /C2/ | - | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | 1:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/17:30 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | - | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | 4:1 |
2024-05-11/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | 1:4 |
2024-05-12/10:00 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | 11:2 |
2024-05-16/16:15 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | 3:9 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/16:30 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | 0:3 |
2024-05-05/09:00 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | - | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | 5:4 |
2024-05-13/17:45 | LKS MIZERÓW /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | 2:5 |
2024-06-04/19:30 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | 3:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/17:30 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | 5:0 |
2024-05-08/17:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | 11:0 |
2024-05-22/17:30 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | 6:2 |
2024-06-08/00:00 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | - | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | 3:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:00 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | UKS WARSZOWICE /C2/ | 0:5 |
2024-04-19/19:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | 2:17 |
2024-04-20/09:00 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | - | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | 6:0 |
2024-04-21/10:00 | LKS MIZERÓW /C2/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | 9:6 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | - | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | 6:1 |
2024-04-13/13:30 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | 23:1 |
2024-04-14/09:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | 1:0 |
2024-04-17/17:45 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | 0:11 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-05/17:00 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | 2:5 |
2024-04-05/17:00 | LKS MIZERÓW /C2/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | 6:5 |
2024-04-06/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | 0:5 |
2024-04-07/10:00 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | 1:8 |