Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS SIÓDEMKA TYCHY | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 48:16 |
2 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 31:15 |
3 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 38:25 |
4 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 41:32 |
5 | GLKS SFERANET WILKOWICE | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 13:45 |
6 | LKS ZAPORA WAPIENICA | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11:49 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/11:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 4:0 |
2023-11-05/13:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 1:3 |
2023-11-05/15:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 8:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/11:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 4:0 |
2023-11-05/13:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 1:3 |
2023-11-05/15:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 8:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:1 |
2023-10-29/11:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2:4 |
2023-10-29/13:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 5:5 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 1:2 |
2023-10-21/11:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 6:3 |
2023-10-22/13:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 5:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 0:2 |
2023-10-15/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 10:0 |
2023-11-12/11:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 4:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/09:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2:2 |
2023-10-07/16:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 6:1 |
2023-10-08/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 10:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:2 |
2023-09-30/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:3 |
2023-10-01/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-24/11:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 5:1 |
2023-09-24/13:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2:11 |
2023-09-24/16:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 8:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-15/17:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:7 |
2023-09-17/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 5:2 |
2023-09-20/18:45 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 6:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 4:2 |
2023-09-09/11:00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 9:1 |
2023-09-11/19:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 4:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:3 |
2023-09-07/18:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:3 |
2023-09-13/18:30 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | MKS ISKRA PSZCZYNA | 1:4 |