Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 75:21 |
2 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 87:24 |
3 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 37:31 |
4 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 35:28 |
5 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 15:75 |
6 | KS POLONIA MARKLOWICE | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 6:76 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/10:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 0:4 |
2024-06-08/11:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 0:8 |
2024-06-09/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 6:6 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/10:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 0:4 |
2024-06-08/11:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 0:8 |
2024-06-09/17:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 6:6 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-03/17:30 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 13:0 |
2024-06-05/17:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 13:1 |
2024-06-05/17:45 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:8 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 1:3 |
2024-05-26/11:30 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 1:13 |
2024-05-26/12:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 14:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-19/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 1:0 |
2024-05-19/11:30 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 1:3 |
2024-05-20/17:30 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 1:6 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/18:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 11:2 |
2024-05-12/10:00 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 9:0 |
2024-05-12/11:30 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 1:5 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 5:3 |
2024-05-05/10:00 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 5:0 |
2024-05-06/17:30 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/17:30 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 1:3 |
2024-04-28/11:30 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 0:8 |
2024-04-29/18:30 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 8:3 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:30 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 3:0 |
2024-04-21/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 12:3 |
2024-04-24/17:00 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 2:13 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/09:15 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | 2:5 |
2024-04-14/11:30 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS POLONIA MARKLOWICE | 3:1 |
2024-04-15/18:00 | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 10:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/13:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS PŁOMIEŃ POŁOMIA | 2:8 |
2024-04-07/11:30 | KS POLONIA MARKLOWICE | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 0:6 |
2024-04-07/12:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY II | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 7:4 |