Szukaj...
Śląski Związek Piłki Nożnej
Śląski Związek Piłki Nożnej
Śląski ZPN
Śląski ZPN
Aktualności
Historia
Struktura organizacyjna
Zarząd
Komisja Rewizyjna
Komisje
Podokręgi
Statut
Uchwały
Kolegium Sędziów
Ochrona Danych Osobowych
Polityka Bezpieczeństwa Dzieci w Śl.ZPN
Extranet
Wersja dla klubów
Wersja dla sędziów
Multimedia
Galerie
Wideo
Śląski ZPN
Aktualności
Historia
Struktura organizacyjna
Zarząd
Komisja Rewizyjna
Komisje
Podokręgi
Statut
Uchwały
Kolegium Sędziów
Ochrona Danych Osobowych
Polityka Bezpieczeństwa Dzieci w Śl.ZPN
Extranet
Wersja dla klubów
Wersja dla sędziów
Multimedia
Galerie
Wideo
Sylwetki
Sylwetki
Klub Wybitnego Piłkarza Śląska
Działacze
Piłkarze
Piłkarze Wyklęci
Klub Wybitnego Piłkarza Śląska
Działacze
Piłkarze
Piłkarze Wyklęci
Szkolenie
Reprezentacje chłopców
Aktualności
U14
U13
Selekcyjne
Reprezentacje dziewczyn
Aktualności
U14
Selekcyjne
Kursy Trenerskie
Aktualności
Schemat ewidencji uprawnień
Harmonogram kursów trenerskich
Licencje Trenerskie
Aktualności
Portal PZPN24
Komisja Licencyjna
Konferencje / Warsztaty
Aktualności
Materiały szkoleniowe
Praca dla Trenera
Regulamin
Założenia
Wzór ogłoszenia
Ogłoszenia
Reprezentacje chłopców
Aktualności
U14
U13
Selekcyjne
Reprezentacje dziewczyn
Aktualności
U14
Selekcyjne
Kursy Trenerskie
Aktualności
Schemat ewidencji uprawnień
Harmonogram kursów trenerskich
Licencje Trenerskie
Aktualności
Portal PZPN24
Komisja Licencyjna
Konferencje / Warsztaty
Aktualności
Materiały szkoleniowe
Praca dla Trenera
Regulamin
Założenia
Wzór ogłoszenia
Ogłoszenia
ŚLAP
Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP U-11 Lokalizacje
Aktualności U-11
Harmonogram treningów U-11
Program szkolenia U-11
Lista trenerów U-11
Market U-11
Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP 2010
Aktualności 2010
Harmonogram treningów 2010
I liga wojewódzka C2 Trampkarz
Program szkolenia 2010
Kadra 2010
Wideo 2010
Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP 2011
Aktualności 2011
Harmonogram treningów 2011
II liga wojewódzka D1 Młodzik
Kadra 2011
Wideo 2011
Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP 2012
Aktualności 2012
Harmonogram treningów 2012
I liga wojewódzka D2 Młodzik
Kadra 2012
Wideo 2012
Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP U-11 Lokalizacje
Aktualności U-11
Harmonogram treningów U-11
Program szkolenia U-11
Lista trenerów U-11
Market U-11
Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP 2010
Aktualności 2010
Harmonogram treningów 2010
I liga wojewódzka C2 Trampkarz
Program szkolenia 2010
Kadra 2010
Wideo 2010
Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP 2011
Aktualności 2011
Harmonogram treningów 2011
II liga wojewódzka D1 Młodzik
Kadra 2011
Wideo 2011
Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP 2012
Aktualności 2012
Harmonogram treningów 2012
I liga wojewódzka D2 Młodzik
Kadra 2012
Wideo 2012
Wyniki i Tabele
Seniorzy
IV Liga
Klasa okręgowa
Klasa A
Klasa B
Klasa C
Poltent Puchar Polski - szczebel Podokręgów
Puchar Polski - szczebel Śląskiego ZPN
Dzieci i Młodzież
Turniej o Puchar ŚCF "REKPOL"
Junior A1
Junior B1 Młodszy
Junior B2 Młodszy
Trampkarz C1
Trampkarz C2
Młodzik D1
Młodzik Młodszy D2
Orlik E1 - Skrzat G2
Seniorzy
IV Liga
Klasa okręgowa
Klasa A
Klasa B
Klasa C
Poltent Puchar Polski - szczebel Podokręgów
Puchar Polski - szczebel Śląskiego ZPN
Dzieci i Młodzież
Turniej o Puchar ŚCF "REKPOL"
Junior A1
Junior B1 Młodszy
Junior B2 Młodszy
Trampkarz C1
Trampkarz C2
Młodzik D1
Młodzik Młodszy D2
Orlik E1 - Skrzat G2
Futsal i Kobiety
Futsal
III liga mężczyzn
Puchar Polski Mężczyzn w futsalu
Puchar Polski Kobiet w futsalu
.
KSSE MLF U-12 chłopców
KSSE MLF U-12 Kobiece Kadry Podokręgów
KSSE MLF U-10 chłopców
Kobiety
III Liga kobiet
IV Liga kobiet
Puchar Polski Kobiet
Śląska Liga Juniorek U-18
Śląska Liga Juniorek Młodszych U-16
Śląska Liga Młodziczek U-13
Śląska Liga Orliczek U-11
Futsal
III liga mężczyzn
Puchar Polski Mężczyzn w futsalu
Puchar Polski Kobiet w futsalu
.
KSSE MLF U-12 chłopców
KSSE MLF U-12 Kobiece Kadry Podokręgów
KSSE MLF U-10 chłopców
Kobiety
III Liga kobiet
IV Liga kobiet
Puchar Polski Kobiet
Śląska Liga Juniorek U-18
Śląska Liga Juniorek Młodszych U-16
Śląska Liga Młodziczek U-13
Śląska Liga Orliczek U-11
Komunikaty
Dokumenty
Kontakt
Start
Wyniki i Tabele
Dzieci i Młodzież
Młodzik Młodszy D2
Wybierz ligę
I liga wojewódzka D2 Młodzik
I liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna"
II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa płd.
II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa płn.
II liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna" Grupa płd.
II liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna" Grupa płn.
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Częstochowa - Lubliniec" Grupa 2
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Częstochowa-Lubliniec" Grupa 2 (RW)
III liga wojewódzka D2 Młodzik (RW) "Grupa 6 Skoczów-Żywiec"
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Skoczów-Żywiec" Grupa 6
III liga wojewódzka D2 Młodzik "SOSNOWIEC - KATOWICE" Grupa 4
III liga wojewódzka D2 Młodzik "SOSNOWIEC- KATOWICE (WIOSNA)" Grupa 4
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Tychy - Bielsko-Biała" Grupa 5
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Tychy - Bielsko-Biała" Grupa 5 (RW)
III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2012 RYBNIK wiosna" Grupa 3
III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2012 RYBNIK" Grupa 3
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Zabrze-Bytom" Grupa 1
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Zabrze-Bytom" Grupa 1 (RW)
Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: V liga okręgowa D2 Młodzik
Bielsko-Biała: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: VI liga okręgowa D2 Młodzik
Bielsko-Biała: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: D2 Młodzik "Finał - KSSE MLF U-12" Grupa 3
Bielsko-Biała: D2 Młodzik "KSSE MLF Dziewczyn U-12 w Bielsku-Białej"
Bielsko-Biała: D2 Młodzik "KSSE MLF U12" Grupa 1
Bielsko-Biała: D2 Młodzik "KSSE MLF U-12" Grupa 2
Bytom: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Bytom: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bytom: V liga okręgowa D2 Młodzik
Bytom: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bytom: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bytom: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW) "Grupa silniejsza"
Bytom: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW) "Grupa słabsza"
Bytom: X liga okręgowa D2 Młodzik "KSSE MLF "
Bytom: X liga okręgowa D2 Młodzik "KSSE MLF Turniej I" Grupa 2
Bytom: X liga okręgowa D2 Młodzik "KSSE MLF Turniej I" Grupa 2
Bytom: D2 Młodzik "KSSE MLF (półfinał)"
Częstochowa: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Częstochowa: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Częstochowa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Częstochowa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Częstochowa: D2 Młodzik Grupa 1
Częstochowa: D2 Młodzik Grupa 2
Częstochowa: D2 Młodzik Grupa 3
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Aleksandria - turniej II/1"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Aleksandria - turniej II/2"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Aleksandria - turniej II/3"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Kłomnice - turniej III/1"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Kłomnice - turniej III/2"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Kłomnice - turniej III/3"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Mykanów - turniej IV/1"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Mykanów - turniej IV/2"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Mykanów - turniej IV/3"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Panki - turniej I/1"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Panki - turniej I/2"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Panki - turniej I/3"
D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 PÓŁFINAŁ Sl.ZPN SOSNOWIEC - KATOWICE"
Katowice: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: IV liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: IX liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: V liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: V liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: VI liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: VI liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: VII liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: VII liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: VIII liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: VIII liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: D2 Młodzik "KSSE MLF U12"
Lubliniec: D2 Młodzik "KSSE MLF U12 Lubliniec"
Lubliniec: D2 Młodzik (RW) "KSSE MLF U-12 LUBLINIEC"
Racibórz: D2 Młodzik Grupa 1
Racibórz: D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Racibórz: D2 Młodzik Grupa 2
Racibórz: D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Racibórz: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej 1"
Racibórz: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej 2"
Racibórz: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 PÓŁFINAŁ"
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr A - Turnej I Jastrzębie Zd" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr A - Turnej II Świerklany" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr A - Turnej III Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr A - Turnej IV Finał Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr B - Turnej I Jastrzębie Zd" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr B - Turnej II Świerklany" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr B - Turnej III Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr B - Turnej IV Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr C - Turnej I Jastrzębie Zd" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr C - Turnej II Świerklany" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr C - Turnej III Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr C - Turnej IV Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr D - Turnej II Świerklany" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr D - Turnej III Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF Dziewczyn U-12 w Rybniku"
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF FINAŁ B Dziewcząt U-12 w Rybniku Boguszowicach"
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 A RYBNIK" Grupa 1
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 A RYBNIK wiosna" Grupa 1
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 B RYBNIK" Grupa 2
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 B RYBNIK wiosna" Grupa 2
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 C RYBNIK" Grupa 3
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 C RYBNIK wiosna" Grupa 3
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 D RYBNIK" Grupa 4
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 D RYBNIK wiosna" Grupa 4
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 E RYBNIK wiosna" Grupa 5
Skoczów: D2 Młodzik (RW) "MLF"
Skoczów: D2 Młodzik (RW) "MLF Półfinał"
Sosnowiec: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Sosnowiec: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Sosnowiec: V liga okręgowa D2 Młodzik
Sosnowiec: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Sosnowiec: D2 Młodzik "KSSE MLF - TURNIEJ U-12" Grupa 1
Sosnowiec: D2 Młodzik "KSSE MLF - TURNIEJ U-12" Grupa 2
Sosnowiec: D2 Młodzik (RW) "KSSE MLF U-12 - FINAŁ"
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik "Baraże o Mistrzostwo Podokręgu"
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Tychy: V liga okręgowa D2 Młodzik
Tychy: V liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Tychy: V liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Tychy: V liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Tychy: VI liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Tychy: VI liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Tychy: VI liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Mlodzieżowa Liga Futsalu U 12 - turniej III gr 5"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej IV gr.8"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej I gr 1"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej I gr 2"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej II gr 3"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej II gr 4"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej III gr 6"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej IV gr. 7"
Zabrze: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Zabrze: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Zabrze: V liga okręgowa D2 Młodzik
Zabrze: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Zabrze: VI liga okręgowa D2 Młodzik
Zabrze: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Żywiec: D2 Młodzik "KSSE MLF U12"
Bytom: X liga okręgowa D2 Młodzik "KSSE MLF Turniej I" Grupa 2
Tabela
Lp.
Drużyna
M
Pkt
Z
R
P
+/-
1
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
0
0
0
0
0
0:0
2
KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE
0
0
0
0
0
0:0
3
KS SILESIA MIECHOWICE
0
0
0
0
0
0:0
4
LKS ŻYGLIN
0
0
0
0
0
0:0
I liga wojewódzka D2 Młodzik
I liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna"
II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa płd.
II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa płn.
II liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna" Grupa płd.
II liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna" Grupa płn.
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Częstochowa - Lubliniec" Grupa 2
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Częstochowa-Lubliniec" Grupa 2 (RW)
III liga wojewódzka D2 Młodzik (RW) "Grupa 6 Skoczów-Żywiec"
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Skoczów-Żywiec" Grupa 6
III liga wojewódzka D2 Młodzik "SOSNOWIEC - KATOWICE" Grupa 4
III liga wojewódzka D2 Młodzik "SOSNOWIEC- KATOWICE (WIOSNA)" Grupa 4
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Tychy - Bielsko-Biała" Grupa 5
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Tychy - Bielsko-Biała" Grupa 5 (RW)
III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2012 RYBNIK wiosna" Grupa 3
III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2012 RYBNIK" Grupa 3
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Zabrze-Bytom" Grupa 1
III liga wojewódzka D2 Młodzik "Zabrze-Bytom" Grupa 1 (RW)
Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: V liga okręgowa D2 Młodzik
Bielsko-Biała: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: VI liga okręgowa D2 Młodzik
Bielsko-Biała: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bielsko-Biała: D2 Młodzik "Finał - KSSE MLF U-12" Grupa 3
Bielsko-Biała: D2 Młodzik "KSSE MLF Dziewczyn U-12 w Bielsku-Białej"
Bielsko-Biała: D2 Młodzik "KSSE MLF U12" Grupa 1
Bielsko-Biała: D2 Młodzik "KSSE MLF U-12" Grupa 2
Bytom: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Bytom: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bytom: V liga okręgowa D2 Młodzik
Bytom: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bytom: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Bytom: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW) "Grupa silniejsza"
Bytom: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW) "Grupa słabsza"
Bytom: X liga okręgowa D2 Młodzik "KSSE MLF "
Bytom: X liga okręgowa D2 Młodzik "KSSE MLF Turniej I" Grupa 2
Bytom: X liga okręgowa D2 Młodzik "KSSE MLF Turniej I" Grupa 2
Bytom: D2 Młodzik "KSSE MLF (półfinał)"
Częstochowa: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Częstochowa: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Częstochowa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Częstochowa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Częstochowa: D2 Młodzik Grupa 1
Częstochowa: D2 Młodzik Grupa 2
Częstochowa: D2 Młodzik Grupa 3
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Aleksandria - turniej II/1"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Aleksandria - turniej II/2"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Aleksandria - turniej II/3"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Kłomnice - turniej III/1"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Kłomnice - turniej III/2"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Kłomnice - turniej III/3"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Mykanów - turniej IV/1"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Mykanów - turniej IV/2"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Mykanów - turniej IV/3"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Panki - turniej I/1"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Panki - turniej I/2"
Częstochowa: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - Panki - turniej I/3"
D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 PÓŁFINAŁ Sl.ZPN SOSNOWIEC - KATOWICE"
Katowice: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: IV liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: IX liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: V liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: V liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: VI liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: VI liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: VII liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: VII liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: VIII liga okręgowa D2 Młodzik
Katowice: VIII liga okręgowa D2 Młodzik "(WIOSNA)"
Katowice: D2 Młodzik "KSSE MLF U12"
Lubliniec: D2 Młodzik "KSSE MLF U12 Lubliniec"
Lubliniec: D2 Młodzik (RW) "KSSE MLF U-12 LUBLINIEC"
Racibórz: D2 Młodzik Grupa 1
Racibórz: D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Racibórz: D2 Młodzik Grupa 2
Racibórz: D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Racibórz: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej 1"
Racibórz: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej 2"
Racibórz: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 PÓŁFINAŁ"
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr A - Turnej I Jastrzębie Zd" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr A - Turnej II Świerklany" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr A - Turnej III Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr A - Turnej IV Finał Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr B - Turnej I Jastrzębie Zd" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr B - Turnej II Świerklany" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr B - Turnej III Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr B - Turnej IV Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr C - Turnej I Jastrzębie Zd" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr C - Turnej II Świerklany" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr C - Turnej III Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr C - Turnej IV Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr D - Turnej II Świerklany" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF ŚL.ZPN U-12 gr D - Turnej III Czerwionka" Grupa 5
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF Dziewczyn U-12 w Rybniku"
Rybnik: D2 Młodzik "KSSE MLF FINAŁ B Dziewcząt U-12 w Rybniku Boguszowicach"
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 A RYBNIK" Grupa 1
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 A RYBNIK wiosna" Grupa 1
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 B RYBNIK" Grupa 2
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 B RYBNIK wiosna" Grupa 2
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 C RYBNIK" Grupa 3
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 C RYBNIK wiosna" Grupa 3
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 D RYBNIK" Grupa 4
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 D RYBNIK wiosna" Grupa 4
Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2012 E RYBNIK wiosna" Grupa 5
Skoczów: D2 Młodzik (RW) "MLF"
Skoczów: D2 Młodzik (RW) "MLF Półfinał"
Sosnowiec: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Sosnowiec: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Sosnowiec: V liga okręgowa D2 Młodzik
Sosnowiec: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Sosnowiec: D2 Młodzik "KSSE MLF - TURNIEJ U-12" Grupa 1
Sosnowiec: D2 Młodzik "KSSE MLF - TURNIEJ U-12" Grupa 2
Sosnowiec: D2 Młodzik (RW) "KSSE MLF U-12 - FINAŁ"
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik "Baraże o Mistrzostwo Podokręgu"
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Tychy: V liga okręgowa D2 Młodzik
Tychy: V liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Tychy: V liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Tychy: V liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Tychy: VI liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Tychy: VI liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Tychy: VI liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Mlodzieżowa Liga Futsalu U 12 - turniej III gr 5"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej IV gr.8"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej I gr 1"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej I gr 2"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej II gr 3"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej II gr 4"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej III gr 6"
Tychy: D2 Młodzik "KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu U-12 - turniej IV gr. 7"
Zabrze: IV liga okręgowa D2 Młodzik
Zabrze: IV liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Zabrze: V liga okręgowa D2 Młodzik
Zabrze: V liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Zabrze: VI liga okręgowa D2 Młodzik
Zabrze: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Żywiec: D2 Młodzik "KSSE MLF U12"