Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 12 | 30 | 10 | 0 | 2 | 59:16 |
2 | KS WARTA PORAJ | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 43:22 |
3 | KS ZŁOTY POTOK | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 57:34 |
4 | GKS GROM POCZESNA | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 57:43 |
5 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 39:38 |
6 | LKS ZIELONI ŻARKI | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 36:48 |
7 | LKS WARTA MSTÓW | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 16:106 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-19/17:30 | LKS WARTA MSTÓW | - | GKS GROM POCZESNA | 2:9 |
2024-06-22/09:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 5:3 |
2024-06-22/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | KS WARTA PORAJ | 3:4 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-19/17:30 | LKS WARTA MSTÓW | - | GKS GROM POCZESNA | 2:9 |
2024-06-22/09:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 5:3 |
2024-06-22/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | KS WARTA PORAJ | 3:4 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/08:40 | KS WARTA PORAJ | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 4:0 |
2024-06-15/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | LKS ZIELONI ŻARKI | 6:1 |
2024-06-15/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | LKS WARTA MSTÓW | 14:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS WARTA PORAJ | 0:0 |
2024-06-10/17:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | GKS GROM POCZESNA | 10:4 |
2024-06-13/18:30 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | KS ZŁOTY POTOK | 0:7 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 2:3 |
2024-06-01/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 3:2 |
2024-06-01/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | LKS ZIELONI ŻARKI | 4:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-22/17:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | LKS WARTA MSTÓW | 5:0 |
2024-05-25/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | GKS GROM POCZESNA | 2:0 |
2024-05-26/09:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS ZŁOTY POTOK | 2:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 0:2 |
2024-05-18/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | KS WARTA PORAJ | 3:2 |
2024-05-18/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 0:10 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | KS ZŁOTY POTOK | 2:2 |
2024-05-12/11:45 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | LKS ZIELONI ŻARKI | 1:5 |
2024-05-16/17:30 | KS WARTA PORAJ | - | LKS WARTA MSTÓW | 4:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | LKS WARTA MSTÓW | 8:2 |
2024-05-04/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | LKS ZIELONI ŻARKI | 4:3 |
2024-06-19/17:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 1:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | GKS GROM POCZESNA | 3:9 |
2024-04-27/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | KS ZŁOTY POTOK | 1:7 |
2024-05-12/14:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | KS WARTA PORAJ | 3:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | KS WARTA PORAJ | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 4:0 |
2024-04-20/09:30 | GKS GROM POCZESNA | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 1:7 |
2024-04-20/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | LKS ZIELONI ŻARKI | 5:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | KS ZŁOTY POTOK | 4:0 |
2024-04-14/14:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | GKS GROM POCZESNA | 4:4 |
2024-04-16/17:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | LKS WARTA MSTÓW | 9:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 0:15 |
2024-04-06/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 6:2 |
2024-04-06/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | KS WARTA PORAJ | 3:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | KS ZŁOTY POTOK | 9:3 |
2024-03-30/10:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | LKS ZIELONI ŻARKI | 4:0 |
2024-03-30/11:45 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | LKS WARTA MSTÓW | 13:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 9:0 |
2024-03-23/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | KS WARTA PORAJ | 2:9 |
2024-03-23/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | GKS GROM POCZESNA | 6:9 |