Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS ZAPORA PORĄBKA | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 98:13 |
2 | LKS PASJONAT DANKOWICE | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 66:23 |
3 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 54:30 |
4 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 50:45 |
5 | LKS CZANIEC | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 57:53 |
6 | KS SOŁA KOBIERNICE | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 35:68 |
7 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 42:59 |
8 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 7:118 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/15:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 2:2 |
2024-06-16/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 12:3 |
2024-06-18/18:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 5:2 |
2024-06-19/18:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS CZANIEC | 2:8 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/15:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 2:2 |
2024-06-16/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 12:3 |
2024-06-18/18:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 5:2 |
2024-06-19/18:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS CZANIEC | 2:8 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-28/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 5:2 |
2024-05-31/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 3:0 |
2024-06-07/17:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0:5 |
2024-06-10/18:00 | LKS CZANIEC | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 4:8 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-23/18:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 3:7 |
2024-06-01/15:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 10:2 |
2024-06-04/17:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 6:7 |
2024-06-05/17:30 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 0:11 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-24/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 3:2 |
2024-05-26/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 7:0 |
2024-05-26/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 0:17 |
2024-05-29/18:00 | LKS CZANIEC | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 2:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-17/16:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 1:13 |
2024-05-18/10:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 4:7 |
2024-05-18/16:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS CZANIEC | 4:1 |
2024-05-19/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 3:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/17:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0:3 |
2024-05-12/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 5:1 |
2024-05-12/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 18:0 |
2024-05-13/18:00 | LKS CZANIEC | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 4:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 14:0 |
2024-05-05/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 10:1 |
2024-05-05/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 1:5 |
2024-05-06/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS CZANIEC | 13:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/17:30 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 0:6 |
2024-04-27/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 7:3 |
2024-04-27/10:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 24:2 |
2024-04-29/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 8:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | 16:3 |
2024-04-20/10:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS CZANIEC | 2:8 |
2024-05-08/17:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 0:25 |
2024-05-16/16:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 5:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-12/16:45 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 10:3 |
2024-04-14/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:3 |
2024-04-14/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 12:2 |
2024-04-15/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS CZANIEC | 10:2 |